Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сухой Т-50 ПАК ФА.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

    Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
    Защото?....
    Здравей, DBRS!

    Да започнем отзад напред - приемем твоята версия, а именно: Това пък, че идва едва сега, означава, че програмата е още по-назад отколкото си мислех.
    Ако е така, то според теб каква е степента на интегриране-слаба, средна, силна, пълна и въобще интегриран ли е въпросният самолет във войските на страната производител? Ако е слабо интегриран или въобще не е интегриран във въпросните войски, което и се предполага от тезата ти, то имам един въпрос. Кога ще бъдат заделени повече човешки ресурс, материално-технически и финансови средства: когато такъв не интегриран самолет изпълнява задачи на полигон или в реална бойна обстановка каквато се явява и сирийската?Ето и поради това тези две изречения се изключват взаимно.Тук разбира се можеш да лавираш с това какво имаш точно в предвид с : ....програмата е още по-назад отколкото си мислех...
    Но ми се струва, че няма нужда. Всички разбрахме.

    Лек ден!

    Коментар


    • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

      Първоначално публикуван от Любенов Преглед на мнение
      Едното е малък пътнически самолет който е и ползван съвсем не от летци изпитатели, тотално не сравним с изтребителна програма, амфибията въпреки че не е приемана на въоръжение е използвана в строеви части.

      Надявам се осъзнавате че към момента в програмата ПАК-ФА са налети милиарди зелени и са ангажирани над 10 предприятия, за стотен път пиша самолета е готов разбира се не на 100%, повече от ясно е че към момента едва ли може да ползва целия комплекс от въоръжение, подобно на конкурентите му с времето ще продължи адаптирането на нови оръжия и постоянна модернизация. Но огромните финансови разходи по проектиране и разработка са направени и има готов продукт, ВКС при положение че купуват по петдесетина самолета годишно също спокойно могат да си позволят 2-4 Су-57 на година каквито са и планираните темпове на производство.
      Последно готов ли е или не е готов, ако е готов на колко процента е?
      Щото за мен , основното на военен самолет е да воюва, а като не мое да пуца , ми не е военен а туристически . Готовността му е 0%,

      Ето ти един военен самолет направен за РЭБ и радиолокации и не струва милиарди
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2110962557.jpg
Прегледи:1
Размер:59.7 КБ
ID:5782062

      Коментар


      • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

        Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
        Аз ли да го преведа.
        Ме не е готов, (ама като пиша ,нищо не съм разбирал) все тая 10г още не е пуцал, сигурно ще го чакат до пълнолетие.

        Любенов (выполнили 55 рейсов) само за инфо -подозираш ли само една320 на Wizz колко полета прави за седмица,
        Здравей, Biol!
        Не е готов за какво?
        Чета , че Любенов не е толкова компетентен и спамил постоянно.
        Като примерно си компетентен би ли ни разяснил като прилагаш и съдиш по цитати от статии какво според теб е: боевое применение и следователно - полноценное боевое применение и то на МЦИ от 5-то поколение? Дефиниция можеш ли да дадеш на тези термини макар и със свои думи?!

        Лек ден!

        Коментар


        • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

          Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
          ...
          Щото за мен , основното на военен самолет е да воюва, а като не мое да пуца , ми не е военен а туристически . Готовността му е 0%,

