Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Менли - рекламация

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Менли - рекламация

    Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
    Ами защо не си купиш от фирмата ?
    Нашите се различават само по шарката на чирените .
    Защото е форумен вашият, колега, за това. Просто ги събирам, нищо странно няма в това, нали?
    Лека нощ на всички!

    Коментар


    • #17
      От: Менли - рекламация

      Първоначално публикуван от mamas Преглед на мнение
      Опитах се, и ще продължавам да се опитвам, да придобия нож и от този форум, защото съм убеден, че трябва да имам качествени български образци в колекцията си!
      Продължавам да търся нож от форума, но моля ви, не спекулирайте с желанието ми...
      Говори с колегата stivyo, сигурен съм, че е склонен да се раздели с неговото ножле (или каквото е останало от него) на разумна цена. Ся, може и малко скъпо да и иска, щото неговата е дизайнерска бройка - с къстъм гилотинка за пури и творчески отчупен връх
      Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

      Коментар


      • #18
        От: Менли - рекламация

        И аз вече съм в тази група - на къстъмите.Колега mamas вече се замислям за раздяла с тоз изстрадал модел.Ще пиша в другата тема какво се случи с 098/222 .И снимков материал ще приложа.
        Даже се замислям че тук имаше известен писател-такъв готов материал вече има, че като нищо една епопея може да се сътвори.Даже ми идват няколко заглавия -Жоро и Манли , До Манли и назад( около 18 пъти) и т.н.
        Диско 300TDI
        Scott Purgatory
        0889 84 6161

        Коментар


        • #19
          От: Менли - рекламация

          Поради многото оплаквания по различни дефектни и дефектирали части от нашето форумно ножче, днес дадох за изследване в ТУ същото. За целта съм дал нож от първите пратки ( от тях няма констатирани оплаквания ) и такъв от последните произведени за нас бройки ( от тези последни около 150 бр. са голямото количество проблеми ).
          Целта на металографското изследване е:
          1. Определяне на твърдост по "Рокуел".
          2. Микротвърдост.
          3. Изследване структурата на метала.
          От резултатите на изследването ще се направят изводи, подкрепящи или опровергаващи заявените от "Менли" качества на острието.
          П.П. Както виждам, до момента от "Менли" още няма изразена позиция.
          Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
          0882 52 00 52 - Жоро

          Коментар


          • #20
            От: Менли - рекламация

            Добре де, тогава да направим и тема на доволните
            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

            Коментар


            • #21
              От: Менли - рекламация

              Аз съм доволен. Седи в кутията в шкафа върху мека възглавничка и на топло и нищо му няма.
              "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

              Коментар


              • #22
                От: Менли - рекламация

                Аз също съм доволен.Надялках на ситно суджук и лукакнка като от три пресета.Сега съм на ниво осолена сланина от каче,за сега без забележка.За дялане на чепати клонки и прочее глупости съм си приспособил брадва от 6 (шест) лева -гаджет.Само за режеща част и заварих парче 65г.За сега също без забележки...
                "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
                Mark Twain
                СтоЕнчA

                Коментар


                • #23
                  От: Менли - рекламация

                  При мен, водарят беше възпиян, но моите две бройки обръснаха хайвана добре. После, с малко целене на прешлените и ставите, отделиха успешно главата, задните бутове и чуканчетата. Е, става дума за живо тегло 24 кила де. На по- сериозна работа не съм ги подлагал още.
                  Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Менли - рекламация

                    Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                    При мен, водарят беше възпиян, но моите две бройки обръснаха хайвана добре. После, с малко целене на прешлените и ставите, отделиха успешно главата, задните бутове и чуканчетата. Е, става дума за живо тегло 24 кила де. На по- сериозна работа не съм ги подлагал още.
                    Хубаво сефте!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Менли - рекламация

                      Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                      При мен, водарят беше възпиян, но моите две бройки обръснаха хайвана добре. После, с малко целене на прешлените и ставите, отделиха успешно главата, задните бутове и чуканчетата. Е, става дума за живо тегло 24 кила де. На по- сериозна работа не съм ги подлагал още.
                      Заек ли кла?
                      За много години!
                      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                      Коментар


                      • #26
                        От: Менли - рекламация

                        Oня ден правих батонинг с ножа на една наденица и може да не ми вярвате, ама не се счупи , а ся де.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Менли - рекламация

                          Първоначално публикуван от edgefan Преглед на мнение
                          Oня ден правих батонинг с ножа на една наденица и може да не ми вярвате, ама не се счупи , а ся де.
                          Не си натиснал на дъската
                          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                          Коментар


                          • #28
                            От: Менли - рекламация

                            Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
                            Поради многото оплаквания по различни дефектни и дефектирали части от нашето форумно ножче, днес дадох за изследване в ТУ същото. За целта съм дал нож от първите пратки ( от тях няма констатирани оплаквания ) ...
                            Не е вярно, моят е 001/222, както знаеш и имам претенцията да го счупих пръв Вярно, само връхчето, но пък не съм го подлагал на по-сериозни натоварвания.
                            "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
                            Gabriel Garcia Mаrquez

                            Коментар


                            • #29
                              От: Менли - рекламация

                              Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                              Може ли да помоля собствениците на "пострадалите" бройки просто да напишат серийния номер.....

                              ххх/222 - счупено острие....
                              001/222 -счупен връх на острието
                              "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
                              Gabriel Garcia Mаrquez

                              Коментар


                              • #30
                                От: Менли - рекламация

                                Аз счупих връхчето на Cold Steel Voyager - един от най-здравите сгъваеми ножове. Случва се при несвойствени дейности, несвързани с рязане....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X