Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Менли - рекламация

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Менли - рекламация

    Ножа оцелее ли след батонинг на луканка, дялкане на суджук и солена сланина критериите за кухненски нож са покрити и съмненията биха били безпочвени.
    Eдинственото и достатъчно условие за да повярваш на нечии глупости е ти да си по-тъп от този който ги е казал.

    Коментар


    • #32
      От: Менли - рекламация

      Андрей - вярно за теб забравих. Въпреки това съм дал и от тези бройки, така че ще видим!
      Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
      0882 52 00 52 - Жоро

      Коментар


      • #33
        От: Менли - рекламация

        098/222 - счупена "пружина" на ножа
        Диско 300TDI
        Scott Purgatory
        0889 84 6161

        Коментар


        • #34
          От: Менли - рекламация

          Първоначално публикуван от boro07 Преглед на мнение
          098/222 - счупена "пружина" на ножа
          Е това вече....хич не звучи добре...Стига да не е породено от несвойствени действия разбира се...

          Коментар


          • #35
            От: Менли - рекламация

            Кога ще станат готови изследванията ?
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • #36
              От: Менли - рекламация

              Първоначално публикуван от jose Преглед на мнение
              Е това вече....хич не звучи добре...Стига да не е породено от несвойствени действия разбира се...
              Вероятно е имало дефект в пластината/метала
              Мнението го копирам от заключената тема
              "Хайде и аз в групата на пострадалите.Първо искам да кажа че след като се начетох и нагледах на проблемите с форумната ножка, в мен се настани едно постоянно чувство на страх,че като го ползвам туй ноже да не взема да го повредя докато си чопля ноктите примерно.И така со кротце со благо ,без кютек ,отваряйки го много внимавателно взе че се чу едно "цък" и вече стегнатото и яко отваряне/затваряне вече не е толкова яко.Вглеждайки се внимателно открих проблема.Счупена пластина незнам как да я нарека, която прави това здраво и стегнато отваряне-затваряне
              Горе долу по средата се вижда на снимката" пост
              #540
              Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
              И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
              вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

              Коментар


              • #37
                От: Менли - рекламация

                Преди малко момчетата от "Менли" се свързаха с мен. Нямат регистрация във форума и ме помолиха да напиша следното ( цитирам дословно )
                " ИЗВИНЯВАМЕ СЕ ЗА КЪСНОТО ВКЛЧБВАНЕ. РАЗБРАХМЕ ЗА ПРОБЛЕМИТЕ С ОСТРИЕТАТА, И СПОРЕД НАС ОПЛАКВАНИЯТА СА ОСНОВАТЕЛНИ. ДОПУСНАЛИ СМЕ СЛЕДНИТЕ ПРОПУСКИ:
                - НЕПРАВИЛНА ТЕРМООБРАБОТКА, ОСТРИЕТАТА СА ЗАКАЛЕНИ НА ПО-ВИСОКА ТЕМПЕРАТУРА И НЕ СА ОТПУСНАТИ ДОСТАТЪЧНО.
                - ПРЕКАЛЕНО ИЗТЪНЯВАНЕ НА ОСТРИЕТО.
                ЩЕ ПРИЕМАМЕ БЕЗУСЛОВНО ВСИЧКИ РЕКЛАМАЦИИ ОТ ОФРООД СЕРИЯТА. МОЖЕ ДА ПРАЩАТЕ НОЖОВЕТЕ ДО ОФИС НО "ЕКОНТ" ГР.СОФИЯ, "ВОЕННА РАМПА" ЗА СМЕТКА НА "МЕНЛИ". ТЕЛЕФОНИТЕ НИ СА: ИВАН - 0887 344 055, РУМЕН - 0888 227 738. "
                Да добавя и от мен, защото вече минах по този път пращайте: заедно с ножа и бележка с обратен адрес и ваш телефон. така ще избегнете грешки или объркване наобратно.
                Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                0882 52 00 52 - Жоро