          Ето ти един военен самолет направен за РЭБ и радиолокации и не струва милиарди...
          Колега, съвсем се обърках какво искаш да кажеш... Последно дадения от теб примерен самолет туристически ли е, щом не може да пуца? И въобще каква му е връзката със СУ-57?!!
          Какво разбираш, че сушката не може да пуца? Това, което се сещам на първо четене е, че през 2016 показаха изпитания на оръдието му, монтирано на предна секция... Също през 2016 самолетът летеше с макетите (дали?) на ракети въздух-въздух и въздух-земя.. Дали и колко е пуцал СУ-57 нали разбираш, че трудно ще знаем със сигурност, но въобще не би ме учудило, ако в момента са на фаза 'изпитани в реален пуск част от оръжията, подготвена 'заготовка' на друга част от оръжията и пускове/откачане на балванките, но поради незавършено крайно изделие (ракета/бомба) или поради други причини, все още да не са правили реален пуск...
          Това готов за бойно приложение самолет ли е, или макет? Доколкото си спомням - и някои и наши самолети са имали подвеска за дадено оръжие, но никога не са правили пуск на такова - явно сме били с недовършени 'изделия'
          Когато нямаш реална информация за степента на завършеност, винаги можеш да останеш много изненадан... А в случая със самолета - навярно много ограничен кръг хора знаят дали дадената подвеска е включена към бордовата система и може реално да се използва и за какво може да се използва. Особено имайки предвид, че има и вътрешни подвески..
          Последно редактирано от slowtraveler; 27-02-18, 11:36.
          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

          Коментар


          • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

            Първоначално публикуван от Любенов Преглед на мнение
            Надявам се осъзнавате че към момента в програмата ПАК-ФА са налети милиарди зелени и са ангажирани над 10 предприятия...
            Това като за какво трябва да е свидетелство - за всяка прекратена (и не непременно неуспешна) програма, нещата седят по точно същия начин.
            А самолетът не е готов! Нали - догодина, по-догодина, след пет години, са едни различни работи...
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

              Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
              Последно готов ли е или не е готов, ако е готов на колко процента е?
              Щото за мен , основното на военен самолет е да воюва, а като не мое да пуца , ми не е военен а туристически . Готовността му е 0%,

              Ето ти един военен самолет направен за РЭБ и радиолокации и не струва милиарди
              [ATTACH=CONFIG]949333[/ATTACH]

              Пак да ти кажа че си абсолютно некомпетентен.
              Която и да е от машините 4 и 5 поколение в първите си години от забележи приемане на въоръжение няма пълните възможности който поръчителя е заявил. Ф-22 сума ти време беше чист изтребител прехващач и имаше възможности да води само въздушен бой и никакви такива за атака на наземни камоли други цели. Еврофайтъра същата работа, Ф-15, -16 също. При Су-57 нещата са абсолютно същите, дали към момента може да ползва нещо различно от ракети въздух-въздух, дали тия ракети може да са в вътрешните отсеци, дали може да ръси и чугун никой не знае, всички тестове са правени на секретен полигон и не са от вчера.
              Ти като капацитет как оценяваш Ф-22 в Сирия ? Щото и той там лети така чисто по туристически? И на най големите лаици по темата им е ясно как протича жизнения цикъл на един многоцелеви самолет, твоите знания обаче не са на това ниво.
              А какво е за тебе военен самолет, на никой не му дреме, също така и че ти не си виждал снимки на незнам си какво. Програмата Ауакс струва баш милиарди ама като си хал хабер.

              Коментар


              • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                Голямо "надбягване" пада по темата в над 1000+ поста.
                Няма да е лошо крайните скептици "абонирани" по темата да си прегледат старите постове с тотални отрицания и поне морално (почтено) да приемат ,че хората се движат в поставената посока и това не са макети,модели и надувни играчки.
                Нищо по различно не се случва и при другите производители на "техника".

                Коментар


                • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                  Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                  Колега, съвсем се обърках какво искаш да кажеш... Последно дадения от теб примерен самолет туристически ли е, щом не може да пуца? И въобще каква му е връзката със СУ-57?!!
                  Какво разбираш, че сушката не може да пуца? Това, което се сещам на първо четене е, че през 2016 показаха изпитания на оръдието му, монтирано на предна секция... Също през 2016 самолетът летеше с макетите (дали?) на ракети въздух-въздух и въздух-земя..
                  Общото е че са пратени за РЭБ и радиолокации ,само че единия го праави по добре
                  А стрелбата беше на земята на стенд - дори не от самолет .
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:129350_800.jpg
Прегледи:1
Размер:143.4 КБ
ID:5782080
                  А и вече го писахме- всичко около този самолет е медии и пропаганда. В ракетите няма нищо секретно - така че ако можеше - досега щяха да са напълнили тубата.
                  <font size="2"><font color="#000000">
                  И тук не става въпрос за Су-35, Су57 е с изяло нова електроника
                  Аз понеже нищо не разбирам, като гледам стенда как е ръждясал и тея двамата байчовци сами дори няма кой тревата да окоси , ще има доста време да се чака да простреля

