Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Counter-Strike или да се върнем назад във времето

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Counter-Strike или да се върнем назад във времето

    Предполагам знаете, че имам магазин за видеорегистратори и камери за екстремни спортове. Покрай многото работа и висене в интернет със сина ми се върнахме назад в годините, в които играехме по нощите Counter-Strike 1.6. Поиграхме тук и там и реших, че това не е достатъчно.


    От няколко дни пуснах тестови сървър за старата позната игра в режим "Dust2 only". Все още настройваме сървъра и е възможно да бъде рестартиран внезапно за да се появят още екстри.


    Ето и каква и идеята ми като цяло за сървъра:


    1. Сървъра е свободен за достъп и игра за всички дърти и недотам възрастни фенове.


    2. Към днешна дата не е обявяван никъде и все още няма много народ, но мисля, че лесно ще го нъпалня за ден - два. Преди това пиша на всички Ви, защото планирам едни турнири, за които ще прочетете по-нататък.


    3. Засега има само трима сървър администратори, та всеки коректен, свестен, дори и неизвестен, но запознат с amx командите е добре дошъл. Няма никакви смс-и, такси и прочее за тази дейност! Тя е безплатна и в двете посоки.


    4. Турнирите... Всеки месец ще организирам турнири (5 vs 5 или 10 vs 10) между автомобилните и мотоциклетни форуми в България. Идеята е да има закачка, заигравка, пък и в крайна сметка да може ръждивите да бият нестабилните, но пък от своя страна да паднат от 4х4 (например).


    5. Обмислям награди за тези месечни турнири, които вероятно ще бъдат ваучери за отстъпка в моя магазин, ваучери за отстъпка при колеги (например реглаж преден мост) и т.н. и т.н. Имам доброто желание да подарявам чат-пат и по някоя камера за екстремен спорт или видеорегистратор, но главата ми не може да си обясни как една такава награда ще се раздели между цял отбор (вероятно четни/нечетни дати и национални празници на смени ще свърши работа).


    6. Създадох форум към играта, който да обслужва сървъра (проблеми, кандидатури, място за закачки и т.н.). Добре дошли сте ако имате някакви критики, предложения или просто се чудите кого да оспамите.


    7. Адреса на сървъра е 212.233.253.130:27016.


    Пускам тази тема не за да го рекламирам, а защото се надявам наистина повече хора да си прекарваме весело в извънработно време. Искрено се надявам идеята ми за форумни турнири да се развие за да има още една причина да се заяждате по маси и паланки.


    Това е от мен, приемам всякакви критики и предложения, както и полезни идеи, които ще послужат само за забавление!

  • #2
    От: Counter-Strike или да се върнем назад във времето

    Браво. Успех с начинанието. Може ли да си заръчам да организираш и един пейнтбол някой ден
    Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект

    Коментар


    • #3
      От: Counter-Strike или да се върнем назад във времето

      Вече се присъединих към форума,а като остане малко свободно време ще поцъкам и във сървъра.Идеята е добра и ако има достатъчно поддръжници смятам,че нещата ще се получат.
      Успех и нека хедшотовете бъдат с нас.
      Няма страшно в умирачката...
      Страшното е да си жив!...

      Коментар


      • #4
        От: Counter-Strike или да се върнем назад във времето

        Ще има ли защита от чийтове?
        42

        Коментар


        • #5
          От: Counter-Strike или да се върнем назад във времето

          Радвам се, че има интерес.
          Лека полека ще напълним сървъра и винаги ще има хора.


          Искам да обърна внимание на две неща:


          1. Отбори:
          - Създадох раздел във форума, в който може да публикувате отбора си - име и членове.
          - Не е задължително да е ограничен (например 5 човека), напротив. Включете се всички от този форум, а в турнирите ще изберете сами кои да участват.
          - Сега е момента да си създадете "клан" - адекватно на "отбор", като можете да сложите пред никовете си по едно [OFF] например. Не е задължително, само предлагам.


          2. Администратори:
          - Искаше ми се от всеки форум да има поне по един администратор. Така всеки отбор ще има представител, който да им гарантира, че всичко е честно.
          - Всеки, който отговаря на поставените условия и иска да се кандидатира, може да го направи ТУК. Колкото повече свестни администратори има в сървъра, толкова по-приятно ще е за игра.


          Попитаха ме дали ще има античийт система. Засега не предвиждам такава по две причини:
          - Много често се получават бъгове и някой си отива без основателна причина.
          - Предпочитам смислени човешки същества да взимат тези решения, защото програмите не разбират от "компромис" "сериозност" и т.н.


          Тази вечер съм на гадна кръчма, така че няма да имам удоволствието да играя с Вас преди 11ч, но след това... Главите Ви да са яки./>


          Приятно забавление още веднъж!

          Коментар


          • #6
            От: Counter-Strike или да се върнем назад във времето

            Ами, едно време имаше отбор с името на форума, играехме редовно, всяка вечер, играехме доста и си бяхме добри, ще се радвам пак да поцъкаме, но вече за съжаление сме станали пълни слабаци Адмирации за труда!! Днес тази игра се играе все по-малко и по-малко, има извън земно тъпи админи, ние сме 30 човека, те ми пускат айс-сноу и каква игра е това??
            Абонирам се за темата, готов съм когато кажете да играем Ей сега ще вляза, да вида дали има някой, да поцъкаме
            Скромното ми никче е: <Ge4>PraVAta LoPaTa!
            Ако ви трябва помощ, съм на линия, доста години се занимавах с играта

            Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
            Ще има ли защита от чийтове?
            Без адекватни админи и да има защита, пак я преодоляват
            Последно редактирано от Борис Хаджиценев (bob4oo); 11-01-14, 15:13.
            За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
            Honda Dominator 650
            088ЧЧ93979-->Борис
            0878956Ч38-->Борис

            Коментар


            • #7
              От: Counter-Strike или да се върнем назад във времето

              Ами тогава ще разчитаме на съвестта на участниците - малко кауза пердута ми се чини но ще видим...
              42

              Коментар


              • #8
                От: Counter-Strike или да се върнем назад във времето

                Интересна идея.. Започвам да си търся готина мишка..

