Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв крик за КИА Спортидж

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какъв крик за КИА Спортидж

    Седя си тука и се чудя какъв крик да си взема за спортиджа. Когато купих кията тя не беше с оригиналния крик а с някакъв от опел. Сега след като повдигнах малко джипката (от земята до шасито е около 36-37см) този крик ми идва късичък.До сега не ми се е налагало да го ползвам, но знае ли човек кога ще му потрябва. Въпроса ми е какъв крик да търся? Оригинален от спортидж, някакъв маслен(хидравличен) или някакъв друг. Мислих си и за хай джак, но май на този етап не ми се дават толкова пари за крик, че сега събирам за гуми.
    08888 седем шест 888

  • #2
    От: Какъв крик за спортодж

    Ако ще е само за смяна на гуми,вземи подходящ по размер маслен.Подбери го така че да влиза под моста и под носачите и да вдига достатъчно за да отлепи гумите от земята.
    Хай джака не е най-потходящото приспособлени за смяна на спукана гума,пък и на неподготвена машина не е лесен за ползване.
    Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

    Коментар


    • #3
      От: Какъв крик за спортодж

      Сега ме накара за слезна долу да видя аз как съм. Ама нали съм ти длъжен ..

      Аз съм с оригинален крик. Той си е най-обикновен ромбовиден крик. В максимално разпънато положение е висок около 40 см някъде. Успях да щракна само една снимка, че е почти тъмно:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1060755.jpg
Прегледи:1
Размер:144.9 КБ
ID:5551207

      Има си нарисуван Споортидж на него, дават го че вдига до 1 тон.

      Имам и един ментак китаец от Практикер хидравличен същия:
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:product_53122.jpg.png
Прегледи:1
Размер:236.9 КБ
ID:5551209
      Водат го 4 тона, реално едва ли ще вдигне толкова. Разпънах го и него на макс. И той е висок 39-40 см. Има и по-високи, на съответните цени. Но този е доста компактен

      Дървена подложка отгоре също ще помогне
      Последно редактирано от bullet_pk; 05-01-14, 16:40.
      Nissan Terrano 2,7 TDI

      Коментар


      • #4
        От: Какъв крик за спортодж

        Благодаря ти за снимките, мисля че имам един като този от твоята кия, но е от лада самара, утре ще го пробвам дали става.
        Крика който беше в моята кията като я купих беше такъв
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:object_1580.jpg
Прегледи:1
Размер:53.1 КБ
ID:5551215
        Този дали би ми свършил работа?
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:37872921_1_585x461_rev001.jpg
Прегледи:1
Размер:39.0 КБ
ID:5551216
        08888 седем шест 888

        Коментар


        • #5
          От: Какъв крик за спортодж

          Първоначално публикуван от yancho Преглед на мнение
          ...
          Този дали би ми свършил работа?
          [ATTACH=CONFIG]667335[/ATTACH]
          Имаш ли къде да го забучиш- тоя иска заводски предвидено място където да го набуташ. В смисъл дупка в прага или профил под него...

          Коментар


          • #6
            От: Какъв крик за КИА Спортидж

            Първоначално публикуван от yancho Преглед на мнение
            Седя си тука и се чудя какъв крик да си взема за спортиджа. Когато купих кията тя не беше с оригиналния крик а с някакъв от опел. Сега след като повдигнах малко джипката (от земята до шасито е около 36-37см) този крик ми идва късичък.До сега не ми се е налагало да го ползвам, но знае ли човек кога ще му потрябва. Въпроса ми е какъв крик да търся? Оригинален от спортидж, някакъв маслен(хидравличен) или някакъв друг. Мислих си и за хай джак, но май на този етап не ми се дават толкова пари за крик, че сега събирам за гуми.
            Тя, Кията, все някакъв ход на амовете ще има - демек - ако шастито ти е на 37 санта ще ти трябва поне 50 да вдигнеш...
            Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X