Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

    Първоначално публикуван от Деян Давидов Преглед на мнение
    Copy-Paste от правилника им:
    4.4 Такси за участие . 4.4.1 Такса за участие с реклама на организатора – 200 лв
    4.4.2 Такса за участие без реклама на организатора – 400 лв
    Линк 9-та страница.
    Ако са ме подвели признавам ,но има и нещо друго http://bfas.bg/img/filepage/Рали_спр...финал.pdf погледнете Приложение 3 и това:6.2 Реклама на организатора6.2.1 Рекламата на организаторите се поставя на: - официалната рали плака
    - състезателният номер на вратите - панела на задното стъкло
    6.2.2 Допълнителна реклама на организатора Допълнителната реклама на организатора се поставя
    на сенника на предно стъкло
    Някъде да пише за спонсорите на организатора. Некорекно е това което става в Трофито
    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
    Дий Снайдер

    Коментар


    • От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

      Искаш да кажеш, че е некоректно да те кара някой организатор да си сложиш трите стикерчета на хората, които са помогнали по някакъв начин състезанието да се осъществи ли?
      Мислиш, че некоректно продаваме твоите ДВА квадрата рекламна площ?
      Твърдиш ли, че това ти пречи да си финансираш участието?
      И да знаеш, за тези работи се мрънка преди, а не след.
      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

      Коментар


      • От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

        Банджо, Банджо,
        Толкова ли ти е трудно след състезанието да отлепиш стикерите и пак ще си имаш двата м2 за "продаване"?
        Ако не те мързи естествено...
        Con musica el mundo esta mejor, vamos a tocar juntos!
        0879076007 Жельо

        Коментар


        • От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

          Ако не се лъжа, преди години, въпроса точно с въпросните рекламни стикери беше регламентиран в някои състезания(не помня точно в кои, но го имаше) Ако не слагаш реклами на спонсорите заплащаш двойна такса. По този начин оставаш само със стикерите на личния (частния) спонсор и готово. Без реклама ,няма и спонсори, без спонсори няма и състезания!
          0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

          Коментар


          • От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

            Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
            Искаш да кажеш, че е некоректно да те кара някой организатор да си сложиш трите стикерчета на хората, които са помогнали по някакъв начин състезанието да се осъществи ли?
            Да и стикерчетата изобщо не са ТРИ а много повече
            Мислиш, че некоректно продаваме твоите ДВА квадрата рекламна площ?
            Да
            Твърдиш ли, че това ти пречи да си финансираш участието?
            Финансирането на участието ми си е моя грижа. Твърдя че чрез Правилника използвате неправомерно рекламна площ с цел облагодетелстване на чужд гръб
            И да знаеш, за тези работи се мрънка преди, а не след.
            Кога преди бре Пламене? "Мрънках" на техническия преглед ако не вярваш питай. Никой няма право да ме използва като рекламно пано. Това още като бяхме екипаж с Геро сме ви казвали но "Вие" си знаете вашето. На следващо мое участие няма да видите на автомобила нищо друго освен символите на състезанието
            Последно редактирано от banjo; 11-05-14, 00:24.
            Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
            Дий Снайдер

            Коментар


            • От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

              Първоначално публикуван от jpetrov Преглед на мнение
              Банджо, Банджо,
              Толкова ли ти е трудно след състезанието да отлепиш стикерите и пак ще си имаш двата м2 за "продаване"?
              Ако не те мързи естествено...
              След състезанието ли? ХА ХА ХА ,забелязал ли си на снимките от състезанието какво се вижда по автомобилите. Защо се правите на гръмнати.Този форум не толерира реклама която не е заплатена че аз като участник във форума да правя изключение ли. В последното състезание съм рекламирал безплатно 5 /пет/ фирми или продуктите им защото някакъв измислен правилник го е регламентирал. Това ако е редно
              Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
              Дий Снайдер

              Коментар


              • От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

                Първоначално публикуван от Владимир Раденков(vladyas) Преглед на мнение
                Ако не се лъжа, преди години, въпроса точно с въпросните рекламни стикери беше регламентиран в някои състезания(не помня точно в кои, но го имаше) Ако не слагаш реклами на спонсорите заплащаш двойна такса. По този начин оставаш само със стикерите на личния (частния) спонсор и готово. Без реклама ,няма и спонсори, без спонсори няма и състезания!
                Хайде прочети този пост и линка който е даден. Никъде не се споменава за СПОНСОРИ. Спонсорите се рекламират на билбордове,плакати около трасетата,стартова арка и са си проблем на организатора. Тази измислица с рекламата я има само в Офроуд състезанията че и ме задължават с Правилник.
                Реклама на ОРГАНИЗАТОРА и реклама на СПОНСОР са различни понятия.
                Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                Дий Снайдер

                Коментар


                • От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

                  Като ме питат - Защо го правя, след като нищо не печеля, а се убивам от работа цял месец - Дано не се сетя за теб
                  Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                  Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                  Коментар


                  • От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

                    Аз предлагам да помогнем на banjo по всякъкъв начин, ако ще и някой организатор да направи отделен клас за него, та да спечели едно състезание и да се успокои малко. Тогава ще се съгласи и с правилниците и ще продаде рекламната площ.
                    BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                    Коментар


