Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

    Чаро също няма да присъства но упълномощи мен да го представлявам . След срещата ще коментираме .

    П.П. Аз също много държа да се спазва знака СТОП и да се наказва подобаващо също така и ограниченията във вилните зони и по асфалтовите отсечки .
    ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
    тел. 0889 017703
    0897 516030

    Коментар


    • #17
      От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

      Значи ти е обещал и дамаджана с кайсиева....без мезе.

      Коментар


      • #18
        От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

        Първоначално публикуван от бай Матьо Преглед на мнение
        Значи ти е обещал и дамаджана с кайсиева....без мезе.
        Ракия без мезе не пия в Петък Иначе може
        ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
        тел. 0889 017703
        0897 516030

        Коментар


        • #19
          От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

          Първоначално публикуван от ДСВ Преглед на мнение
          Сори не мога да присъствам но ще следя темата. Четох правилника и единствената ми забележка съм я писал в по горния си пост за СТОП-а. Мисля, че можем да изчистим нещата чрез форума.
          Де го тоя правилник да се образовам малко.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • #20
            От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

            Понеже никой от Русенската група няма да може да присъства, Наско Делев е упълномощен да взема решения от наше име. С него сме дебатирали казусите и сме постигнали коненсус.
            Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
            SSang Yong Kyron 2.0xdi
            Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

            Коментар


            • #21
              От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

              Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
              Де го тоя правилник да се образовам малко.
              Пост N5 в същата тема.
              ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
              ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
              0896 846 246

              Коментар


              • #22
                От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

                Видях. Много се говори напоследък за класове, а не виждам нищо по този въпрос?
                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                Коментар


                • #23
                  От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

                  Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
                  Понеже никой от Русенската група няма да може да присъства, Наско Делев е упълномощен да взема решения от наше име. С него сме дебатирали казусите и сме постигнали коненсус.
                  Редно ли е да се упълномощава друг при вземане на важни решения? На декемврийската среща и в Плиска освен обсъждането на ракиите, виното и мезетата имаше и други дискусии които бяха доста различни от вижданията на Делев. Къде са обсъжданията и проектите? Пак ще стане един бълвоч като миналата година.
                  Беше ти пратено нещо за което трябваше да си дадеш мнението. Май още не си го попълнил. Знам мнението ти от срещата но не го виждам на яве.

                  Имам и въпрос : Трофи състезанието във Варна се прави от лицензиран клуб към БФАС ,законно ли е , във веригата състезания ли е включено и някой спазва ли законите в тази държава.

                  Предлагам срещата да бъде преместена в североизточна България и тази която е насрочена за днешния ден (ако се състои) да не бъде взета под внимание.
                  Последно редактирано от banjo; 22-02-14, 08:34.
                  Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                  Дий Снайдер

                  Коментар


                  • #24
                    От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

                    Боги, помолих Косето да ми прати това което обсъждахме, но нямам нищо.

                    Предлагам срещата да бъде преместена в североизточна България и тази която е насрочена за днешния ден (ако се състои) да не бъде взета под внимание
                    Тука мисля, че малко прекаляваш. Какво като е в южна нали е в България. Да не се взема под внимание ама от кого?
                    Последно редактирано от ДСВ; 22-02-14, 10:13.
                    ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
                    ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
                    0896 846 246

                    Коментар


                    • #25
                      От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

                      Първоначално публикуван от ДСВ Преглед на мнение
                      Боги, помолих Косето да ми прати това което обсъждахме, но нямам нищо.

                      Предлагам срещата да бъде преместена в североизточна България и тази която е насрочена за днешния ден (ако се състои) да не бъде взета под внимание
                      Тука мисля, че малко прекаляваш. Какво като е в южна нали е в България. Да не се взема под внимание ама от кого?
                      Косето ще го порицая утре като го видя защо не ти го е пратил.
                      Това къде се провежда Сбирката явно има значение. От североизточна българия явно никой неможе да присъства. Ако ще е "Шампионата на Делев " то нека си го гласува сам.

