Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фенер с Cree XM-L T6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Фенер с Cree XM-L T6

    Зарибих се да си вземам фенер с Cree XM-L T6 диод. В ebay има богато разнообразие от китайци между 10 и 30$ Всичките един дол дренки, но тук таме се промъква все пак някоя фирма - Masione, UltraFire... най-много са UltraFire. На сайта им пише, че са основани 1995 в Хонг-Конг пък и даже по снимките се вижда, че са все там По нашите магазини гледам Police. А лумените ги раздват на кило - по 1000, 2000, че дори и 4000 има с 3 светодиода.
    Засега съм се спрял на един UltraFire 12W 1600LM CREE XM-L T6:

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:sku047351_10.jpg
Прегледи:1
Размер:89.4 КБ
ID:6040437

    за ужасяващите 8.99 паунда + 0.99 доставката
    и един UltraFire 2000 Lumen CREE XM-L XML T6:

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:$_12.JPG
Прегледи:1
Размер:36.7 КБ
ID:6040438

    за 14.99 паунда + 3.00 доставката.
    Ако някой има по-добра идея за толкова пари да казва
    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

  • #2
    От: Фенер с Cree XM-L T6

    Аз имам Т6, незнам марката но горе долу читав. Купих го с наддаване от ибей за 9 лири, с един светодиод но сериозен рефлектор около 8-9 см диаметър. За мен свети феноменално, като ме дразнят само 5-те режима на светене с последователно превключване. Освен силния, е нужен един по слаб, защото силния е мнго заслепяващ. Тези с малките рефлектори или лупи, не мисля че могат добре да събират светлината в сноб.
    Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

    Коментар


    • #3
      От: Фенер с Cree XM-L T6

      http://www.ebay.co.uk/itm/UltraFire-...item2c78d626fd

      Такъв е моя почти само че се пали от зад, препоръчвам го заради по големия рефлектор. Рефлектора е около 5 см а не 8/9 както съм посочил.
      Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

      Коментар


      • #4
        От: Фенер с Cree XM-L T6

        Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
        http://www.ebay.co.uk/itm/UltraFire-...item2c78d626fd

        Такъв е моя почти само че се пали от зад, препоръчвам го заради по големия рефлектор. Рефлектора е около 5 см а не 8/9 както съм посочил.
        5.50лв с доставката... тия се оляха!
        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

        Коментар


        • #5
          От: Фенер с Cree XM-L T6

          Това е цената само на батерията.
          Само фенера е 6.99 паунда.
          LZ1PER

          Коментар


          • #6
            От: Фенер с Cree XM-L T6

            Да, и аз вече видях, че преди да избереш нещо не дава цената на фенера.
            Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

            Коментар


            • #7
              От: Фенер с Cree XM-L T6

              Моя го взех само фенера с държач за 4 AAA и втулка за 18650 за около 9 лири с фри доставка. На нека да са 200 метра осветява голяма къща доста добре.
              Последно редактирано от disko04; 12-01-14, 11:12.
              Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

              Коментар


              • #8
                От: Фенер с Cree XM-L T6

                silverfox ,ако не е нахално и ако ще поръчваш искам и аз две такива фенерчета (като тези които си показал в първия пост).
                rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
                0898 51 31 46

                Коментар


                • #9
                  От: Фенер с Cree XM-L T6

                  В крайна сметка поръчах от тук възможно най-мощния Police с XM-L T6 (80000W каквото и да значи това), 2бр Li-Ion батерии 4200mAh, кутии, преходници, зарядни (или както ги пишат "зареждачки" ), даже и е тактически за 60лв. Излиза с около 20лв по-скъпо от ebay, но пък не ми се чака 2 седмици. А и ако не тръгне поне ще мога да го върна.
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Clipboard02w.jpg
Прегледи:1
Размер:14.6 КБ
ID:5552632

                  Първоначално публикуван от edin_lyd Преглед на мнение
                  silverfox ,ако не е нахално и ако ще поръчваш искам и аз две такива фенерчета (като тези които си показал в първия пост).
                  Поръчвам тогава.
                  Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Фенер с Cree XM-L T6

                    Получихме отстъпка за шипинга и за 3бр и се получи това:

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Clipboard02we.jpg
Прегледи:1
Размер:45.8 КБ
ID:5552633

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Clipboard04we.jpg
Прегледи:1
Размер:18.9 КБ
ID:5552634

                    68.90 / 3 = 22.96лв/бр
                    За теб 2 бр. х 22.96 = 45.92лв
                    Дай адрес за доставка на лични като пристигнат. Аз ще ти пиша преди да ги пратя.

                    ПС: Оф. То ти си искал 2 от първия пост, демек по един малък и един голям, а аз разбрах 2бр от първия в поста. Значи получаваш 1 малък за 22.96лв. Големи няма да поръчвам, че си поръчах от тук.
                    Ако някой иска да се нарежда за втория малък.
                    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Фенер с Cree XM-L T6

                      Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                      В крайна сметка поръчах от тук възможно най-мощния Police с XM-L T6 (80000W каквото и да значи това)
                      Ее.. на моя пише 100000W .
                      - само като го получиш провери веднага батериите, че понякога не искат да зареждат (дължи се на платката за защита от саморазряд). Другото е, че тея 4200mAh, са като всеки друг надпис по тея фенерчета - на гютора. Имай го предвеид, че може да си правиш едни сметки колко ще те изкара, а всъщност да останеш по средата без батерии. (личен опит)

                      Еми със здраве да се ползва и да турИш снимки.

                      Поздрави !

                      Коментар


                      • #12
                        От: Фенер с Cree XM-L T6

                        Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                        Ее.. на моя пише 100000W .
                        - само като го получиш провери веднага батериите, че понякога не искат да зареждат (дължи се на платката за защита от саморазряд). Другото е, че тея 4200mAh, са като всеки друг надпис по тея фенерчета - на гютора. Имай го предвеид, че може да си правиш едни сметки колко ще те изкара, а всъщност да останеш по средата без батерии. (личен опит)

                        Еми със здраве да се ползва и да турИш снимки.

                        Поздрави !
                        Значи твоя си е бил на далавера.

                        Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                        Големи няма да поръчвам, че си поръчах от тук.
                        @ edin_lyd: Всъщност като се замисля не ми пречи да ти поръчам и един голям. Кажи ако искаш.
                        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                        Коментар


                        • #13
                          От: Фенер с Cree XM-L T6

                          Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                          Значи твоя си е бил на далавера.
                          - оспамих ти темата, но да - аз поръчвах тогава (преди повече от 2 години) 20-тина бройки от някакъв сайт и ми свалиха по 10- тина $ на парче .
                          - та питай примерно над колко бройки може да ви направят отстъпка и ако има мераклии да се съберете повече

                          Коментар


                          • #14
                            От: Фенер с Cree XM-L T6

                            Ами то за малкия фанахме отстъпката. Няма да се занимавам с общи поръчки. Само за edin_lyd, че успя да се включи преди да реша какво да правя. Даже ако не беше той, нямаше да поръчвам малък.
                            Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                            Коментар


                            • #15
                              От: Фенер с Cree XM-L T6

                              за 14.99 паунда + 3.00 доставката.
                              - тоя имаш ли идея дали има лупа >?
                              * имам различни фенерчета и май най-приложими са тея с лупите, щото можеш да си исветяваш на различни дистанции..

                              Едит - само ксенонов фенер не съм имал - някой нящо >?

                              п.п. - вече о@к@х темата тотално -

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X