Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Т 25

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Т 25

    На какво може да се дължи завирането на маслото и как да отстраня проблема? Единственото за което се сещам е да сменя маслото с 15w40.

    Коментар


    • #92
      От: Т 25

      Колеги, моля някой, който има двойната чаша за фино пречистване на горивото да качи снимка, за да видя как е реализирано свързването, защото аз съм с пригоден (вероятно автомобилен) филтър и налягането на системата му идва голямо и губя повече нафта, отколкото изгарям. Благодаря предварително.

      Коментар


      • #93
        От: Т 25

        Колеги някой прикачвал ли е торачка на Т-25 със маслена помпа.Има малък проблем при мен,като натисна ръчката в най-долно положение спира да се върти торнадото,включва се само в междинно положение като е лоста,обаче не може да стой така трябва да го държа с ръката иначе се връща в горно положение и изключва.Мисля че е от разпределителя.Някой ако е имал такъв проблем нека сподели.
        Благодаря предварително!

        Коментар


        • #94
          От: Т 25

          Има някъде дроселиране и затова изключва.Най-долното положение е плаващо и там няма налягане и няма да работи.Погледни дали не е предвиден бай пас на хидромотора. С хидромотор ли си или хидравлична помпа? Ако имаш проблем с разпределителя той ще явява е при другата му работа не само с торачката.

          Коментар


          • #95
            От: Т 25

            За маслото, няма ли възможност да вземете 20W-50 ? Ако е скъпо при вас ми пиши ЛС.
            За въздушно охлаждане това е варианта.
            М10Д си е вода при 120+градуса.
            Почистили ли сте ребрата на цилиндрите?

            Коментар


            • #96
              От: Т 25

              Колеги, молбата ми за снимка на филтъра за фино пречистване и свързването му още е актуална. Благодаря.

              Коментар


              • #97
                От: Т 25

                Здравейте,Колеги имам трактор Т-25А2,искам да ви попитам ,защо неще да ми захапе лоста на хидравликата на плаващо положение,трябва многократно да го натисна ,в рамките на 10-15 пъти зада захапе.Моля ви за помощ.Благодаря предварително

                Коментар


                • #98
                  От: Т 25

                  айде колеги никой ли неще да помогне

                  Коментар


                  • #99
                    От: Т 25

                    Плунжера се фиксира с съчми който влизат в канал.Ако по някаква причина те не достигат до този канал плунжера се връща в предното положение .Възможно е да има износване по гнездата където са съчмите или по каналите.Също така и нещо механично да пречи плунжера да достигне крайно положение.В горната част на плунжера има отвор в който влиза лосчето с което го задвижваш възможно е да има износване там както и по самото лосче което ще доведе до същият ефект .Най вероятно ще трябва да се отвори.Ако има други секций на разпределителя по добре премести маркучите на тях.

                    Коментар


                    • От: Т 25

                      Колеги здравейте. Резервоарът на трактора ми се пробива 2-ри път. Имате ли идея за резервоар от какво или къде мога за закупя нов. Благодаря на всички.
                      0878 847 325 Наско

                      Коментар


                      • От: Т 25

                        Няма ли сменял резервоар на Владимирец???
                        0878 847 325 Наско

                        Коментар


                        • От: Т 25

                          Колеги, каква е ползата от тази интервенция: https://www.youtube.com/watch?v=DX6By6WRBmw

                          Коментар


                          • От: Т 25

                            Първоначално публикуван от X-pert Преглед на мнение
                            Колеги, каква е ползата от тази интервенция: https://www.youtube.com/watch?v=DX6By6WRBmw
                            Освен че се кефиш на звука,нищо особенно.За да има някакъв смисъл от интервенцията,турбината трябва да "духа" поне 0,5-08 бара.
                            Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                            Коментар


                            • От: Т 25

                              Ризите и буталата ще издържат ли на това налягане? И по-важното, как би се променила мощността, при положение, че това е стар дизел, няма компютър, както и способи за голяма промяна на количеството подавано гориво?

                              Коментар


                              • От: Т 25

                                Това,че няма компютър и други изгъзици като на сегашните двигатели не означава,че не може да му се монтира турбо.Примери колкото искаш може да намериш.Почти всички двигатели СМД са със турбо има и други,а когато са ги правили за компютри даже не се е мислело.Няма нужда да се регулира горивото/за това са всережимните регулатори/ целта на турбото е да запълва с по-голям обем въздух цилиндрите с цел подобряване изгарянето на горивото в цилиндрите.В по ново време може да видиш новия Беларус който е с турбо и познай какъв е двигателя.Двигателя ще издържи,а друга работа е дали ще има полза от цялата тази работа и да се усети ефекта от цялата заигравка.Както каза колегата звука ще е ефектен ама за кефа граници няма.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X