Обява

Свий
Няма добавени обяви.

РОЛБАРИ ЗА TOYОTA TACOMA

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • РОЛБАРИ ЗА TOYОTA TACOMA

    Здравейте наскоро си купих TOYОTA TACOMA това е пикап с кабина и половина като HI-LUX-а но американската версия не мисля да ходя на OFF-ROAD с него защото крастата ми е атв-тата и мисля просто да си превозвам атв-то но ми се щеше да си сложа някоя друга ролбара например в товарното отзад зад кабината и стъпенки отстрани но да се неръждавеика та въпроса ми е за съвет с координати на човек който ще ги направи качественно и добре изглеждащи, благодаря предварително
    Николай Гогов 0898676912

    НЯМА ИДИОТО - УСТОЙЧИВИ НЕЩА. ПРОСТО ИДИОТИТЕ СА ТВЪРДЕ ИЗОБРЕТАТЕЛНИ!

  • #2
    До: РОЛБАРИ ЗА TOYОTA TACOMA

    Не си посочил за град, затова предполагам че ти трябват координати в София. Звънни на 0898608805. Това е частна работилница в която изработват различни видове рол, бул, степ и всякакви други "барове" . Наскоро изработиха един комплект за мен и съм доволен както от обслужването, така и от цената. За качеството все още нищо немога да кажа.

    Ето ти и линк към bgmaps: http://bgmaps.com/map.asp?sid=e81b0b...Map21_30.y=175

    Коментар


    • #3
      До: РОЛБАРИ ЗА TOYОTA TACOMA

      благодаря ти за отговора съжалявам ,че не се уточних за града и наистина съм от София ще им се обадя.
      Николай Гогов 0898676912

      НЯМА ИДИОТО - УСТОЙЧИВИ НЕЩА. ПРОСТО ИДИОТИТЕ СА ТВЪРДЕ ИЗОБРЕТАТЕЛНИ!

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X