                    • От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

                      Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
                      Като ме питат - Защо го правя, след като нищо не печеля, а се убивам от работа цял месец - Дано не се сетя за теб
                      Още чакам отговор на въпроса който ти зададох по-горе
                      Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
                      Аз предлагам да помогнем на banjo по всякъкъв начин, ако ще и някой организатор да направи отделен клас за него, та да спечели едно състезание и да се успокои малко. Тогава ще се съгласи и с правилниците и ще продаде рекламната площ.
                      Абе ти си оправи кашата която сътвори пък кой ще печели и ще продава рекламна площ лоялно ще ти стане ясно
                      Последно редактирано от banjo; 11-05-14, 07:21.
                      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                      Дий Снайдер

                      Коментар


                      • От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

                        Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                        След последното участие в състезание искам да подложа на разискване някой неща в правилника които са абсурдни или не са написани.
                        1. Това видео сте го гледали хайде да го коментираме.
                        По мое скромно мнение, на човек не чак толкова дълбоко запознат с трофи тънкостите, смятам, че не може да разглеждаме за пример всяка простотия, която някой измисли някъде по света...особено в конкретния пример...

                        Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                        Ако са ме подвели признавам ,но има и нещо друго http://bfas.bg/img/filepage/Рали_спринт_Варна_2014_финал.pdf погледнете Приложение 3 и това:6.2 Реклама на организатора6.2.1 Рекламата на организаторите се поставя на: - официалната рали плака
                        - състезателният номер на вратите - панела на задното стъкло
                        6.2.2 Допълнителна реклама на организатора Допълнителната реклама на организатора се поставя
                        на сенника на предно стъкло
                        Някъде да пише за спонсорите на организатора. Некорекно е това което става в Трофито
                        Под "реклама на организатора" се подразбира всичко, което организатора е решил да рекламира, няма се предвид само името на организатора и състезанието !
                        Всички правилници по света казват точно това, на повечето състезания има схема за залепване на конкретни места и се проверява на техническия преглед !
                        Тези права на организатора са вменени от наредбите на съответните федерации, които са синхронизирани с тези на световните федерации, а съответно и от закона за спорта на всяка държава.
                        Когато федерацията е организатор на събитието, тя носи правата за реклама и отразяване, както и телевизионни права. Когато организатора плаща на федерацията или в случая тя не участва в организацията на събитието, то рекламни, телевизионни и всякакви други права са на организатора.
                        В тази връзка, състезателя е длъжен да се съобрази с изискванията на организатора и ако това не му харесва или е в разрез с личните му спонсори, то тогава се заплаща завишена такса за участие !
                        Няма да давам много примери, всички ги знаете, но ето един пресен, че ми предстои участие в това състезание !

                        Коментар


                        • От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

                          Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                          По мое скромно мнение, на човек не чак толкова дълбоко запознат с трофи тънкостите, смятам, че не може да разглеждаме за пример всяка простотия, която някой измисли някъде по света...особено в конкретния пример...
                          Така е,не казвам че тази част от правилника е лоша,само показах колко е опасно и в никакъв случай не искам да оправдавам мои действия. Показвам на какъв риск са изложени участниците от клипа


                          Под "реклама на организатора" се подразбира всичко, което организатора е решил да рекламира, няма се предвид само името на организатора и състезанието !
                          Всички правилници по света казват точно това, на повечето състезания има схема за залепване на конкретни места и се проверява на техническия преглед !
                          Тези права на организатора са вменени от наредбите на съответните федерации, които са синхронизирани с тези на световните федерации, а съответно и от закона за спорта на всяка държава.
                          Когато федерацията е организатор на събитието, тя носи правата за реклама и отразяване, както и телевизионни права. Когато организатора плаща на федерацията или в случая тя не участва в организацията на събитието, то рекламни, телевизионни и всякакви други права са на организатора.
                          В тази връзка, състезателя е длъжен да се съобрази с изискванията на организатора и ако това не му харесва или е в разрез с личните му спонсори, то тогава се заплаща завишена такса за участие !
                          Няма да давам много примери, всички ги знаете, но ето един пресен, че ми предстои участие в това състезание !
                          Рекламата на организатора трябва да е с определени размери и се поставя на определените места. Прав ли съм? Да погледнем организираното от Гладиатор събитие. На всеки тип превозно средство има определено място за реклама и размер. В pdf. за Рали спринт който качих по рано е същото. Организатора може да постави логото на спонсорите на собствените си плаки а не да олепвам целия автомобил с целенасочена реклама. Казва се "Схема за разположение на състезателните номера и рекламните плаки на организатора" ,къде е споменат спонсора. Или искаш да ми кажеш че Кен Блок ще сложи реклама на спонсора Мобил извън определените за организатора места на автомобила си безплатно като знаем че спонсора му е Монстър .
                          Последно редактирано от banjo; 11-05-14, 09:28.
                          Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                          Дий Снайдер

                          Коментар


                          • От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

                            ДОБРЕ...!!! Кен Блок!!!
                            Кажи моля те, колко струва квадратния инч на задната ти врата? Или по-точно кръглия инч?
                            Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                            Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                            Коментар


                            • От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

                              От въпросите поставени от Банджо според мен съществен и основателен е този за умишленото блокиране на трасето. Другото са дребни заяждания и спор, заради самият спор.
                              Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                              Коментар


                              • От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

                                Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                                От въпросите поставени от Банджо според мен съществен и основателен е този за умишленото блокиране на трасето. Другото са дребни заяждания и спор, заради самият спор.
                                Проблема е че трудно ще може да се докаже , че някой умишлено е блокирал трасето , особено на места където няма съдии ...
                                VEREYA MOTORSPORT TEAM

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X