Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Менли - рекламация

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Менли - рекламация

    Питам, понеже имаше идея за друг скос, но явно са оставили стария модел.
    Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
    0882 52 00 52 - Жоро

    Коментар


    • От: Менли - рекламация

      Май острието е по-дебело, и кънти по друг начин. Предното издаваше един "крехък" звук. Дизайна е стария.
      LR Disco II 99 - TD5
      www.lre-bulgaria.org

      Коментар


      • От: Менли - рекламация

        Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
        Питам, понеже имаше идея за друг скос, но явно са оставили стария модел.
        Преди Великден ги посетих по друг повод и тогава Иван ми показа новите остриета. Обясни ми, че са по-дебели и с друг скос...ама бързах и не го слушах внимателно

        Коментар


        • От: Менли - рекламация

          Аз все още нямам ножлета , продължавам да искам пълномощно за водене на дело. Твърдо съм решил да си защитавам правата. Става въпрос за договор и неговото неизпълнение. Не съм ядосан и не тая никакъв гняв, но смятам , че е редно да си отстояваш своето на всяка цена , зада те уважават останалите.

          ПослеПис: Да отбележа , че и да си плуча ножките , пак ще има дело .
          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

          A1+

          Коментар


          • От: Менли - рекламация

            Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
            Питам, понеже имаше идея за друг скос, но явно са оставили стария модел.
            Стария модел е.

            Коментар


            • От: Менли - рекламация

              Аз съм с "ново" острие.... По дебело, по массивно, добре заточено
              Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
              Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

              Коментар


              • От: Менли - рекламация

                Има ли някой друг , освен мен , който не си е получил ножчето , половин година по-късно ?
                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                A1+

                Коментар


                • От: Менли - рекламация

                  Днес получих ножка с промененото острие.Набързо малък експеримент:надрасках рикасото с гриптилиана и с RAT1,а тях не можах да ги надраскам с менлито.Този път явно са се презастраховали и са ги направили доста меки остриетата.Също така свеждането е видимо по дебело.Не знам как всичко това ще се отрази на износоустойчивостта на реж. ръб ,но нямам големи очаквания.И един плюс-пратили са ми резервна емблема!

                  Коментар


                  • От: Менли - рекламация

                    Първоначално публикуван от stivyo Преглед на мнение
                    ....пратили са ми резервна емблема!
                    Е, поне са пратили нещо

                    По техни думи твоя е последната бройка .. ама аз още не съм получил моите две
                    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                    A1+

                    Коментар


                    • От: Менли - рекламация

                      Недокланов ти обади ли им се да ги питаш със пратка еди кой си номер товарителница какво става?
                      Диско 300TDI
                      Scott Purgatory
                      0889 84 6161

                      Коментар


                      • От: Менли - рекламация

                        Аз пък, май няма да си пратя ножките за ремонт, каквато изглежда, им е целта на Менли.
                        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                        Коментар


                        • От: Менли - рекламация

                          Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                          Аз пък, май няма да си пратя ножките за ремонт, каквато изглежда, им е целта на Менли.
                          Би ли обяснил?
                          "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                          Коментар


                          • От: Менли - рекламация

                            Първоначално публикуван от boro07 Преглед на мнение
                            Недокланов ти обади ли им се да ги питаш със пратка еди кой си номер товарителница какво става?
                            boro07 вече не помня колко пъти съм им се обаждал .... повече не смятам да го правя , с товарителницата , какво става , съм проверил в сайта на куриера , където и в момента си пише кога е приключена товарителницата. Относно моите ножчета , съм им обяснявал и по номер в списъка, и по имена и кога са пратени за рекламация , и какво ли още не. Просто трябва друг подход.
                            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                            A1+

                            Коментар


                            • От: Менли - рекламация

                              Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
                              Би ли обяснил?
                              Мииии, мотат те, оправдават се, започваш да си мислиш "Абе, кво му е толкоз на ножчето? По- добре с него, отколкото да се затрие някъде при тия." Не знам дали го правят нарочно, но резултатът май е този.
                              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                              Коментар


                              • От: Менли - рекламация

                                Резултата е като чукнеш в гуглето менлито и излиза тоя панаир и си казваш "ко...неее", отиваш в магазина и си вземаш една мора, викс,гербер или друго подобно поне да не се ядосваш
                                "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X