Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Т 25

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Т 25

    Аз имам и от най-евтиния на владимиреца и от най- скъпия да кажем на Беларус 952 до момента няма разлика и двата работят вече около 24 месеца след монтажа им. Попълни от къде си имам 2 от старите за части ако си близо може да мислим нещо.
    0878 847 325 Наско

    Коментар


    • От: Т 25

      Колега купи един редукторен стартер и икономията ще дойде от акумулатора.На оригиналния му трябва доста ампери за да работи докато редукторния работи с доста по-малък акумулатор.Един 75ампера акумулатор е около 110-120лв.,а този 130ампера бие 220лв.

      Коментар


      • От: Т 25

        Здравейте,колеги от известно време отдушника на гнп-то, започна да ми изхвърля доста нафта и цялата ми помпа става черна от нафтата.Отварях го отгоре но невиждам, как може да се ремонтира,има само едно кръгчето което се върти и това е.Някой може ли да даде съвет как да го оправя.

        Коментар


        • От: Т 25

          Износена секция,ГНП-то на помпаджия комплект с дюзите и ще се оправи.
          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

          Коментар


          • От: Т 25

            Преди 2 години я сменях секцията.Явно дошло и времето пак,не може ли да се свали само секцията без да се сваля помпата и да си я поправя.

            Коментар


            • От: Т 25

              Първоначално публикуван от matevone Преглед на мнение
              Преди 2 години я сменях секцията.Явно дошло и времето пак,не може ли да се свали само секцията без да се сваля помпата и да си я поправя.
              Няма как да стане без стенд,трябва някой да настрои ъгловата порция.
              Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

              Коментар


              • От: Т 25

                Здравейте колеги,не намирам информация колко килограма вдига навесната система на Владимиреца.Аз опитах да вдигна 650кг.и едвам ги вдига и изпуска крика.Сменил съм гумичките на разпределителя и съм с нов крик!Къде според вас е проблема?Аз си мисля,че трябва да сменя разпределителя,защото помпата си прави налягане?Или килограмите които искам да вдигна са много?

                Коментар


                • От: Т 25

                  Здравей. Най-вероятно вече си се оправил, но сега мярнах една брошура от производителя. Дават му 600 кг.

                  Коментар


                  • От: Т 25

                    И при мен се появяви преливане на нафта през отдушника на ГНП_то... Има ли шанс да изтърва от подкачващата помпа или си е сигурен проблем в елемента и няма да се размине ходенето при специализиран сервиз. За сега трактора пали и работи нормално..

                    Коментар


                    • От: Т 25

                      Първоначално публикуван от g_n_l Преглед на мнение
                      И при мен се появяви преливане на нафта през отдушника на ГНП_то... Има ли шанс да изтърва от подкачващата помпа или си е сигурен проблем в елемента и няма да се размине ходенето при специализиран сервиз. За сега трактора пали и работи нормално..
                      Трябва да си смениш маслото в ГНП-то и ще спре да тече.
                      Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

                      Коментар


                      • От: Т 25

                        И как точно ще се спре теча със смяна на маслото в помпата?
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: Т 25

                          То е ясно, че си смених маслото, и утре даже ще поработя 3, 4 часа и ще го наблюдавам... Но един по опитен колега изказа мнение че може да е от инжекторната помпа.. Да не е, да я нося цялата ГНП на стената, пък да се окаже друго? Та това ми е въпроса, има ли смисъл да я правя или няма голяма вероятност да е толкоз просто...

                          Коментар


                          • От: Т 25

                            Ей добре че не се вкарах сам във филма с ремонтите... Оказа се че просто съм забравил да си източа картерчето на ГНП_то. Щото си му смених маслото и вече 10,15 часа трябва да съм поработил но няма проблем ☺

                            Коментар


                            • От: Т 25

                              Колега на 50-60 мото часа трябва да се проверява ГНП-то и да му се сменя маслото.Малко хора го правят това,но това си е за тяхна сметна.

                              Коментар


                              • Привет скоро си купих Владимировец и много неща са ми неясни ще се радвам ако ми помогнете този силоотводен вал как се вкл и изкл,
                                има един лост до седалката дясно за какво служи някой имали книга за таз машина Благодаря

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X