Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сухой Т-50 ПАК ФА.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

    Общо взето ,тук е пълно с капацитети,допреди 2г.обсъждахте как въшките не могат да направят такъв самолет и всичко е фейк и Показуха.Сега се коментират качествата му.Колкото имаме експерти за Ф1 толкова и за тези самолета.Може да има хора тук с допир до разни хвърчила но това са самолети и технологии от 80-те години на миналия век.Все едно да коментираме космически апарати които сме виждали само по телевизията.

    Коментар


    • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

      Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
      ...допреди 2г.обсъждахте как въшките не могат да направят такъв самолет и всичко е фейк и Показуха.Сега се коментират качествата му...
      Както и допреди две години, въз основа рекламно-пропагандни източници се коментираха качества на някаква бъдеща евентуалност, така и днес не е направен самолет.
      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

      Коментар


      • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

        Ти самолета няма да го видиш и признаеш и отзад да ти влезе . От което на руснака му е все тая.
        Затова хората си имат империя , а ние си подаваме задниците на изток или на запад според това откъде духа вятъра.
        Фиат Купе
        Опел Фронтера В
        Мицубиши Паджеро Пинин

        Коментар


        • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

          Ако в твоя мироглед да ти влиза отзад (па каквото и да било то) е естествена и неизбежна даденост, това си е твоя работа, но недей да го екстраполираш масово (и особено, конкретно върху мен).
          А самолетът ще го видя в момента, в който го има (определено ще го има).
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

            Първоначално публикуван от novatech Преглед на мнение
            Затова хората си имат империя...
            НякоЙ хора си имат империя. По-точно един хоР.
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

              То самолета ще го има и може да е 5то минус поколение,някои ще пуснат 6то .Въпрос на средства и технологии.Отвъдокеанците работят върху машини за прехващане на хипер звукови стратегически оръжия и лазерни установки ,че по -бързо ставало,вместо с ракетки.И ще го направят скоро,като и новото оръдие на "Зюмволт".
              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

              Коментар


              • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                Ся, че ФАКАТА-ПАКАТА Т-50 остана прототип за 5 години и 70 страници тема, ясно.
                Ма таквоз СУ-57 има ли или и то е анимация и гибридные новости?
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                  Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                  Здравй Петьо, ако беше добавил "и опита ми", щеше да звучи по така. А иначе и аз като гледам Формула едно ми се струва че някой върви доста добре а накрая се оказва че е изостанал със скунда, тоест е последен...

                  А и да кажа че аз не казвам че самолета не може да лети добре, просто не знам. А на руски (дез)информационни клипчета със жизнерадостно подскачащи водещи, не вярва отдавна.

                  П.П.
                  Но вие си се радвайте де, не ми обръщайте внимание.
                  Здравей, disko04!
                  Ще ти напиша отново, аз разбирам какво виждат очите ми и какво чуват ушите ми, защото имам определен набор от знания.
                  Добре си написал , цитирам: " просто не знам ". Логичният въпрос ми е: Как като не притежаваш определени знания по темата можеш да определиш степента на достоверност на предоставените данни и как разбираш дали една информация е вярна или не? Ето това ми е било много интересно в темата за самолети тук.
                  Най-вероятно това го определяш по презумпция или дефолт.
                  И не мога да добавя "и опита ми" поради очевадни причини без значение как " щеше да звучи по така " това.

                  Лек ден!

                  Коментар


                  • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                    Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                    Общо взето ,тук е пълно с капацитети,допреди 2г.обсъждахте как въшките не могат да направят такъв самолет и всичко е фейк и Показуха.Сега се коментират качествата му.Колкото имаме експерти за Ф1 толкова и за тези самолета.Може да има хора тук с допир до разни хвърчила но това са самолети и технологии от 80-те години на миналия век.Все едно да коментираме космически апарати които сме виждали само по телевизията.
                    Здравей, vardarov!

                    Науката аеродинамика не се е променила от зората на създаването на самолетите. Самолетите от преди 100 и повече години са подчинени на същите закони каквито и днешните самолети. Това е поне така в условията на нашата планета Земя. Разбира се както тогава така и сега има явления в аеродинамиката, които са повече и по-малко изследвани. Но това е свързано с преките нужди или необходимости. Технологиите пък са подчинени на нуждите и най-вече се развиват в зависимост от знанията.
                    Всеки може да коментира каквото си пожелае стига обаче да има необходимите познания.

