Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новият боеприпас 9mm R.I.P от G2...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Новият боеприпас 9mm R.I.P от G2...

    Те това чудо се радва на голямо търсене от притежателите на различни оръжия...да се запознаем с характеристиките :

    * 16″ Penetration
    * Up to 6″ diameter spread
    * 96 gr projectile
    * 2″ grouping at 25 yrds
    * 1265 FPS / 490 Muzzle Energy
    * 9 Separate Wound Channels
    * Precision Machined
    * Solid Copper / Lead Free
    * Defeats all known barriers such as sheet metal, sheet rock, windshields, plywood, heavy winter clothing

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1484717_1457441147811438_1727290480_n.jpg
Прегледи:1
Размер:160.9 КБ
ID:6042508

    И малко видео.....

    https://www.youtube.com/watch?v=mJGH7cDFw7c


    https://www.youtube.com/watch?v=skFhKtCo5aE
    ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

  • #2
    От: Новият боеприпас 9mm R.I.P от G2...

    Ще поразява повече органи.
    Интересен ще е варианта 12 кал.
    Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
    Dacia Duster 4WD

    Коментар


    • #3
      От: Новият боеприпас 9mm R.I.P от G2...

      Както казах в един друг форум при 2.40 долара на патронче / или около двойно по-скьпо от добрите кухарки / доста хора ще го пробват само колко да видят вьрви ли им в патлака.Аз бих треснал един барабан с револвера еле ко не скача много,но да разчитам на това с полуавтоматичен .......... ми не разбирам ма няма пЪк,ще си карам с кухарката.

      До момента се продават само на едно място и само в определени калибри,да направят .308 и сьм пьрва писта,ще си взема та да имам и от тия.


      Тестовете им показват на гола кьлка,никой никьде не показва през 2 слоя дьнков плат или дебело кожено с вьлнен пуловер на баба ми под него яке какво става
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #4
        От: Новият боеприпас 9mm R.I.P от G2...

        Да спомена се някъде, че засега само 9 мм се предлагат ...ноооо ще има и други...А пък за 12 кал. не ми се мисли какво ще е Картеч некъввв
        ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

        Коментар


        • #5
          От: Новият боеприпас 9mm R.I.P от G2...

          Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
          Да спомена се някъде, че засега само 9 мм се предлагат ...ноооо ще има и други...А пък за 12 кал. не ми се мисли какво ще е Картеч некъввв
          В клипа накрая споменават,че ще се предлага във вариант "SHOTGUN SLUGS''-бренеке.
          Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
          Dacia Duster 4WD

          Коментар


          • #6
            От: Новият боеприпас 9mm R.I.P от G2...

            Сачмите няма да са сачми ми пирамидки,друго какво могат да измислят???

            Ще ги видим,и на мен ми е интересно ако според мен да няма голям смисьл,какво ще ти влезе в дома което да не го спре 12 от 5 метра
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #7
              От: Новият боеприпас 9mm R.I.P от G2...

              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
              Сачмите няма да са сачми ми пирамидки,друго какво могат да измислят???

              Ще ги видим,и на мен ми е интересно ако според мен да няма голям смисьл,какво ще ти влезе в дома което да не го спре 12 от 5 метра
              Прав си ....Но ще се продават добре...докато някой се сети за това което казваш
              ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

              Коментар


              • #8
                От: Новият боеприпас 9mm R.I.P от G2...

                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                Сачмите няма да са сачми ми пирамидки,друго какво могат да измислят???

                Ще ги видим,и на мен ми е интересно ако според мен да няма голям смисьл,какво ще ти влезе в дома което да не го спре 12 от 5 метра
                Освен зомби за друго не се сещам. .Нали се подготвят за отпор на зомбита постоянно.
                Докато се сетят ще са продали достатъчно амуниции,рекламирайки как стрелят по желета и половин прасета.
                Иначе боеприпаса е добър,поне това което показват
                Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
                Dacia Duster 4WD

                Коментар


                • #9
                  От: Новият боеприпас 9mm R.I.P от G2...

                  Само дето има един тьньк момент - и аз имам по 2-3 кутийки за домашни пазители и сьм заложил на марки и модели които са изпитани и нищо експериментално,че нещо точно с това не ми се експериментира.Всеки ще стои и ще си натиска парцалите докато не се останови това колко работа вьрши,а точно при 12 не виждам кой ще си заложи кожата и ще смени с тия след като и ония вьршат сьщата работа.

                  За револвер ДА,пьрвите 2 да речем може да са от тия,другите кухарки,за полуавтомат ммммм НЕ,за карабина ммммм пьрвите 2 ОК,за 12 ммммммм за чий........лично мнение,толко и разбирам ма по логика АЗ поне не кьлва на това.Е Смит вадят 7 заряден ли беше 8 ли револвер в 9мм,за него стават.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #10
                    От: Новият боеприпас 9mm R.I.P от G2...

                    http://www.gunnuts.net/2014/01/27/ri...ve-projectile/

                    "... Here’s the Gun Nuts Verdict on the G2R 9mm R.I.P. (Rapidly Invasive Projectile): It’s an overpriced gimmick round that doesn’t anything that can’t be done better with something else. Don’t waste your time and money with this nonsense. If you want deep penetration, shoot FMJ. If you want a massive, ugly, shallow wound use a Glaser. If you want a round designed to actually stop fights, use Winchester Ranger, or Federal HST, or Speer Gold Dots." (С) Звучи като приговор!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Новият боеприпас 9mm R.I.P от G2...

                      Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                      http://www.gunnuts.net/2014/01/27/ri...ve-projectile/

                      "... Here’s the Gun Nuts Verdict on the G2R 9mm R.I.P. (Rapidly Invasive Projectile): It’s an overpriced gimmick round that doesn’t anything that can’t be done better with something else. Don’t waste your time and money with this nonsense. If you want deep penetration, shoot FMJ. If you want a massive, ugly, shallow wound use a Glaser. If you want a round designed to actually stop fights, use Winchester Ranger, or Federal HST, or Speer Gold Dots." (С) Звучи като приговор!
                      Ами а споменах, че докато се разбере за какво става въпрос ще се продава Маркетинга е голяма работа Сега цените ще паднат ...и после самият боеприпас, че се нареди до това което е измислено вече. Очаквам с нетърпение "самонасочващ" се супер-групер ...
                      ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Новият боеприпас 9mm R.I.P от G2...

                        Тhe best choices available for self-defense ammunition....


                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:OverheadHPComparison.jpg
Прегледи:1
Размер:73.1 КБ
ID:5562123
                        ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Новият боеприпас 9mm R.I.P от G2...

                          Или на снимка:

                          Коментар


                          • #14
                            От: Новият боеприпас 9mm R.I.P от G2...

                            Голд Дот,4 калибьра от тия имам
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • #15
                              От: Новият боеприпас 9mm R.I.P от G2...

                              Провокирано от основателна забележка на колега за превод! Буквално "най-добрите боеприпаси за самозащита"...Което си е лично мнение на автора на статията. Аз не мога да взема страна макар , че съм пробвал 3 от посочените...по мишени...В случая стрелбата ми не покрива думата "самозащита"



                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:OverheadHPComparison.jpg
Прегледи:1
Размер:73.1 КБ
ID:5562123
                              Последно редактирано от green; 07-02-14, 20:37. Причина: текст
                              ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X