Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Менли - рекламация

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Менли - рекламация

    Други недоволни?
    Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
    0882 52 00 52 - Жоро

    Коментар


    • От: Менли - рекламация

      И моят нож пристигна днес!
      LR Disco II 99 - TD5
      www.lre-bulgaria.org

      Коментар


      • От: Менли - рекламация

        Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
        Други недоволни?
        То има ли някой доволен е въпроса и не е отправен към теб Жоро .

        ПослеПис : Явно моите два са оставени за утре.
        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

        A1+

        Коментар


        • От: Менли - рекламация

          Да това бе реторичен въпрос. Ванка пак ще се обадя и ще питам и за тях.
          Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
          0882 52 00 52 - Жоро

          Коментар


          • От: Менли - рекламация

            Аз се обаждах ... ама ... то това вече .. .ми е ... кака да го обясня ... не вярвам на нищо ... .и си мисля , че ме гризе вина , задето не ги захапахме здраво тези момчета ... сега и някой друг ще изгори така , защото ще си кажт: " Виж най-големия форум ги правим на маймуни " ; пък какво оства за другите ....
            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

            A1+

            Коментар


            • От: Менли - рекламация

              И моя го няма...За "утре",ще са повече от 2 -явно..

              Коментар


              • От: Менли - рекламация

                Ей най накрая да се раздвижат нещата Дано да не е временно .
                В единия ножарски форум наскоро четох, че вече били готови с опитите в термообработката, явно им е отнело повечко време.
                Дано да са направили читави ножчета.
                Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                Коментар


                • От: Менли - рекламация

                  Първоначално публикуван от mohera Преглед на мнение
                  Ей най накрая да се раздвижат нещата
                  Нещата се раздвижиха едва когато се спомена дело, съд, адвокати и прочее пцувание на майка

                  Първоначално публикуван от mohera Преглед на мнение
                  В единия ножарски форум наскоро четох, че вече били готови с опитите в термообработката.
                  Смешно е фирма с претенции в ножарството да говори за опити. Д2 не е стомана открита от менли та да провеждат опити с нея. Или могат да я закалят както трябва или не могат.
                  О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                  Коментар


                  • От: Менли - рекламация

                    И при мен е дошла пратка от менли.
                    байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                    Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                    Суперспам - спама на суперите

                    Коментар


                    • От: Менли - рекламация

                      Дробе, повярвай въобще не са отразили това със съд и адвокати!
                      Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                      0882 52 00 52 - Жоро

                      Коментар


                      • От: Менли - рекламация

                        Ето че и аз мога да се похвля с пратка.Понеже бях със пружина и острие за смяна ,може би затова бях от втората вълна получатели.Както и да е.Получено!
                        Мисля да го ползвам пък каквото ще да става.В момента пружината я усещам още по стегната,ако не ме лъжат чувствата.Другото е че не е центриран и острието е леко "у лево" ама това е в графа бели кахъри.
                        Диско 300TDI
                        Scott Purgatory
                        0889 84 6161

                        Коментар


                        • От: Менли - рекламация

                          Първоначално публикуван от boro07 Преглед на мнение
                          Ето че и аз мога да се похвля с пратка.Понеже бях със пружина и острие за смяна ,може би затова бях от втората вълна получатели.Както и да е.Получено!
                          Мисля да го ползвам пък каквото ще да става.В момента пружината я усещам още по стегната,ако не ме лъжат чувствата.Другото е че не е центриран и острието е леко "у лево" ама това е в графа бели кахъри.
                          И моя пристигна,и моето острие не е центрирано и заточването бяга, ама спрямо перипетиите досега-верно е бял кахър. Докъде я докарахме, а? Да се радваме, че въобще имаме "нещо"..

                          Коментар


                          • От: Менли - рекламация

                            Има ли още някой, дал и не получил своя нож? И има ли разлика в острието, нищо не казвате. Сега сте турбо г.зари и нищо не споделяте а?
                            Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                            0882 52 00 52 - Жоро

                            Коментар


                            • От: Менли - рекламация

                              В разговора с "Менли" така и не разбрах какво ще е!!!
                              Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                              0882 52 00 52 - Жоро

                              Коментар


                              • От: Менли - рекламация

                                Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
                                В разговора с "Менли" така и не разбрах какво ще е!!!
                                Zoro немога да кажа.Като че ли острието не е така вдлъбнато( скосено) дали е по-дебело немога да кажа.Ако смятате че някакви макро снимки ще дадат представа ще се опитам да снимам и кача.Най-добре е да се сложат един до друг от двата вида.Като предното е заточено ,мисля.
                                Диско 300TDI
                                Scott Purgatory
                                0889 84 6161

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X