Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фенер с Cree XM-L T6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Фенер с Cree XM-L T6

    значи батерията не е проблем, но имам 3 зарядни за 1,2v и ако трябва да купувам още едно само заради фенерчето, се въздържам.
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • #32
      От: Фенер с Cree XM-L T6

      Айде 4 батерии х 4000mAh са на път от Хонг-Конг

      А той големия си върви с 2 батерии и зарядно.
      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

      Коментар


      • #33
        От: Фенер с Cree XM-L T6

        добре де, вие сте напред с материала: какъв е този AAA adapter, че наистина имам сумати батерии и ако мога да го използвам с наличните, ще взема и аз да поръчам и аз един
        ________________________________________________
        Subaru OUTBACK 2,5
        Hyundai TUCSON 2.0

        Коментар


        • #34
          От: Фенер с Cree XM-L T6

          ААА са стандартните малки батерии за дистанционни, мишки най-често. АА са другите стандартни по-големи батерии за някои фотоапарати, например.
          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

          Коментар


          • #35
            От: Фенер с Cree XM-L T6

            Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
            добре де, вие сте напред с материала: какъв е този AAA adapter, че наистина имам сумати батерии и ако мога да го използвам с наличните, ще взема и аз да поръчам и аз един
            - не си струва. Една литйево йонна батерия е около 5 лв , зарядното и то толкова. ПОсле само си светкаш. АКо го ползваш с 3 Ni-MH, ще береш само ядове, а и е невъзможно да се достигне капацитета на една 3.7V

            Поздрави !
            п.п. Лисицо - нали знаеш, че не се слагат батерии с различен капацитет

            Коментар


            • #36
              От: Фенер с Cree XM-L T6

              Тоя па англичанина върнал парите, че свършил фенерите. За големия става дума. Е, братчедите от Хонг-Конг за сметка на това работят:

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:sku108771-11.jpg
Прегледи:1
Размер:137.3 КБ
ID:5554076

              При това с 5 паунда по-евтино Таман да има за батериите
              Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

              Коментар


              • #37
                От: Фенер с Cree XM-L T6

                Аз се оборудвах с CREE Q5 X 818 в комплект с батерия li-ion 3.7v 4000mA, адаптор за ААА батерии и 2бр.зарядни за 220 и 12в. в кутия с надпис SWAT за скромните 15лв.
                За същата цена ми предложиха и вариант с електршок,ама заради детето отпадна на момента.
                ето и снимки на фенера и адаптора за ААА батерии.
                вмомента си го карам с ni-mh батерийки по 700 мА. от месец не са сеизхабили още ,а всяка вечер обслужвам кучетата поне по 10-тина минути с светя, големия хубусник си свети през прозреца за кеф по 20-30 мин.поне 2-3 вечери в седмицата.
                Прикачени файлове
                Последно редактирано от keymaker; 13-01-14, 16:43. Причина: допълване

                Коментар


                • #38
                  От: Фенер с Cree XM-L T6

                  Първоначално публикуван от krasimir.n Преглед на мнение
                  Щот са от тия, дето нямат конкуренция, що се отнася Цена-качество.Това пък не се харесва на определени хора и ...така .
                  Да, абсолютно си прав - what you pay is what you get , като всичко в живота

                  Коментар


                  • #39
                    От: Фенер с Cree XM-L T6

                    Първоначално публикуван от jose Преглед на мнение
                    Да, абсолютно си прав - what you pay is what you get , като всичко в живота
                    Да бе, 150 паунда фенера, при това само 200 лумена... къде са 2000 за 15 паунда
                    А, имат и 750 лумена за 300 паунда. Не намирам обаче на някой да им пише мощността на LED-a. На XM-L T6, например, е 10W. Ама пък повечето са тактически. Бля, бля... tactical, бля бля... tactical. Даже има и такава характеристика: Tactical Runtime: 2.25 hours. Ако не е тактикал сигурно е по-малко.
                    Може и да са много хубави, ама аз 700лв за халумин не давам.
                    Опа, намерих още една fire марка - SpiderFire Ехаааа...
                    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                    Коментар