                Коментар


                • #9
                  От: Counter-Strike или да се върнем назад във времето

                  Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                  Ами тогава ще разчитаме на съвестта на участниците - малко кауза пердута ми се чини но ще видим...
                  Ами, не е точно така, един човек, когато играе с хак, си личи, ако сте играли повече, аз почнах да я играя от 1.5, златните години, тогава, ако до 10 часа не си в сървъра, до 2-3 след обяд нямаше да играеш, преминах на 1.6 и някъде 5-6 години си я цъках, сменях доста сървъри, ако човек има набито око и знае какво и кога да гледа, слуша, понякога/повечето пъти/ ще може да ги познае, изкуство е да играеш с хак и да не те познаят
                  Един приятелски съвет, добавянето на админи, не е добре да е на произволен принцип, защото много честа гледка е да има админи играещи с хак, ходи му кажи ФаФла на админа, когато съм бил админ с сървъри, в повечето съм засичал такива... А пък в тези, които се плащат, е пълно..... Имаше през годините читави сървъри или им смениха айпитата и им загубих връзките или ги спряха, поради някакви причини Да се надяваме да няма такива админи в сървъра
                  Последно редактирано от Борис Хаджиценев (bob4oo); 11-01-14, 15:27.
                  За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                  Honda Dominator 650
                  088ЧЧ93979-->Борис
                  0878956Ч38-->Борис

                  Коментар


                  • #10
                    От: Counter-Strike или да се върнем назад във времето

                    Прав си за админите, но пък си мисля, че ако някой не го е срам от колегите си по форум няма да просперира дълго и при мен.
                    Относно човешката преценка - абсолютно споделям мнението, че е по-добра от античийт.
                    Добавил съм мод, така че, когато админа е наблюдаващ, вижда играчите като при wallhack. При добро озвучаване му е много лесно да прецени дали някой също ги "вижда" без да е оторизиран за това.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Counter-Strike или да се върнем назад във времето

                      Току що добавих във форума и модификация за "реклами". Нямам подобни амбиции и полето ще остане безплатно за всичко интересно. Като начало съм склонен да поставя банер на всеки един форумен отбор. От Вас се иска да го създадете, да си направите банер (обикновен jpg, с размери 458х50px) и да решите къде да води - към Вашия форум или нещо подобно.


                      Добавям скайп за контакт - cs-alltimecams.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Counter-Strike или да се върнем назад във времето

                        Първоначално публикуван от Иван Шопов Преглед на мнение
                        Прав си за админите, но пък си мисля, че ако някой не го е срам от колегите си по форум няма да просперира дълго и при мен.
                        Относно човешката преценка - абсолютно споделям мнението, че е по-добра от античийт.
                        Добавил съм мод, така че, когато админа е наблюдаващ, вижда играчите като при wallhack. При добро озвучаване му е много лесно да прецени дали някой също ги "вижда" без да е оторизиран за това.
                        Браво Имам доста случки с античиит, едно време имах клан, доста хода 15-16 човека, аз им уговарях "битки" срещу другите кланове, понеже повечето играеха с игра свалена от някъде си, а този който я качва, понякога се пада хакерче и в играта има "подсказки" и античиита, от 5 човека допусна мен и още 2ма Другите не можаха да влезнат, а хората в клана ги познавах много добре Ходи обеснявай, че нямаш сестра Но пък античиита има един друг +, сега не съм толкова запознат с новите модове и тем подобни, но при натискане на бутоните за пускане на хака директно киква човека, ако може да се вкара в мода, ще е супер
                        Не знам колко време сте се занимавали с играта, та да не стане да продавам краставици на краставичар
                        За турнирите, най-предпочитаната концепция е 5vs5, през годините много трудно клановете се събираха за 10vs10, но това зависи пак и от записалите се кланове за турнира, ще се радвам да се направи една верига, защото аз си падам повече по респаундите, защото вече няма тиим плей, всеки на някъде и като зациклят и ги чакам на рундове по макс време...
                        За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                        Honda Dominator 650
                        088ЧЧ93979-->Борис
                        0878956Ч38-->Борис

                        Коментар


                        • #13
                          От: Counter-Strike или да се върнем назад във времето

                          Пробвах сървъра и съвсем смело мога да кажа,че без античийт работата не е добре.Хакери веднага се намериха и всичко отиде на кино.
                          Или трябва постоянно да има адекватни админи или да се мисли за друг вид защита.
                          Иначе доволно си поцъках.Но си трябва нова мишка и пад,че тия сегашните са минали през ръцете на малката и е майка плаче.
                          Няма страшно в умирачката...
                          Страшното е да си жив!...

                          Коментар


                          • #14
                            От: Counter-Strike или да се върнем назад във времето

                            Твърдо съм решил да инвестирам в читави хора, а не в античийт.
                            Спокойно, нормално е на първо време да има наглеци, но лека-полека ще изчезнат.

                            Довечера в 22.30-23:00 съм на линия, та си слагайте двойни каски.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Counter-Strike или да се върнем назад във времето

                              Свалих си цс-а да си припомня доброто старо време,специално заради сървъра.Обаче положението не беше особено розово,имаше си уалери-разни пишлегари.Слава богу намери се админ и нещата се пооправиха.Сега пак мисля малко да поразцъкам...
                              Ника ми е manta gtE или awd

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X