                    Лек!

                    Коментар


                    • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                      Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                      То самолета ще го има и може да е 5то минус поколение,някои ще пуснат 6то .Въпрос на средства и технологии.Отвъдокеанците работят върху машини за прехващане на хипер звукови стратегически оръжия и лазерни установки ,че по -бързо ставало,вместо с ракетки.И ще го направят скоро,като и новото оръдие на "Зюмволт".
                      Здравей, faster!
                      Правилно си написал " някои ще пуснат 6то". Че ще е някоя година ама коя ...?!
                      И абсолютно ли си сигурен, че тези "някои" когато пуснаха в серийно производство "техният" 5-то поколение продукт , този продукт покриваше всички или всички дори основни изисквания за 5-то поколение МЦИ. Аз не бих бил толкова сигурен.

                      Лек ден!

                      Коментар


                      • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                        Ся, че ФАКАТА-ПАКАТА Т-50 остана прототип за 5 години и 70 страници тема, ясно.
                        Ма таквоз СУ-57 има ли или и то е анимация и гибридные новости?
                        Просто в един момент вождът каза хау и нещото от Т-50, взе да се казва Су-57. Конкретно, ако имаш предвид серийно производство - няма такова нещо (нито разработката, проектирането, експериментирането и пр. са приключили).
                        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                        Коментар


                        • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                          Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                          Просто в един момент вождът каза хау и нещото от Т-50, взе да се казва Су-57. Конкретно, ако имаш предвид серийно производство - няма такова нещо (нито разработката, проектирането, експериментирането и пр. са приключили).
                          От кога тия изисквания са задължителни да го има или няма определен самолет, под определено име? Ф-35 разработката, проектирането и експериментирането също не са, няма и да приключат в близките 20 години, нищо че го бълват масово, просто в сегашните реалности тия платформи ще се развиват непрекъснато . Ф-16 даже и на 40 години още се разработва, проектира, експериментира. Ан-225 как да го наричаме като серийно не е правен? Белугите на Еърбъс?
                          Кой и кога е наложил правилото че за да се казва определен самолет с определено име трябва да е сериен и да е напълно разработен? Щото на тоя критерии от летящите аероплани по света в момента отговаря само Миг-21.
                          Защо не може последните два произведени Т-50 които са в предсериен облик да носят официално името Су-57, след като ще са еднакви с евентуалните първи сериини машини?

                          Коментар


                          • Re: От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                            Първоначално публикуван от Любенов Преглед на мнение
                            От кога тия изисквания са задължителни да го има или няма определен самолет, под определено име? Ф-35 разработката, проектирането и експериментирането също не са, няма и да приключат в близките 20 години, нищо че го бълват масово, просто в сегашните реалности тия платформи ще се развиват непрекъснато . Ф-16 даже и на 40 години още се разработва, проектира, експериментира. Ан-225 как да го наричаме като серийно не е правен? Белугите на Еърбъс?
                            Кой и кога е наложил правилото че за да се казва определен самолет с определено име трябва да е сериен и да е напълно разработен? Щото на тоя критерии от летящите аероплани по света в момента отговаря само Миг-21.
                            Защо не може последните два произведени Т-50 които са в предсериен облик да носят официално името Су-57, след като ще са еднакви с евентуалните първи сериини машини?
                            Щото разбирачите казаха така Хау [emoji16]
                            За всички има място под слънцето. Вярно е че гугъл е велико нещо, винаги можеш да прочетеш версия на каквото и да е която ти допада. Относто су то, на дали ще имат руснаците ресурс да го вкарат в произвидство, както и с новата плаъформа армата.


                            Петйо, що се хабиш, с радиточки трудно се спори [emoji23]

                            Коментар


                            • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                              Първоначално публикуван от Любенов Преглед на мнение
                              От кога тия изисквания са задължителни да го има или няма определен самолет, под определено име?
                              Името с нищо такова не е обвързано, с тези работи е обвързано съществуването - на самолет. Пък Ф-16 (и далеч-далеч не само той), на 40 години съвсем не се "разработва, проектира, експериментира", а се модифицира!
                              А Мрия е модификация на Руслан.
                              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                              Коментар


                              • От: Re: От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                                Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                                ....както и с новата плаъформа армата.
                                Нова? Вечно нова? Евъргрийн?
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X