                    • #40
                      От: Фенер с Cree XM-L T6

                      Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                      Айде 4 батерии х 4000mAh са на път от Хонг-Конг

                      А той големия си върви с 2 батерии и зарядно.
                      Лелееееее!!! Как съм изтървал момента... Обиколих близо 10 магазина в Софето за електроника и така и не намерих батерии 18650, които да не са за твърд монтаж... Не мога и да намеря и 26650 за да пробвам дали и как ще свети фенерчето и колко ще държи. От друга страна се скъсах да търся в нета от читавите зарядни за тези батерии, които преди да заредят доразреждат батериите. Ако някой има инфо - да казва.
                      Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                      Коментар


                      • #41
                        От: Фенер с Cree XM-L T6

                        Първоначално публикуван от jose Преглед на мнение
                        Да, абсолютно си прав - what you pay is what you get , като всичко в живота

                        Не съм съгласен Дай предложение за нещо ",марково и качествено" дето да върши работата на това:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20140113_184748.jpg
Прегледи:1
Размер:115.7 КБ
ID:5554096Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20140113_185333.jpg
Прегледи:1
Размер:112.0 КБ
ID:5554127
                        и да не струва поне петорно..
                        Имам го от 2,3 години и съм повече от доволен.
                        Не е много в темата(щот не е с XM-L T6, а с Q5 ), има памет на режимите и е с доста добра изработка.А как свети "в гората" ........

                        Коментар


                        • #42
                          От: Фенер с Cree XM-L T6

                          Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
                          Лелееееее!!! Как съм изтървал момента... Обиколих близо 10 магазина в Софето за електроника и така и не намерих батерии 18650, които да не са за твърд монтаж... Не мога и да намеря и 26650 за да пробвам дали и как ще свети фенерчето и колко ще държи. От друга страна се скъсах да търся в нета от читавите зарядни за тези батерии, които преди да заредят доразреждат батериите. Ако някой има инфо - да казва.
                          Напиши 18650 в Google и му задай да търси само в български сайтове.
                          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                          Коментар


                          • #43
                            От: Фенер с Cree XM-L T6

                            Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                            ААА са стандартните малки батерии за дистанционни, мишки най-често. АА са другите стандартни по-големи батерии за някои фотоапарати, например.
                            еееее, стгига де, знам к'во е ААА и АА, въпроса беше за ААА адаптор и на снимката дето си показал по-долу се вижда, а и колегата после потвърждава......... както предполагах, с този ААА адаптор си слагаш 3 батериики по 1,2V и фенерчето свети с тях.

                            сега ще ровя и аз да си поръчам, че ме зарибихте

                            Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение

                            [ATTACH=CONFIG]670173[/ATTACH]
                            ________________________________________________
                            Subaru OUTBACK 2,5
                            Hyundai TUCSON 2.0

                            Коментар


                            • #44
                              От: Фенер с Cree XM-L T6

                              http://budgetlightforum.com/node/14868
                              добро и бюджетно зарядно
                              и
                              http://lygte-info.dk/review/batterie...n%29%20UK.html
                              отлична и не скъпа 18650 със защита
                              А тези простотии се правят от името на всички ни.
                              Даника
                              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                              Коментар


                              • #45
                                От: Фенер с Cree XM-L T6

                                Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                                Тоя па англичанина върнал парите, че свършил фенерите. За големия става дума. Е, братчедите от Хонг-Конг за сметка на това работят:

                                [ATTACH=CONFIG]670173[/ATTACH]

                                При това с 5 паунда по-евтино Таман да има за батериите
                                Това за мен ли е ?
                                Нов голям фенер?
                                rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
                                0898 51 31 46

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X