Обява

Свий
Няма добавени обяви.

King of hammers 2014 LIVE!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: King of hammers 2014 LIVE!

    Ама са си ,много по културни от нас!
    Ако беше у наше "село",щеше да има една "прескочи кобила".
    Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
    Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
    0885 660 613

    Коментар


    • #17
      От: King of hammers 2014 LIVE!

      Хахх, - то това точно е играта .

      Ето едно легендарно задминаване :



      П.П.: Тогава и за гледане е било по-добро. Не е ли гумата да мине на 20 санта от крака - няма смисъл да се ходи да се гледа

      Коментар


      • #18
        От: King of hammers 2014 LIVE!

        Първоначално публикуван от BulAf Преглед на мнение
        Хахх, - то това точно е играта .

        Ето едно легендарно задминаване :
        П.П.: Тогава и за гледане е било по-добро. Не е ли гумата да мине на 20 санта от крака - няма смисъл да се ходи да се гледа
        Доста гадничко!!!
        Но иначе няма да е интересно.
        Да не са променили нещо регламента?
        Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
        Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
        0885 660 613

        Коментар


        • #19
          От: King of hammers 2014 LIVE!

          Относно "бутанията" - не ми е известно да има рестрикции за това. Преди малко подбутнаха отзад, един заседнал с предния си мост върху скала.

          Гледам че са се "изтарикатили" почти всички - като стигнат до "backdoor" не блъскат като кочове, а тичат да опъват лебедки... Преди такваз работа публиката я отбелязваше с обилно освиркване, дюдюкане, спорадични викове "путкаджия"... . То затова сигурно не пускат звук от терена .
          /Шанън хартиса точно тук, отново с проблем... /

          П.П.: Като стана въпрос за жени, от преди малко... Наистина ми липсва Никол Джонсън, що се захвана с тия "Биг Фут"-ове тая жена ... Язък!

          Коментар


          • #20
            От: King of hammers 2014 LIVE!

            Първоначално публикуван от BulAf Преглед на мнение
            Относно "бутанията" - не ми е известно да има рестрикции за това. Преди малко подбутнаха отзад, един заседнал с предния си мост върху скала.

            Гледам че са се "изтарикатили" почти всички - като стигнат до "backdoor" не блъскат като кочове, а тичат да опъват лебедки... Преди такваз работа публиката я отбелязваше с обилно освиркване, дюдюкане, спорадични викове "путкаджия"... . То затова сигурно не пускат звук от терена .
            /Шанън хартиса точно тук, отново с проблем... /

            П.П.: Като стана въпрос за жени, от преди малко... Наистина ми липсва Никол Джонсън, що се захвана с тия "Биг Фут"-ове тая жена ... Язък!
            Да но в първите издания на състезанието караха с много агресивни гуми.Сега това не е така.



            Любим момент от KOH 2014 Понякога е по-добре да имаш яки топки от колкото яка лебедка.
            Последно редактирано от IVAYLO BLIZNAKA; 07-02-15, 21:53.

            Коментар


            • #21
              От: King of hammers 2014 LIVE!

              Така си е за гумите. Голямото задръстване тази година на ''jack hammer'' мисля, че се получи поради тази причина.

              Това състезание на мен ми стана любимо точно заради, това че машините са усъвършенстват всяка година.
              Интересно ми е например дали ще разкарат окончателно и задните цели мостове като концепция.

              Това пък, че можеш да седнеш и да го изгледаш на живо цялото... думи нямам. Не виждам аналог в света засега.

              А за клипа - е те т'ва е карането

              Коментар


              • #22
                От: King of hammers 2014 LIVE!

                Снимки от тази година :

                http://photos.dailynews.com/2015/02/...son-valley/#30

                Коментар


                • #23
                  От: King of hammers 2014 LIVE!

                  Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                  Недей така, че Пеко и Иво дебнат...!
                  Така е Марто тази година всички бяха с тракторки и на газ а навигаторите ги проверяваха и за джопани на старта.

                  Коментар


                  • #24
                    От: King of hammers 2014 LIVE!

                    "Малко" он борд.





                    Изрод!!!

                    Последно редактирано от Валентин Исаев; 19-02-15, 14:13.
                    Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                    Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                    0885 660 613

                    Коментар


                    • #25
                      От: King of hammers 2014 LIVE!

                      Мамка му!.... Мислех, че видеото от 2011 ще остане най-доброто, но съм грешал ....
                      Тази година надминаха всичко...

                      Коментар


                      • #26
                        От: King of hammers 2014 LIVE!

                        Да не "разводнявам" повече темата наслаждавайте се на тая плейлиста https://www.youtube.com/user/BustedKnuckleVideo/videos,накефих се на макс с последния клип от горния ми пост на HD на тивито .Дъшеря ми се разкрещя от кеф.Не знам,ще се сбъдне ли мечтата ми-един ден да седна зад волана на един такъв звяр поне за едно кръгче.
                        Не изтърпях.

                        Последно редактирано от Валентин Исаев; 19-02-15, 21:24.
                        Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                        Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                        0885 660 613

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X