Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Менли - рекламация

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Менли - рекламация

    Джамбазов , точно това е търсения резултат от мен. Ще продължавам да работя в тази насока , ако ма как и да излезе на първо място ще е най добре, ама не знам , дали е технически възможно .
    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

    A1+

    Коментар


    • От: Менли - рекламация

      Ами в момента е на второ - точно след сайта на Менли. Съвсем добре е позиционирано
      "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
      Gabriel Garcia Mаrquez

      Коментар


      • От: Менли - рекламация

        Да знам , ама ще много по-добре да излиза на първо място преди сайта на Менли , че който реши да си търси нож да попада първо на това .
        За момента само при търсене на кирилица излиза темата тук и в ножарския форум .
        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

        A1+

        Коментар


        • От: Менли - рекламация

          След последната партида получени, някой друг да се е престрашил да прати за ремонт?
          Човек е ~70% вода. Ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

          Коментар


          • От: Менли - рекламация

            Моят нож е вече във витрината (сувенир).
            За джобна ножка си взех Opinel
            0+

            Коментар


            • От: Менли - рекламация

              Аз не съм получавал нищо, понеже не съм го и пращал. Стои си чинно в кабинета за демонстрация как не трябва да се прави бизнес.
              Няма ли желаещ да ме отърве от него?
              08седемшест5едно513четири

              Коментар


              • От: Менли - рекламация

                Колко му искаш?
                "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
                Mark Twain
                СтоЕнчA

                Коментар


                • От: Менли - рекламация

                  Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ
                  ... ... ...
                  Събирай ги другаде, и по-дискретно. Тук написаното остава, а част от написаното може да се изтълкува като самоцел да навредиш на фирмата, което при съдебни действия може да се обърне срещу теб и срещу всеки друг тръгнал да си търси правата.

                  От тук нататък - или цитираш какво конкретно ТИ си направил преди всяка стъпка (примерно - кога за последен път си се опитал да влезеш в контакт с тях), и тогава обявяваш следващата, или си търсиш ортаци не в общодостъпните форумни раздели.
                  Издъних се на Тюринг теста

                  Коментар


                  • От: Менли - рекламация

                    Първоначално публикуван от Shtaiga Преглед на мнение
                    Колко му искаш?
                    Или цената от 50 лева или друга ножка, желателно, отваряща се с една ръка.
                    08седемшест5едно513четири

                    Коментар


                    • От: Менли - рекламация

                      Я, всички недоволни да ми изпратят ножките си по куриер, с договор за покупко- продажба, сериен номер на ножката и стойност 1 лев. Тук има достатъчно кадърни юристи, за да направят един формуляр на договор в 5 реда, съдържащ серийния номер на изделието, името на продавача и името на купувача. Не смятам че е необходимо да е нотариално заверен. Като едноличен собственик на въпросните ножчета, отивам и правя рекламация на всички. Разпращам по обратния ред.
                      Към Гоблин: Тази схема не е заговор срещу Менли. Струва ми се единственият вариант от организационна и производствена гледна точка. Нещо повече, така ще имаме отново "хомогенна" партида от, ъъъъъ, да речем 100 ножчета, която ако е пак сбъркана, може отново да се рекламира. Вариантът Пешо отива и иска пружина от ресорна стомана, острие от алпака и чирени от тиково дърво, си е спасение поединично и никаква възможност за последващи претенции.

                      Вторият вариант, който явно не става, е Менли да имат представител тук, който да каже "съберете дефектиралите ножчета до 1-ви септември, примерно, та да ги почваме и на 30-ти октомври, пак примерно, ще ги имате отремонтирани.

                      Третият вариант- всеки си носи ножчето когато му скимне и разчита да е еднакво с останалите е, поне според мен, невъзможен от чисто производствена гледна точка.

                      Нямам нищо против, получателят на ножчетата за 1 лев да не е Тропчо, а всеки друг, изявил желание да се заеме с тая каша.

