Страница 85 от 85 ПървиПърви ... 35 75 81 82 83 84 85
Резултати 1,681 до 1,692 от 1692

Тема: Сухой Т-50 ПАК ФА.

Място
    София
    Публикации
    23,059
    Точки (при гласуване)
    83

По подразбиране От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

Цитат Мнение на faster Преглед на публикациите
    Не мисля че.е нужно да споменавам че 117 не са били сами,то е ясно.И те както 22 и35 със системите си се интегрират с всичко по въздух и земя.Така че ,не е нужно да са първи,а да бъдат там!А че това е най бързата сухопътна операция, не е по партийно му,а факт! Факти изсмукани от нета или от некви новини ,са излишни . п.с.за партийците от преди 90та година съм враг.
    Някой май има проблеми с четенето или разбирането. Ама то ясно че ще е така за човек, на когото факти не му трябваш, щото ония гласове от сенките му шепнат на ушенцето ...
    Ти с какво точно спориш? Щото не видях някой да твърди, че стелт-овете не са били там, а още по-малко пък е отворил дума за сухопътната операция.

Цитат Мнение на Stoian Ivanov Преглед на публикациите
    До свалянето на онзи над Сърбия самолетите летяха сами.Всичко друго около или с него е предпоставка да го усетят.След случая добавиха за всеки Ф-117 по един флотски ЕА-6Е да смущава де що има.За всеки Б-2 по два от същите.
    Във войната в Залива самолетите за РЕБ бяха към нормалните самолети които нахлуваха.Което не значи, че маршрута на "невидимите" не е планиран внимателно.
    В грешка си. Още първите действия на Ф-117 се съпровождат от EF-111, за да създават смущения, в които отраженията от отворени бомболюкове и т.п. се губят. Случаят в Сърбия е бил по-скоро сред изключенията от правилото.
    В Ирак се е стигало дотам, че с началото на смущенията зенитната артилерия е започвала да открива заградителен огън, защото това им е било сигнал, ще след малко ще започнат да падат бомби. Та американците в един момент са започнали да пращат самолетите за РЕБ преди стелтове-те, та иракчаните да пукат по празно небе.

biol е офлайн
    експерт лопатки
    Утвърден участник
    Публикации
    873
    Точки (при гласуване)
    9

Цитат Мнение на petyo413 Преглед на публикациите
    Да. Ф-22 няма да го използват като първа вълна за подавяне или потискане на ПВО, защото не може да носи управляемо ракетно въоръжение клас " въздух-повърхност" за разлика от Ф-15 Е и SE.
    Тъкмо си мислех че си изчезнал някъде,
    Директен въпрос към теб.
    До тук в темата за технически характеристики на Су57 ли пишеше или използваше темата по друга причина.
    В контекста на последните руски изявления , какъв е твоя коментар?

Във всички стратегии , всички документи ,при всички авангардни и модерни ракети, който се тестват в американската армия е записано че F-22 ще е в първата вълна.

За ПАКФА .. Су-57 не уцели нищо, всичко което написа се оказа голям балон, та на какво основание твърдиш тези неща за Ф-22,
    Защо ли ми се струва че това което пишеш няма нищо общо с техниката, нищо общо с ТРД,а е с съвсем друг контекст.

Цитат Мнение на Dagobar Преглед на публикациите
    В контекста на моя пост #1644 срещу кого е възпиращ фактор?
    От началото на 20 век до ден днешен континентална САЩ е била ударена реално и фактически 1 / един единствен път: на 11.09. Тогава всички видове Фъта, Раптори, Орли, Свраки, Ястреби и квито се сетиш птици оказаха нулев възпиращ ефект. Удара не дойде нито от Су, нито от Миг, нито от ПАКФА. .
    Аз лично два пъти ти отговорих и дори ти дадох реален пример

Публикации
    460
    Точки (при гласуване)
    11

ЕЖК...​
    "Кстати, был на днях на одной закрытой встрече, из которой вынес, что как минимум одно боевое применение Су-57 в Сирии было - 23 февраля. Работали ракетным вооружением и бомбами КАБ-500, которые были размещены внутри фюзеляжа. Попадание бомбами, как было сказано, с «нулевым отклонением».Вообще, на самом деле, было 11 боевых применений, насколько мне известно.''

Място
    гр. Сопот
    Публикации
    525
    Точки (при гласуване)
    10

Цитат Мнение на biol Преглед на публикациите
    ...Във всички стратегии , всички документи ,при всички авангардни и модерни ракети, който се тестват в американската армия е записано че F-22 ще е в първата вълна...
    F-22 са история. Също, като Ф-117. Не си ли го разбрал? Щото американците го разбраха...
    П.С. И не е коЙто, а коИто.

biol е офлайн
    експерт лопатки
    Утвърден участник
    Публикации
    873
    Точки (при гласуване)
    9

Цитат Мнение на dimkaraganchev Преглед на публикациите
    F-22 са история. Също, като Ф-117. Не си ли го разбрал? Щото американците го разбраха...
    П.С. И не е коЙто, а коИто.
    Така ли защо , да не би и ти да си учил теория на ТРД.
    Интересно е какви източници на информация ползвате, знаят неща дори преди американците. Да не би руснаците са се справили с двигателя и стелта без да разбера и за една нощ са направили 100 самолета Су-67

Миналата страница написах, В УС бюджета не се предвижда скоро пари за нови Ф-22, Както и за негов наследник,
    Наличните стотина самолета са достатъчни за всякакви предизвикателства и осигуряване на въздушно превъзходство, както и нямат никаква конкуренция.
    Raytheon wse все още смята F-22за основна платформа

Цитат Мнение на Любенов Преглед на публикациите

ЕЖК...​
    "Кстати, был на днях на одной закрытой встрече, из которой вынес, что как минимум одно боевое применение Су-57 в Сирии было - 23 февраля. Работали ракетным вооружением и бомбами КАБ-500, которые были размещены внутри фюзеляжа. Попадание бомбами, как было сказано, с «нулевым отклонением».Вообще, на самом деле, было 11 боевых применений, насколько мне известно.''

