Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съдействие за JEEP в Атина

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Съдействие за JEEP в Атина

    По купето къде се намира имам впредвид

    Коментар


    • #17
      От: Съдействие за JEEP в Атина

      В гръцкия сайт попаднах дори и на Гранд с БГ регистрация......
      http://www.car.gr/classifieds/cars/view/4429778/
      Cherokee WJ 4.0L- NP242
      Honda Africa Twin XRV 750

      Коментар


      • #18
        От: Съдействие за JEEP в Атина

        Първоначално публикуван от baramundi Преглед на мнение
        Някой да подскаже къде да диря VIN на WJ. 4.7
        В багажника, до резервната гума, за въпроси звънкай.
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • #19
          От: Съдействие за JEEP в Атина

          Първоначално публикуван от kalinntv Преглед на мнение
          В гръцкия сайт попаднах дори и на Гранд с БГ регистрация......
          http://www.car.gr/classifieds/cars/view/4429778/
          Има доста коли с Българска регистрация. Има отметка за чужди номера.
          Въпросното чероки е само а части. За превод и акъл може да ми пишете на лични.

          Коментар


          • #20
            От: Съдействие за JEEP в Атина

            Айде бе Славчо. Похвали се вече, дай снимки.
            Имам и едно клипче.

            Прикачени файлове
            Последно редактирано от barzashki; 17-01-14, 21:22.
            GSM 0877 08 99 19
            Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

            Коментар


            • #21
              От: Съдействие за JEEP в Атина

              Честито колега , със здраве да си го караш . Приготви се да почерпиш

              Коментар


              • #22
                От: Съдействие за JEEP в Атина

                Даааааааа взехме страхотна машина , снимки още не съм правил ама тези дни ще пусна. Много благодарности към Дядо Владо за консултациите по тел. , обещавам му най - официално бутилка домашняк правена с мерак , прав е Вромос , че на гърците неможе да се вярва , не всички но попаднаме на двама лъжливи , мързеливи и немърливи. Както и на двама много свястни - в интерес на истината. Специални благодарности на Бързашки за многото километри които навъртя да ми ходи по акъла . Ааа да - ще почерпя разбира се , сега Февруари на Стара Загора

                Коментар


                • #23
                  От: Съдействие за JEEP в Атина

                  Първоначално публикуван от baramundi Преглед на мнение
                  двама лъжливи , мързеливи и немърливи.
                  Не думай

                  Да ти е честита придобивката
                  ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

                  Коментар


                  • #24
                    От: Съдействие за JEEP в Атина

                    Първоначално публикуван от baramundi Преглед на мнение
                    Даааааааа взехме страхотна машина , снимки още не съм правил ама тези дни ще пусна. Много благодарности към Дядо Владо за консултациите по тел. , обещавам му най - официално бутилка домашняк правена с мерак , прав е Вромос , че на гърците неможе да се вярва , не всички но попаднаме на двама лъжливи , мързеливи и немърливи. Както и на двама много свястни - в интерес на истината. Специални благодарности на Бързашки за многото километри които навъртя да ми ходи по акъла . Ааа да - ще почерпя разбира се , сега Февруари на Стара Загора
                    ЧЕСТИТО И ОТ МЕН . Да няма сбирка на Стара Загора.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Съдействие за JEEP в Атина

                      Първоначално публикуван от auto_marin Преглед на мнение
                      Не думай ...
                      Какво не думай?!? я цъкни по БГ обявите.... 2/2 отношение свестни лъжливи е много по-добре от тукашното!

                      В момента там са зверски евтини големите кубатури и това не е само заради кризата, а и заради данъците - там са на кубици.

                      Честито на колегата!
                      В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                      Коментар


                      • #26
                        От: Съдействие за JEEP в Атина

                        Кой ще те чака чак февруари на Стара Загора , още на 21 на дежурството.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Съдействие за JEEP в Атина

                          Сега го регистрирвам в КАТ

                          Коментар


                          • #28
                            От: Съдействие за JEEP в Атина

                            Като минеш цялата процедура, опиши висчко тук, разбира се ако имаш желание
                            Какви документи трябва и т.н.
                            о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                            Коментар


                            • #29
                              От: Съдействие за JEEP в Атина

                              Утре ще седна и ще опиша как се ходи до Гърция за джип и какво да се има впредвид .

