Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Позравления за Цвети и Гришо!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Позравления за Цвети и Гришо!

    Време е за Ролан Гарос.

    Цветана Пиронкова постигна победа на старта на Ролан Гарос.
    Цветана победи Аника Бек от Германия с 6:7 (5), 6:3, 6:2 след битка продължила 153 минути.
    от тук: http://gong.bg


    Лошото обаче е, че като гледам как изглежда дясното рамо на Цвети, ще ѝ бъде доста трудно в следващите срещи.

    (снимка: БГНЕС)
    proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
    NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
    Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

    Коментар


    • #17
      От: Позравления за Цвети и Гришо!

      Как човек да не е горд, че е Българин... браво на Гришо!!!!!
      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
      0878 23 58 34- Радо

      Коментар


      • #18
        От: Позравления за Цвети и Гришо!

        gong.bg:
        Григор Димитров е шампион на турнира в Куинс!
        В невероятно драматичен финал Гришо победи Фелисиано Лопес след три тайбрека – 6:7(, 7:6(1), 7:6(6).
        Да пожелаем на Григор успехи в предстоящия Уимбълдън.
        proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
        NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
        Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

        Коментар


        • #19
          От: Позравления за Цвети и Гришо!

          И крайно време е да го видим в десетката!
          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

          Коментар


          • #20
            От: Позравления за Цвети и Гришо!

            Много симпатично момче, браво и да продължи все така........
            Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

            Коментар


            • #21
              От: Позравления за Цвети и Гришо!

              Браво Гришо,продължавай все така!
              0осем9осем7шест0осем7едно
              Миро

              Коментар


              • #22
                От: Позравления за Цвети и Гришо!

                Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                Много симпатично момче, браво и да продължи все така........
                Продължава!
                байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                Суперспам - спама на суперите

                Коментар


                • #23
                  От: Позравления за Цвети и Гришо!

                  Супер игра, за малко да е на финал!
                  байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                  Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                  Суперспам - спама на суперите

                  Коментар


                  • #24
                    От: Позравления за Цвети и Гришо!

                    Сигурно Мария го е разсейвала от трибуните...
                    Нищо не мога,и нищо не знам...

                    Коментар


                    • #25
                      От: Позравления за Цвети и Гришо!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Позравления за Цвети и Гришо!

                        Да пожелаем успех на Цвети у дома, и на Гришо в Париж......
                        Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Позравления за Цвети и Гришо!

                          Първоначално публикуван от druncho Преглед на мнение
                          Между другото от известно време си мисля че на Григор напоследък му липсва тази раздвиженост в играта, която е силно негово оръжие. Играе много статично от задна линия и на моменти според мен се мъчи. Мисля си че може би е дошло време да смени треньора си Рашид, не че той не е добър но просто на известно време е нужна промяна си мисля. Харесва ми напоследък нападателната игра на Федерер, играе смело сервис мрежа и това му носи успех определено, да не говорим колко по атрактивна е играта му за нас. Мисля че това са и собствените води на Григор.
                          Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Позравления за Цвети и Гришо!

                            Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                            Между другото от известно време си мисля че на Григор напоследък му липсва тази раздвиженост в играта, която е силно негово оръжие. Играе много статично от задна линия и на моменти според мен се мъчи. Мисля си че може би е дошло време да смени треньора си Рашид, не че той не е добър но просто на известно време е нужна промяна си мисля. Харесва ми напоследък нападателната игра на Федерер, играе смело сервис мрежа и това му носи успех определено, да не говорим колко по атрактивна е играта му за нас. Мисля че това са и собствените води на Григор.
                            И аз мисля, че започна да тъпче на едно място Григор. На 23 трябва да е във вихъра си вече. А може това да е тавана му. Дано не е. Все пак беше в десетката на световния тенис. Догодина в тройката. Пък ако не - да сменя треньора.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Позравления за Цвети и Гришо!

                              Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                              И аз мисля, че започна да тъпче на едно място Григор. На 23 трябва да е във вихъра си вече. А може това да е тавана му. Дано не е. Все пак беше в десетката на световния тенис. Догодина в тройката. Пък ако не - да сменя треньора.
                              Не вярвам това да е таванът му, когато се отпусне и си играе неговата игра е много силен и разнообразен. Сега е статичен, прави някой и друг хубав минаващ удар но рядко излиза на мрежата въпреки че според мен там е много силен защото е пластичен и има чувство за топката.
                              Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Позравления за Цвети и Гришо!

                                За няма и месец и половина - 2 титли от турнири АТР 250 и полуфинал на турнир от големия шлем - хич не лош старт на годината за Гришо.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X