Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пререгистрация на автомобил

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Пререгистрация на автомобил

    Предварително се извинявам ако не мястото на темата тук.
    Та към вапроса.
    Интересуваме при пререгистрация на автомобил от фирма на физическо лице при положени че фирмата ми издава данъчна фактура дали трябва да се минава през нотариус за договор за покупко продажба.
    Никои да не се качва на камионите преди да са дошли ?

  • #2
    До: Пререгистрация на автомобил

    Не трябва ако е внесен от чужбина(нов внос) за други случаи не съм сигурен...
    Последно редактирано от BatGeorgeone; 03-09-07, 12:30. Причина: Уточнение
    Бъдете живи и здрави!

    Коментар


    • #3
      До: Пререгистрация на автомобил

      трябва!
      само за нови автомобили /без регистрация в БГ/ може да се продаде без Нотариално заверен договор...
      ако искаш, загуби си половин ден да пробваш без Нотариално заверен договор...
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • #4
        До: Пререгистрация на автомобил

        със сигурност трябва. един приятел скоро загуби пол'вин ден като пробва само с фактура
        ________________________________________________
        Subaru OUTBACK 2,5
        Hyundai TUCSON 2.0

        Коментар


        • #5
          До: Пререгистрация на автомобил

          противно на общото впечатление, аз не пиша само от скука
          наскоро си сменях и двете коли, та имам пресни спомени... само с фактура, ако колата е "нов внос" - има ли регистрация, трябва и Негово Величество Нотариусът да се облажи... Пък и държавна такса се взема ! Те тия неща са мислени и премислени...

          Не бих се учудил, ако продажбата на МПС започне да се прави и от съда /като разводите/... Нали и адвокатите трябва да живеят от нещо...
          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

          Коментар


          • #6
            До: Пререгистрация на автомобил

            Понеже бях чул че нотариуса щиял да отпадне при положение че има фактура обаче
            явно не така и ще има изваждане.
            Никои да не се качва на камионите преди да са дошли ?

            Коментар


            • #7
              До: Пререгистрация на автомобил

              В КАТ само с нотариално заверен договор за покупко-продажба
              ако колицата е от ЕС-превод
              No Pain No Gain...
              Прости хора и силен вятър спиране нямат.....Не понасям бившия кмет!!!
              RR P38
              КТМ 530 ЕXС

              Коментар


              • #8
                До: Пререгистрация на автомобил

                Някой ходил ли е скоро в КАТ София колко се чака там? Каква е тая нова система за регистрация т.е. трябва ли да се спи пред КАТ от предния ден.

                Коментар


                • #9
                  До: Пререгистрация на автомобил

                  Първоначално публикуван от v.kostov Преглед на мнение
                  Някой ходил ли е скоро в КАТ София колко се чака там? Каква е тая нова система за регистрация т.е. трябва ли да се спи пред КАТ от предния ден.
                  вече не се спи - ако си сигурен, че имаш всички необходими бумаги, нареждаш се на опашката, вземаш си една декларацийка от под навеса и си я попълваш и като стигнеш под навеса, байчото ти удря един пИчат на декларацийката и ти пише № на канал, тогава се нареждаш за попълване на документите... оттам на канала и т.н. минава се за 5-6 часа...
                  помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                  Коментар


                  • #10
                    До: Пререгистрация на автомобил

                    А какво декларираш в тази декларация ,че не съм в час?
                    B+

                    Коментар


                    • #11
                      До: Пререгистрация на автомобил

                      Не знам за София , но във Варна иманещо ново - ако колата е с нови номера , с нови талони и номерата са варненски (т.е. няма да се сменят ) , НЯМА нужда колата да минава на канала , отиваш само с документите и ти издават нов талон . Чух го , ходих на място и питах - така е . Е , не съм го правил , но имам една кола за прехвърляне и ще пробвам . Между другото , опашките от коли пред варненския КАТ поне вчера бяха доста големи , сигурно поради събралите се почивни дни.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Пререгистрация на автомобил

                        Първоначално публикуван от ивайло Преглед на мнение
                        отиваш само с документите и ти издават нов талон
                        Така е... обаче един от въпросните документи е именно договора за покупко-продажба заверен от нотариуса
                        Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Пререгистрация на автомобил

                          На каква сума възлиза регистрацията в КАТ ако автомобила е закупен на фактура /нов внос/ ?

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X