Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Отзиви и снимки от Бистрица Трофи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Отзиви и снимки от Бистрица Трофи

    Има ли някои коита да е ходил вчера и днеска до Бистрица че пропуснах този път та ма е яд ако има снимки и тн. неща нека да ги даде да се пооблажим и тея дето не бяхме видях някакви в Булфото ма те искат пари за по големи така че давите колеги
    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
    тел.088четири 9едно9 4нула4
    -------------------------------------------------------

  • #2
    И аз не разполагах с време и затова днес минах само за малко ! Хванах старта де! Трасете беше много кално!!! Дори през полето трудно минаваха ! Вчера е бил Триала и е било много, ама много интересно! Яд ме е че не успях да отида! С снимков материал не разполагам ( е имам една снимка на едно Cherokee ( просто съм голям фен на този 4х4 ))
    RB Patrol Team

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от asenvassilev
      И аз не разполагах с време и затова днес минах само за малко ! Хванах старта де! Трасете беше много кално!!! Дори през полето трудно минаваха ! Вчера е бил Триала и е било много, ама много интересно! Яд ме е че не успях да отида! С снимков материал не разполагам ( е имам една снимка на едно Cherokee ( просто съм голям фен на този 4х4 ))
      а защо това чероки /от снимката/ УАЗката го дърпа назад???
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • #4
        Направо настрани го дърпа ! Аз съм доволен от представянето на Cherokee- то в днешния кръг ( поне в началото де- после така и не ги гледах) Нищо че беше с гуми тип шосейки, но си вървеше! Вярно че "пилота" не си поплюваше на десния крак !
        RB Patrol Team

        Коментар


        • #5
          Току-що ми казаха призовата тройка:
          Десо
          Янчо
          Долфи
          Състезанието било много хубаво
          Ендурото и сексът не са шега работа !
          -------------
          Животът се измерва с броят на издишванията !

          http://sixdayscrazyjob.com
          http://crazy-job.com

          Коментар


          • #6
            http://snimka.bg/album.php?album_id=9514&photo=1

            Коментар


            • #7
              https://htftp.offroad-bulgaria.com/P...za15.10.05.wmv-94Mb

              Коментар


              • #8
                За снимките благодаря ,но сега пак идвам от форуми.Оскъдна информация за Бистрица, кой ден какво и т.н.От 2002г. следя проявите на офф-роуда в Б.Г., да кажем 80%.За обективност не знам но моето субективно мнение като Човек от зрителите,ако това интересува някой е-даваите по рано инфо за прграмата на състезанието.Не мога аз да бия 150 км. път от Пловдив,за да гледам траял, а да се окаже скоростно.Ако не ви пука от това и на мен не ми за вас /организаторите,дано четете форума защото тук пишат такива като нас/, но знаете че това без публика...спонсорство,не става,за това някой ваши хора предпочитат да карат в Германия,други в нашата западна съседка,където както разбрах,ако отида до там участието ще ми излезе,колкото гледането на офф в Бистрица, ако примерно съм от Бургас Вие мислете, знам какъв ТРУД полагате за организиране на едно състезание,затова се обаждам.

                Коментар


                • #9
                  беше мн. яко ние карахме след десо но аз отпаднах и то посредата на нищото
                  като карахме след него по правите караше с по 100 горе-долу
                  SUBARU OUTBACK I 2.5 AT

                  Коментар


                  • #10
                    Благодаря,освен за снимките,смяташ ли че от 2002ра това не ми е познато?Е, Ако там сега е имало повече инфо радвам се и се извинявам,защото много съм ровил там дебнейки кога и къде щесе организират тези прояви ,че накрая се отказах,говоря за времето когато още нямах нет в къщи.Казвам всичко това не да се заяждам...пример 2003г. мисля на Бистрица ноща м/у двата съст. дни беше хладно Факт,че ние обаче 4 чл. сем от Пловдив спахме там на каравана други нямаше до ресторанта горе.Не,че беше толкова студено, просто нямаше много, освен от чудесните местни фенове.Мои приятели караха на Бистрица в събота поканиха ме,но предпочетох Сопот,видях се с някои хора, беше готино беше непринудено, все едно се знаем отдавна.

                    Коментар


                    • #11
                      Изгледах филмчето ( за което благодаря на неговия автор ), и сега ме хвана още повече яд ! Само едно не мога да разбера Защо имаше толкова малко публика ! Това никога не е било! Надявам се хората, като видят какво са пропуснали, да си кажат - "ще взема другия път да ида" и като дойдат, да не останат разочаровани Организаторите заслужат похвали, но и упреци! Можеше да дадат повече информация за състезанието ( кой ден, какво ще се проведе и ей такива, навид незначителни работи)! Ако знаех, че Триала ще се проведе в събота, щях да одида тогава, а не в неделя, както направих! Сега поне се надявам да се появи официано класиране ( на всички учасници ( по възможност да пише и марките на машините с които са се състезавали ))

                      П.С Очакват ли се още състезания тази година в София
                      RB Patrol Team

                      Коментар


                      • #12
                        diavol koleda

                        Абе хора вие саитове не гледате ли инфо имаше на саита на трофи клуба още във вторник а в понедлник пък Вера Лагадова потвърди тук че състезание ще има от инфото само беше объркано че ориентирането ще е в събота а за неделя имаше по програма 20км.акстремен участък какти и да и мен вече ме е яд че не отидох и то не от незнание ми от моита дивотия и от неорганизираност до колкото знам прояви на трофи клуб около София за тази година не се предвиждат очакваме последното състезание на ofroad-bulgaria.com то не се знае къде ще ,а иначе последното състезане на трофи клуба за сезона е в троян на 19-20 ноември поне така е по календар да видим до тогава какво ще стане
                        ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                        тел.088четири 9едно9 4нула4
                        -------------------------------------------------------

                        Коментар


                        • #13
                          E мен не ме е яд щото щях да се поразходя 300км, да гледам траял в неделя,а щях да видя старта....и да чакам финала на ориентирането

                          Коментар


                          • #14
                            за събота може да се съжалявя, имам над 100 снимки http://htftp.offroad-bulgaria.com/ves1/
                            Път е мястото, през което възнамерявам да премина!
                            0884837709
                            0878383528

                            Коментар


                            • #15
                              ето няколко и от мен на една от тапите по трасето



























                              [SIGPIC][/SIGPIC]

                              [url]www.4x4varna.com[/url]

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X