                Коментар


                • #38
                  От: Менли - рекламация

                  Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
                  Преди малко момчетата от "Менли" се свързаха с мен. Нямат регистрация във форума и ме помолиха да напиша следното ( цитирам дословно )
                  " ИЗВИНЯВАМЕ СЕ ЗА КЪСНОТО ВКЛЮБВАНЕ. РАЗБРАХМЕ ЗА ПРОБЛЕМИТЕ С ОСТРИЕТАТА, И СПОРЕД НАС ОПЛАКВАНИЯТА СА ОСНОВАТЕЛНИ. ДОПУСНАЛИ СМЕ СЛЕДНИТЕ ПРОПУСКИ:
                  - НЕПРАВИЛНА ТЕРМООБРАБОТКА, ОСТРИЕТАТА СА ЗАКАЛЕНИ НА ПО-ВИСОКА ТЕМПЕРАТУРА И НЕ СА ОТПУСНАТИ ДОСТАТЪЧНО.
                  - ПРЕКАЛЕНО ИЗТЪНЯВАНЕ НА ОСТРИЕТО.
                  ЩЕ ПРИЕМАМЕ БЕЗУСЛОВНО ВСИЧКИ РЕКЛАМАЦИИ ОТ ОФРООД СЕРИЯТА. МОЖЕ ДА ПРАЩАТЕ НОЖОВЕТЕ ДО ОФИС НО "ЕКОНТ" ГР.СОФИЯ, "ВОЕННА РАМПА" ЗА СМЕТКА НА "МЕНЛИ". ТЕЛЕФОНИТЕ НИ СА: ИВАН - 0887 344 055, РУМЕН - 0888 227 738. "
                  Да добавя и от мен, защото вече минах по този път пращайте: заедно с ножа и бележка с обратен адрес и ваш телефон. така ще избегнете грешки или объркване наобратно.
                  Това за абсолютно всички ножове ли се отнася? Първите 78 броя бяха доста по-рано от следващите.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Менли - рекламация

                    Срокове няма, ако решите може да пратите ножовете си по всяко време.
                    П.П.Това пропуснах да кажа по-горе.
                    Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                    0882 52 00 52 - Жоро

                    Коментар


                    • #40
                      От: Менли - рекламация

                      Отнася се за всички счупени или дефектирали ножове.
                      Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                      0882 52 00 52 - Жоро

                      Коментар


                      • #41
                        Простете за невежеството.....Как да разбера дали моето ножче е "нередовно"....Трябва ли да го подлагам на някакви екстремни експерименти???? Или по презумпция да приема, че не е стока......след като Менли правят това изявление...

                        Ок.... Писали сме със Зоро 1 по едно и също време
                        Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 10-01-14, 09:30.
                        ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Менли - рекламация

                          Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
                          Отнася се за всички счупени или дефектирали ножове.
                          Аз от изявлението разбирам, че абсолютно всички са дефектни.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Менли - рекламация

                            А здравите остриета няма ли да се подменят след като са произведени по сгрешена технология.?
                            AUDI A6 2.8 V6 Quattro

                            Коментар


                            • #44
                              От: Менли - рекламация

                              Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
                              Отнася се за всички счупени или дефектирали ножове.
                              Е хубаво де моите единия е здрав (засега), а другия е счупен. Поредни номера са.
                              При условие, че е сбъркана термообработка, дебелина не трябва ли да се върне цялата серия?

                              пп:много хора сме писали едновременно.
                              LZ5ZI qth HASKOVO
                              Pajero II GLS 3000 V6

                              Коментар


                              • #45
                                От: Менли - рекламация

                                Ще се изкажа, без да защитавам или обвинявам никоя от страните. Изписаха се куп неща, едни са позитивни, други негативни. За мен имат основание и двата така наречени лагера. Това е мое мнение и не го налагам на никого, но пък мога да го изкажа. Мога да се похваля с дотатъчен брой ножове и сгъваеми и не сгъваееми, стоманите са от най-евтините до тези в топ три по цена и качества, но използвам всички по предназначение а при ножовете то е да режа, сеча, дялкам и някой други. Не използвам ножа като лопата, кирка, лост длето за стомана и не цепя автомобили на две! За мен просто такива действия са все едно удар в сърцето, най малкото ще трябва да си ги точа сам. Да при ситуация в която е неизбежно да ще го ползвам като чук, отверка ( не говоря за мултитул ) и каквото се сетя, НО няма да реша да обвиня никой ако нещо с острието, пружината чирените или друго се счупи или повреди. Имам едно ножче Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20131201_151613.jpg
Прегледи:1
Размер:200.4 КБ
ID:5552099, което пък съм решил , че става за всичко но пак имам едно наум. Е, сега ако го счупя докато си шпакловам къщата с него производителя ли да обвиня или вароциментовия разтвор? Себе си НИКОГА!!!
                                Сега да кажа още нещо, защото се оказа, че съм по средата на всичко. В течение на два три дни чух почти всички замесени в нашата поръчка ( имам предвид в производство ) е пак се получават два лагера: подкрепящи и оплюващи. Аз съм от лагера на ползващите и ако острието или нещо се счупи ще го подменя, ако ли не ще си го оставя така. Всеки сам да реши за себе си. Утре ще пиша за изследването.
                                Последно редактирано от zoro-1; 09-01-14, 20:06.
                                Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                                0882 52 00 52 - Жоро

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X