                  Първоначално публикуван от Любенов Преглед на мнение
                  Пак да ти кажа че си абсолютно некомпетентен.
                  Която и да е от машините 4 и 5 поколение в първите си години от забележи приемане на въоръжение няма пълните възможности който поръчителя е заявил. Ф-22 сума ти време беше чист изтребител прехващач и имаше възможности да води само въздушен бой и никакви такива за атака на наземни камоли други цели. Еврофайтъра същата работа, Ф-15, -16 също. При Су-57 нещата са абсолютно същите, дали към момента може да ползва нещо различно от ракети въздух-въздух, дали тия ракети може да са в вътрешните отсеци, дали може да ръси и чугун никой не знае, всички тестове са правени на секретен полигон и не са от вчера.
                  Ти като капацитет как оценяваш Ф-22 в Сирия ? Щото и той там лети така чисто по туристически? И на най големите лаици по темата им е ясно как протича жизнения цикъл на един многоцелеви самолет, твоите знания обаче не са на това ниво.
                  А какво е за тебе военен самолет, на никой не му дреме, също така и че ти не си виждал снимки на незнам си какво. Програмата Ауакс струва баш милиарди ама като си хал хабер.
                  Браво "абсолютно некомпетентен." и "си хал хабер"
                  Ама можеш ли да ми обясниш как така е " При Су-57 нещата са абсолютно същите" като примерно първия полет на F-35 е 2006г, а вече има произведени 300 бройки - та дори и ги продават в други страни.
                  F-22 първи полет 97, 2005 вече е на въоръжение
                  Можеш ли да ми обясниш като на абсолютно некомпетентен какво му е " абсолютно същите "
                  Последно редактирано от biol; 27-02-18, 13:38.

                  Коментар


                  • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                    Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
                    F-22 първи полет 97, 2005 вече е на въоръжение
                    Започната разработка 1986

                    Коментар


                    • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                      Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение


                      Браво "абсолютно некомпетентен." и "си хал хабер"
                      Ама можеш ли да ми обясниш как така е " При Су-57 нещата са абсолютно същите" като примерно първия полет на F-35 е 2006г, а вече има произведени 300 бройки - та дори и ги продават в други страни.
                      F-22 първи полет 97, 2005 вече е на въоръжение
                      Можеш ли да ми обясниш като на абсолютно некомпетентен какво му е " абсолютно същите "
                      И неграмотен, да видя някъде да съм писал за срокове за за разработка и произведени бройки? Написах че и след като еФовете бяха приети на въоръжение при единия мина доста време докато 22 може да носи и ползва управляем боеприпас земя въздух а при другия процеса тече и в момента, и при двата адаптирането на нови оръжия ще е през целия жизнен цикъл. Също и при Су-57 към момента номенклатурата на ползваното оръжие едва ли е много богата, като ти пратят снимки ще ни кажеш каква е точно.

                      Коментар


                      • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                        https://www.youtube.com/watch?v=3mRKh3mppZk

                        Даа, това само в Русия може да стане, цепят си дърва хората, какво да кажеш!!! Не показаха дървата от тестовете на СУ57.
                        Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                        Коментар


                        • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                          Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
                          Общото е че са пратени за РЭБ и радиолокации ,само че единия го праави по добре ...
                          Значи са ти докладвали, че СУ-57 са го пратили за радиолокация и РЕБ, защото нямат специалзирани средства?!!!
                          Глупави хора са руснаците, щото вместо да пратят СУ-то пращат ИЛ-а (А-50)....