                      Така или иначе вече имам запланувани девет състезания някой от тях са от календара други не. Интересно ми е кое от тях ще е в "Шампионата на Делев" за да не си правя труда да ходя.
                      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                      Дий Снайдер

                      Коментар


                      • #26
                        От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

                        Banjo, Делев е изключително притеснен от този факт. Иначе вежливо бих помолил да престанеш с тази безсмислена война.

                        Току що приключихме срещата. Довечера ще пусна окончателен проект за правилник. За сега остана само един отворен въпрос за обсъждане тук
                        BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                        Коментар


                        • #27
                          От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

                          Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                          Косето ще го порицая утре като го видя защо не ти го е пратил.
                          Това къде се провежда Сбирката явно има значение. От североизточна българия явно никой неможе да присъства. Ако ще е "Шампионата на Делев " то нека си го гласува сам.

                          Така или иначе вече имам запланувани девет състезания някой от тях са от календара други не. Интересно ми е кое от тях ще е в "Шампионата на Делев" за да не си правя труда да ходя.
                          Владимир Раденков(vladyas)
                          Старши участник| Организатор || +ПЛ |



                          Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация
                          Пускам темата за да информирам всички интересуващи се, от това дали ще има верига или не. Накратко- днес се чухме с Наско, говорихме по този въпрос и тъй като така и не можахме да се съберем на среща като миналата година всички, решихме да пуснем тази тема, в която всички организатори на Трофи състезания да могат да заявят своето участие във Веригата. За това, моля всички организатори тук официално да потвърдят участието си в "Bulgaria Trophy Challenge 2014".

                          Това е първият пост от тази тема и уточнението е че ще дискутираме организаторите тук във форума за да може Вие състезателите да следите и коригирате.
                          Евала на хора като Наско Делев които си губят времето и средствата в отчаян опит да направят нещо за някого а не за себе си.





                          Последно редактирано от ДСВ; 22-02-14, 16:37.
                          ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
                          ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
                          0896 846 246

                          Коментар


                          • #28
                            От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация


                            Това е първият пост от тази тема и уточнението е че ще дискутираме организаторите тук във форума за да може Вие състезателите да следите и коригирате.
                            Евала на хора като Наско Делев които си губят времето и средствата в отчаян опит да направят нещо за някого а не за себе си.
                            Ооооо извинете господин организатор. От ТАЗИ тема каква е квалификацията ми в off-road-а?
                            Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                            Дий Снайдер

                            Коментар


                            • #29
                              От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

                              Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                              Ооооо извинете господин организатор. От ТАЗИ тема каква е квалификацията ми в off-road-а?
                              Извинявам се господин организаторе .
                              В такъв случай съвсем не ти подхожда вечно да недоволстваш и да оплюваш всичко потсфактум. От две седмици темета е отворена а ти не драсна и един ред в нея. Не я видя или просто по навик искаш да се заяждаш с някого.

                              ,
                              ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
                              ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
                              0896 846 246

                              Коментар


                              • #30
                                От: Верига състезания "Bulgaria Trophy Challenge 2014"- информация

                                За сега неофициално Календара за Веригата изглежда така:

                                4-6.04.2014 - Кърджали
                                1-4.05.2014 - Варна
                                06.06-08.06.2014 - Пловдив
                                4-6.07.2014 - Нови Искър
                                Август - Тетевен /Още не е сигурно за провеждането на Трофи клас/
                                3-5.10.2014 - Стара Загора (Загора Трофи)
                                16-18.10.2014 - Добрич
                                15-16.11.2014 - Русе


                                Моля всички организатори да доуточнят дати и формат на състезанията си до 31.03.2014 за да може да се публикува официален календар!
                                Последно редактирано от rocky; 14-04-14, 20:53.
                                BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X