                      П.П. А-а-а-а да, рискувате да ме обзаведете с амнайсе ножчета по за лев и да не си ги получите. Не знам какво ще ги правя, но съществува като риск.
                      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                      Коментар


                      • От: Менли - рекламация

                        Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                        Я, всички недоволни да ми изпратят ножките си по куриер, с договор за покупко- продажба, сериен номер на ножката и стойност 1 лев. Тук има достатъчно кадърни юристи, за да направят един формуляр на договор в 5 реда, съдържащ серийния номер на изделието, името на продавача и името на купувача. Не смятам че е необходимо да е нотариално заверен. Като едноличен собственик на въпросните ножчета, отивам и правя рекламация на всички. Разпращам по обратния ред..
                        И що е цялата тая галимация ? Не съществува ли вариант да си много готин пич, и спонтанно в мен да възникне желанието да ти подаря моята бройка Менли. В чест на Международния ден за борба със сушата и настъпването на пустините, да речем - пада се другия вторник, 17-ти. Щото знам че се вълнуваш от тематиката, и го тачиш тоя празник.

                        Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                        П.П. А-а-а-а да, рискувате да ме обзаведете с амнайсе ножчета по за лев и да не си ги получите. Не знам какво ще ги правя, но съществува като риск.
                        Хм, склонен съм да поема колосалния риск. Този четвъртък ще бръмча цял ден из Филипополис, ако искаш - прати един жисием на ЛС, да пием по кафе, и лично да ти дам подаръка и да те поздравя с Празника Ся, ако след месец-два се разочароваш от подаръка ми, нямам нищо против да ми го върнеш.
                        Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                        Коментар


                        • От: Менли - рекламация

                          Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                          И що е цялата тая галимация ? Не съществува ли вариант да си много готин пич, и спонтанно в мен да възникне желанието да ти подаря моята бройка Менли. В чест на Международния ден за борба със сушата и настъпването на пустините, да речем - пада се другия вторник, 17-ти. Щото знам че се вълнуваш от тематиката, и го тачиш тоя празник.
                          Миииии, нема лошо и да ми го подариш, но рекламацията трябва да бъде с протокол, към договор от... ала бала... и тая работа ляга върху Жоро- zoro. Мисля, че той вече достатъчно навътре прие нещата, свърши маса неблагодарна работа и т.н. за да го занимаваме пак. Таааааа, пред тия хубавци трябва да се яви законен собственик на тия тенекии и да си заяви правата.
                          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                          Коментар


                          • От: Менли - рекламация

                            Га започвах с Факом, далечната 1996, на въпроса за гаранцията на инструментите и как аджеба да процедирам ми отговориха кратко и ясно , логото FACOM е достатъчно и необходимо условие за изпълняване на същата, е - не гравиран с Дремел върху китайски инструмент, разбира се.
                            Та въпрос, има ли някъде върху тия чекии лого на производителя?
                            подаръци за мъже от FACOM
                            промоция на читави инструменти

                            и на хоби такива

                            тел. О879 Ч8Ч 2З5

                            Коментар


                            • От: Менли - рекламация

                              Има, има И на острието, и на клипса. Отделно че всяка ножка си върви с отделен сертификат, с номера на ножката и техен фирмен печат. А за капак- в картонена кутия с логото на фирмата, отново фирмен печат, и отново индивидуалния номер на ножа. Та варианта - ааа, тия ножки не сме ги правили ние ше им доста труден
                              Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                              Коментар


                              • От: Менли - рекламация

                                Има лого, имат и сертификат (каквото и да значи това) имат и кутийка с пореден номер, надпис offroad, 1,2379 и т.н.
                                От чисто организационно, производствено, а мисля и юридическо естество е, ножчетата да се върнат за преработка заедно и да се ремонтират заедно, а не едно по едно. При сполучлив опит, това би имало влияние и върху стойността им и втория "сертификат", с който биха били снабдени, въпреки че последното май няма особено значение.
                                П.П. с уинда сме писали заедно...
                                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X