                          И значи си убеден, че при условие, че през 2016 правят стендови изпитания на оръдието, вече не са го пробвали наяве?! Но пък са успели да произведат, монтират и облетят новите двигатели на СУ-шката? Вярно странна логика имаш колега...
                          Предполагам все пак са го закарали в Сирия точно за пуцане (отдалеч, високо, внимателно и т.н.). Пък било то и без най-новите оръжейни системи, част от които навярно не са завършени...

                          За сроковете - можеш да провериш кога са почнали разработките за Калибър. Как са ги спирали и т.н. и т.н.... А резултатът го знаеш - 'вай, ама що правите така'. Май не е толкова остарял нали?
                          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                          Коментар


                          • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                            Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                            Значи са ти докладвали, че СУ-57 са го пратили за радиолокация и РЕБ, защото нямат специалзирани средства?!!!
                            Глупави хора са руснаците, щото вместо да пратят СУ-то пращат ИЛ-а (А-50)....


                            И значи си убеден, че при условие, че през 2016 правят стендови изпитания на оръдието, вече не са го пробвали наяве?! Но пък са успели да произведат, монтират и облетят новите двигатели на СУ-шката? Вярно странна логика имаш колега...
                            Предполагам все пак са го закарали в Сирия точно за пуцане (отдалеч, високо, внимателно и т.н.). Пък било то и без най-новите оръжейни системи, част от които навярно не са завършени...

                            За сроковете - можеш да провериш кога са почнали разработките за Калибър. Как са ги спирали и т.н. и т.н.... А резултатът го знаеш - 'вай, ама що правите така'. Май не е толкова остарял нали?
                            Миналата седмица заедно с Су-57 прелетя и един А-50У, има слухове че оня ден или вчера е пристигнал още един, биол снимки не е видял значи не се е случило.

                            Коментар


                            • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                              Първоначално публикуван от Любенов Преглед на мнение
                              Пак да ти кажа че си абсолютно некомпетентен.
                              При Су-57 нещата са абсолютно същите,.
                              Първоначално публикуван от Любенов Преглед на мнение
                              И неграмотен, да видя някъде да съм писал за срокове за за разработка и произведени бройки? .
                              Чета това което си написал, и понеже не мисля че са същите - дадох и данни, всеки който може да чете с разбиране ще стигне до същия извод- Няма нищо общо

                              Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                              Значи са ти докладвали, че СУ-57 са го пратили за радиолокация и РЕБ, защото нямат специалзирани средства?!!!
                              За сроковете - можеш да провериш кога са почнали разработките за Калибър. Как са ги спирали и т.н. и т.н.... А резултатът го знаеш - 'вай, ама що правите така'. Май не е толкова остарял нали?
                              Моля преди да пишеш проследи хронологията на дискусията, кой е източника.
                              Темата не е за калибъра, но е показателна по две линии- 1 никога по гръб не се пада и не се признава нищо
                              2 Русия е подписал договор че няма да разработва такива ракети.
                              Е Русия подписа и договор, че ще пази и защитава териториалната цялост на Украйна.

                              А какво се е случило , нищо особено .

                              Диско04 - една малка подробност, да стреля на стенд не е същото като да стреля във въздуха. Може да погледнеш колко пъти местеха и преправяха оръдието на F-35, или пък какво се случи с к-52 в Сирия
                              Иначе клипа е супер ефектен, нищо че досега в американски полигон не съм видял толкова ръжда и дървени трупи. Поне е ясно че байчовците няма да стоят на студено
                              Последно редактирано от biol; 27-02-18, 16:06.

                              Коментар


                              • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                                Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
                                2 Русия е подписал договор че няма да разработва такива ракети.
                                Да го видим ??
                                0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                                Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                                Суперскан България www.decbg.com
                                Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X