Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Менли - рекламация

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Менли - рекламация

    Само за информация:И трите ножа са живи и здрави.Никой не ги забива,не отваря консерви с тях.Децата са доволни,аз нямам претенции.Възможно е с подмяна или ремонт на острието ножът да стане по-хубав и по-качествен,но аз мисля да не си тровя живота повече.Още веднъж респект и благодарност към zoro-1.Искрено му завиждам за нервите и търпението.Вероятно всички сте прави в недоволството си,но защо никой не си решава проблема сам.Предварително казвам,че не съм чел всичко по темата и не желая да засягам никого.Честно казано не разбирам за каква отговорност говори zoro-1 и зашо поема чужда вина.Така или иначе има договор с уточнен брой ножове.Всеки е получил номер и сертификат.Фирмата производител не е анонимна,има оповестени контакти има и декларирано съгласие за отстраняване на проблемите.Не виждам проблем.Вярно не е приятно,но не е и трагедия.Стана много дълго,но нищо.Весели празници на всички!Здраве и много късмет!

    Коментар


    • От: Менли - рекламация

      Менли на това се надяват-всеки да се оправя сам!А парите ги искаха на куп!За това сме на това дередже!

      Коментар


      • От: Менли - рекламация

        Аз ще се включа, ако стигнем до съд. Трябва малко да се усетят накрая.
        "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
        Gabriel Garcia Mаrquez

        Коментар


        • От: Менли - рекламация

          Може ли да си направим отделна тема , в която да обсъждаме действията в посока съд ? Ако колегата Жоро , е съгласен да упълномощи някой от нас , или адвокат , защото аз освен една товарителница от еконт , че съм пратил два ножа за рекламация и едно банково бордеро , че съм пратил 120 лева на колегата , нямам други документи , на базата , на които да имам някакви претенции.
          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

          A1+

          Коментар


          • От: Менли - рекламация

            И аз ще се включа, ако стигнем до съд.

            Коментар


            • От: Менли - рекламация

              Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
              Може ли да си направим отделна тема , в която да обсъждаме действията в посока съд ? Ако колегата Жоро , е съгласен да упълномощи някой от нас , или адвокат , защото аз освен една товарителница от еконт , че съм пратил два ножа за рекламация и едно банково бордеро , че съм пратил 120 лева на колегата , нямам други документи , на базата , на които да имам някакви претенции.
              + да се преброим колко сме такива собственици на товарителници
              Диско 300TDI
              Scott Purgatory
              0889 84 6161

              Коментар


              • От: Менли - рекламация

                Вчера ми се обади Жоро Хондата който е имал трудови взаимоотношения с въпросната фирма през периода когато са се правели нашите злополучни ножчета и който е готов да се включи с каквото може ако нещата стигнат до съд.
                Макар че съм резервиран по отношение доколко една жалба срещу тях би издържала.Незам, не съм специалист.Надявах се да се стреснат и да изпълнят каквото обещаха но не би.Явно чакат чудото да отшуми и всеки да каже -майната му,не ми се занимава повече.А иначе въпросния модел комрейд си се продава,имат си го на сайта.Явно нежелаят да оправят кашата.Един ден ще се разходя ,през май го очаквам да стане.Тогава съм планувал да взема отпуск и да се разходя до тях в работен ден.
                Диско 300TDI
                Scott Purgatory
                0889 84 6161

                Коментар


                • От: Менли - рекламация

                  Преди малко пак говорих с "Менли", обещаха утре да изпратят ножовете! Не смея да се надявам, но все пак ще стискам палци. Утре пак ще говоря и ще пиша. Поздрави на всички!
                  Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                  0882 52 00 52 - Жоро

                  Коментар


                  • От: Менли - рекламация

                    За изтритите - не знам какви има дето са закупили ножчета, но ако не искате да има трайно баннати със закупени ножчета - вземете се стегнете малко.
                    Издъних се на Тюринг теста

                    Коментар


                    • От: Менли - рекламация

                      Законния срок за отстраняване на дефекти в срока на гаранцията , не беше ли 1 месец , след което стоката се подменя с нова ?
                      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                      A1+

                      Коментар


                      • От: Менли - рекламация

                        Аз лично съм склонен да похарча лично време и пари (ако е необходимо) за да вгорча живота на самозваните капиталисти от Менли, така че бройте ме за евентуален иск срещу тях.
                        Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                        Коментар


                        • От: Менли - рекламация

                          Сега говорих с "Менли" и казаха, че отиват да изпратят 8 от 10-те ножа. Останалите 2 обещаха за утре. Моля, получилите да пишат за да знаем развитието.
                          Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                          0882 52 00 52 - Жоро

                          Коментар


                          • От: Менли - рекламация

                            Днес сутринта получих ножа ,доставен безплатно с ЕКОНТ.

                            Коментар


                            • От: Менли - рекламация

                              Първоначално публикуван от ivonta Преглед на мнение
                              Днес сутринта получих ножа ,доставен безплатно с ЕКОНТ.
                              И аз, и аз !

                              Коментар


                              • От: Менли - рекламация

                                Т.е. мога вече да си пращам и моя
                                "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
                                Gabriel Garcia Mаrquez

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X