Сериозно нали няма сега да влизаме в дискусия за руските прицелни системи, не е сериозно, особено ако има РЕБ

Място
    Копривщица
    Публикации
    14,551
    Точки (при гласуване)
    43

Наличните стотина самолета...
    Бих казал двестатина.
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

biol е офлайн
    експерт лопатки
    Утвърден участник
    Публикации
    873
    Точки (при гласуване)
    9

Цитат Мнение на davc Преглед на публикациите
    Бих казал двестатина.
    След последния ураган са стотина, все пак 10г. дори няма и намек за конкуренция

Място
    Копривщица
    Публикации
    14,551
    Точки (при гласуване)
    43

Стига бре, ураганът повреди някакви бройки, но далеч не стотина, а и те са повредени в различна степен, но не и безвъзвратно загубени.
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

Публикации
    2,361
    Точки (при гласуване)
    13

Цитат Мнение на faster Преглед на публикациите
    ...А че това е най бързата сухопътна операция, не е по партийно му,а факт!
    То па едната сухопътна операция... При липсата на съпротива или символична такава, направо си беше бавна. Ама това щото танкерите с гориво за бронираните машини не смогваха да ги настигнат да ги зареждат и щото се чудеха по пътя какво да правят и къде да дянат хилядите предаващи се иракски "войници".

Аз лично два пъти ти отговорих и дори ти дадох реален пример
    Да, ти написа нещо. Но това не е отговор на въпроса ми.

Публикации
    443
    Точки (при гласуване)
    6

......Във всички стратегии , всички документи ,при всички авангардни и модерни ракети, който се тестват в американската армия е записано че F-22 ще е в първата вълна.

......та на какво основание твърдиш тези неща за Ф-22......
    Само да ми припомниш какво управляемо ракетно въоръжение клас " въздух-повърхност" носи Ф-22 и къде? Но се подготви добре и си преведи добре какво пише в нета. А не чети по диагонал и каквото ти изнася.
    В първата вълна казваш и ще подавя ПВО пръв казваш без да може да стреля с протоворадиолокационни ракети!?! Е това само доста "запознат и грамотен" може да го твърди и вярва.
    Аз не целя и не откривам топлата вода аз знам какво виждат очите ми и чуват ушите ми на база придобити преди неприлично много време знания.
    Балоните ги надуваш ти, защото ти се губи основата , на която са стъпили всички познания, които трябва да имаш за да правиш определени заключения.

Лека!

Място
    Бургас
    Публикации
    926
    Точки (при гласуване)
    6

Ако помня са произведени към 184-187 самолета.Има и някой загубен.Да ги кажеем... 160-170 налични.
    Срещу 10-на Су-57 и двайсетина J-20 може би.

sparkybg е офлайн
    Спартак Тимчев
    Старши участник | ОС || СзО || +ПЛ || ТП || ДВиП |* МСС *
    | Модератор |
    Място
    София
    Публикации
    32,913
    Точки (при гласуване)
    64

Цитат Мнение на petyo413 Преглед на публикациите
    Само да ми припомниш какво управляемо ракетно въоръжение клас " въздух-повърхност" носи Ф-22 и къде? Но се подготви добре и си преведи добре какво пише в нета. А не чети по диагонал и каквото ти изнася.
    В първата вълна казваш и ще подавя ПВО пръв казваш без да може да стреля с протоворадиолокационни ракети!?! Е това само доста "запознат и грамотен" може да го твърди и вярва.
    Аз не целя и не откривам топлата вода аз знам какво виждат очите ми и чуват ушите ми на база придобити преди неприлично много време знания.
    Балоните ги надуваш ти, защото ти се губи основата , на която са стъпили всички познания, които трябва да имаш за да правиш определени заключения.

Лека!
    F15SE не ми е известно да се е случил освен на хартия. А дали някой ще тръгне да поства в интернет информация за това как и дали смятат да ъпгрейдват въоръжението на самолет, който за разлика от F-15E никога не са имали намерение да продават на някой, силно се съмнявам.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

Страница 85 от 85 ПървиПърви ... 35 75 81 82 83 84 85

Сходни теми

1. Нов Сухой ПАК ФА/Т - 50
    От Пенчо във форум Оръжие, бойни действия, тактика и стратегия
    Отговори: 118
    Последно мнение: 21-01-18, 12:52
  2. Чували ли сте за този самолет? Сухой Т-4 "Сотка"
    От rosen700 във форум Въздушни и безвъздушни апарати и машини
    Отговори: 15
    Последно мнение: 17-04-12, 23:00

Правила за публикация

• Вие не можете да публикувате нови теми