Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТАЙЛАНД И КАМБОДЖА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: ТАЙЛАНД И КАМБОДЖА

    Малко оф топик, но не мога да сдържа вълнението си. В Тайланд се проведе състезание по Муай Тай, където от 51 държави участници България е на първо място в света. Искрено пожелавам на Стас да има възможността да присъства на такъв турнир, където нашите момчета достойно си спечелиха първото място и се представиха повече от отлично. И аз благодаря за пътеписа и великопните снимки и пожелавам още много пътувания и приключения на Стас!
    If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

    Коментар


    • #77
      От: ТАЙЛАНД И КАМБОДЖА

      Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
      Малко оф топик, но не мога да сдържа вълнението си. В Тайланд се проведе състезание по Муай Тай, където от 51 държави участници България е на първо място в света. Искрено пожелавам на Стас да има възможността да присъства на такъв турнир, където нашите момчета достойно си спечелиха първото място и се представиха повече от отлично. И аз благодаря за пътеписа и великопните снимки и пожелавам още много пътувания и приключения на Стас!
      Благодаря за добрите думи!

      В интерес на истината доста съжалявам, че нямах време да присъствам на някое от техните състезания. Занимавам се много отдавна с таекуон-до и познавам лично Теодора, която стана сега световна шампионка - тя де факто е израстнала като състезателка по таекуон-до в клуба, в който тренирам и аз. Присъствах на републиканското първенство по муай тай в София и гледах на живо тези наши много успешни състезатели. Наистина техниката им и начина на игра са достойни за възхищение. За най-техничен състезател на републиканското първенство бе обявен друг бивш таекуондист - Венелин. За съжаление не му виждам името сред шампионите от Банкок.
      ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
      СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

      Коментар


      • #78
        От: ТАЙЛАНД И КАМБОДЖА

        Колега поздравления и за този пътепис! Аз имам доста снимки от Тайланд, трябва да гинпотърся и кача в темата ако нямаш нищо напротив, разбира се. Аз съм жияял една година в Тайланд, жена ми е тайландка също. Горе долу съм обикалял тук и там, но не съм по снимките много много... Имам много екзотични островчета, на който се чувстваш все едно си в рая! Тайланд колкото е красиво, толкова е и опасно. В Банкок спокойно можеш да хванеш рак на белите дробове ако се качиш на туктук за Тайланд доста работи мога да напиша. Всяка година прекарвам по два месеца там. Ако искаш шоу и адреналин то твоето място е Тайланд!

        Коментар


        • #79
          От: ТАЙЛАНД И КАМБОДЖА

          Колега, напиши, не се свени, ние жадно търсим такива раскази от първа ръка и правилото на Мечо Пух важи с пълна сила, колкото повече толкова повече снимки и текст Давай, пускай нова тема и сподели твоето информационни богатство с нас
          Бъдете живи и здрави!

          Коментар


          • #80
            От: ТАЙЛАНД И КАМБОДЖА

            Да, нека да е в нова тема, твоя. Там коментарите ще са към твоите разкази. Ще ми е интересно да напишеш нещо, което не знам, а и можеш да ми дадеш някакви твои координати на ЛС. Ще ходя пак там тази есен и имам едни въпроси...
            ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
            СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

            Коментар


            • #81
              От: ТАЙЛАНД И КАМБОДЖА

              Колега ще пусна тема малко по нататък. В момемта съм отседнал в едно холандско село където интернета е много бавен и нямам нервида качвам през телефона снимки и т.н. Но до седмица се надявам да пусна нова тема. Тел. ми е 0031684614541Дайан се казвам. Ползвам viber и whatsup пиши по всяко време, ако звъниш за предпочитане след обяд чонеже през деня съм зает. Но на вайбър и уатсапа съм 24/7. Мислих този месец да ходя до Тайланд, но май щенго оставим за януари. Ако ходим по едно и също време може да се срещнем в ембикей на по синха

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X