                              Коментар


                              • #30
                                От: Съдействие за JEEP в Атина

                                Чак сега намерих малко време. Та ако някой реши като мен , че ще си купува джип от Гърция нека има впредвид следните неща : Повечето обяви аса в Атина - та до там пътувах и аз , от Ловеч до Атина 1000 км. Набелязах 4 обяви от тук , 3 от които в Атина. Трябва ви човек , който говори гръцки добре- от тук звънях няколко пъти на продавачите там да се разбираме за състоянието на машините и после да потвърдя деня в който пътувам , за да ме имат впредвид , че отивам на оглед. Джиповете се оказаха свалемни от регистрация , гърка каза , че само транзитните номера са 1 400 евро - трябваше да отида с платформа да го натоваря. Взех назаем джипа на един приятел , една платформа под неаем , малко запаси и тръгнахме. Влачещият джип беше Mitsubishi Pajero 3 000 V6 - на газ. Влизане през Кулата и каране покрай Солун за Атина. Повечето бензиностанции през нощта не работят , а които работят - не на всяка има газ. Цените на горивата ориентировачно са : 0,94 Е - газ ; 1,35 Е - дизел ; 1,,65 и 1,88 Е - бензини (цени по пътна снимка ). Такси по магистралите има на доста места , но са по 1,5 - 2,5 евра - надолу до Атина и обратно общо пътните такси ми излязоха около 30-35 евра. На джипа гбутилкарта на газта е 30 лт. , в Гърция събира 28 лт. газ , бв България - 33 лт. - ПРОВЕРЕНО . За Атина по възможност човек , който познава горе - долу града , защото с GPS не става - просто Gps-а те прекарва по най-големите задръствания - поне моя (с платформата). Първия продавач с който си имах работа беше частно лице - едвам го намерихме , а и той не си мръдна и пръста да ни олесни. На снимка колата беше лъскава и чиста - там се оказа , че не е мърдана 2 години от под едно дърво - със гнили шуми по него , въртре паяжини - дори една кофа вода не му беше плиснал , а като вдигнахме капака имаше купища изпръжнения от мишоци - направо си тръгнахме. Придвижването в града отнема доста време - затова трябва някой който знае къде отива. Вторият джип който тръгнахме да огледаме беше моя фаворит ( за него бях тръгнал ) като предишния ден бях говорил с продавача (автокъща) и той ме увери , че всичко е наред и документи и машина. С 300 зора го намерихме - лъскава автокъщичка с около 25-30 авртпомобила - все лъскави разни. Човекът ни показа джипа ама каза че неможем да го купим , понеже документите му не били оправени и взе да се оправдава нещо , че не сме били говорили с него ами с другия ли шеф (незнам с кой си там) . В тоя момент събрах границите и ми коства много да си сдържа емоциите в тоя момент. Както и да е - нестана и там , звъним на номер 3 - вдигна телефона някакъв незнаен и каза , че този който търсим го няма и ще се върне чак незнам си кога - пак на камък. От 4 , 3- аут. Последния ми вариант беше на около 150 км от Атина - посока към у нас. Още по пътя ни се обади момчето - собственикът на автокъщата да пита какво става , защо се бавим , пострещна ни много коректно , направихме добра цена за добра машина и го натоварихме на колесара. Докато го връзвахме дойде полиция и ни провериха документите но не сме имали проблеми - проверяват лични карти доста обстойно ( звънят на диспечъри разни и т.н.) на платформа документи не са ни проверявали , по пътя ни спираха още веднъж пак такава проверка но няма проблеми. Тръгнахме в четвъртък към 17,30 и се прибрахме в Събота около обяд като сме правили една по-голяма почивка на връщане от 3 часа на една бензиностанция за дремване и освежаване. Горивото ми излезе газ + бензин 620 лв , Пътните такси около 60 - 70 лв , като го регистрирвах екотаксата беше май 245 лв. , данакът ще е 300 лв . , гражданска - 230 лв. Гледам едно бебе и немога да пиша повече - ако има въпроси питайте - Поздрави

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X