Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Land rover Range Rover P38, 4.6 vs Jeep Grand Cherokee WJ- 4.7

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Land rover Range Rover P38, 4.6 vs Jeep Grand Cherokee WJ- 4.7

    Хи-хи! Изпълнен съм със смесени чувства като я пускам тая тема, ама... празнично време... що да не си почешем езиците? Като предварително условие- и двата в състояние "беС зЪбелеШки"! Рейнджа-97-а, Гранда- 2000-та. И двата с ГИ. Говорим по принцип. Ясно е, че конкретното състояние не го знае никой и ще се решсва при оглед.
    Търся го за гъзовоз! Оффроуд възможностите им имат значение до ниво сняг... Вие сте!
    61
    Рейндж
    42.62%
    26
    Гранд
    57.38%
    35

    Анкетата е изтекла.

    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

  • #2
    От: Land rover Range Rover P38, 4.6 vs Jeep Grand Cherokee WJ- 4.7

    За гъзовоз + сняг (а и не само) - 100% Гранда. Рейнджа го бие само по багажно пространство.
    Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

    Коментар


    • #3
      От: Land rover Range Rover P38, 4.6 vs Jeep Grand Cherokee WJ- 4.7

      На тоя Ровер тук му се носи славата като на много трошлива кола...
      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

      Коментар


      • #4
        От: Land rover Range Rover P38, 4.6 vs Jeep Grand Cherokee WJ- 4.7

        Имаше една тема как един Руснак превозва едно такова с продьлжение на повече от година из Съюза,така и не можа да го подкара или накара само да вьрви из пьтя.За Ренджа говорим,за лимузина с четворка на пьтя уж ставал.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #5
          От: Land rover Range Rover P38, 4.6 vs Jeep Grand Cherokee WJ- 4.7

          Гранда ! За 4.6 лошо се чува, а и като цяло поддръжката на гранда ще е по-скъпа! Грандовете станаха много масова кола тук и части бол..и втора употреба и нови от Щатско...а па и един Деда има близо, та и майстор на сгодно мЕсто има
          0899 шест5313нула
          За всекиго по нещо

          Коментар


          • #6
            От: Land rover Range Rover P38, 4.6 vs Jeep Grand Cherokee WJ- 4.7

            И на Рейнджове има форумен майстор. Май не съм споменал, че цената е 1 към 2 в полза на Рейнджа, като и това не е съвсем определящо де...
            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

            Коментар


            • #7
              От: Land rover Range Rover P38, 4.6 vs Jeep Grand Cherokee WJ- 4.7

              Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
              И на Рейнджове има форумен майстор. Май не съм споменал, че цената е 1 към 2 в полза на Рейнджа, като и това не е съвсем определящо де...
              То майстори за всичко вече има, (даже за Либхери ), ама ти искаш нещо да се возиш, а не да го караш по майстори? Или не съм те разбрал правилно? Ама и това даже не е "определящо"-то. Покарал съм ги и двете - Грандът е над два пъти повече кеф. 1 - заради по-малкото тегло, 2 - заради Куадра драйв-а. Разходът също е в пропорция почти като теглото, даже малко отгоре.
              Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

              Коментар


              • #8
                От: Land rover Range Rover P38, 4.6 vs Jeep Grand Cherokee WJ- 4.7

                Аз навремето този спор го реших в полза на Гранда.
                “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                Walter Rohrl
                GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                Коментар


                • #9
                  От: Land rover Range Rover P38, 4.6 vs Jeep Grand Cherokee WJ- 4.7

                  Първоначално публикуван от javoresku Преглед на мнение
                  Аз навремето този спор го реших в полза на Гранда.
                  Аз също.
                  Успех в избора !
                  Весели празници !

                  Коментар


                  • #10
                    От: Land rover Range Rover P38, 4.6 vs Jeep Grand Cherokee WJ- 4.7

                    Първоначално публикуван от stargazer
                    За гъзовоз + сняг (а и не само) - 100% Гранда. Рейнджа го бие само по багажно пространство.
                    Подкрепям Димо напълно освен ако багажният обем не ти е приоритет, а помислили за Дискавъри !
                    За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                    0878 79 20 61 Борис

                    Коментар


                    • #11
                      От: Land rover Range Rover P38, 4.6 vs Jeep Grand Cherokee WJ- 4.7

                      +1 за гранда,ще питаш ама що-кат се видим ще ти разказвам щот не ми се пише.


                      Само ще си позволя едно цитатче от една ровърска тема.

                      "Таргов, ти щом почна да се оплакваш от ЛР, работата е зле
                      И аз съм мазохист, за две години изписах ученическа тетрадка с ремонти...добре поне че сам си ги правя, иначе някой къдрав как ще ми реже главата всеки път..."

                      п.п.Да не земеш да бартеросаш гегата ей.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Land rover Range Rover P38, 4.6 vs Jeep Grand Cherokee WJ- 4.7

                        Един глас за Ренджа.По здравина са на кантар,но гранда се стопанисва двойно.Ренджа има по-добра возия.
                        Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
                        АСК Ален Мак

                        Коментар


                        • #13
                          От: Land rover Range Rover P38, 4.6 vs Jeep Grand Cherokee WJ- 4.7

                          Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                          а и като цяло поддръжката на гранда ще е по-скъпа!
                          Вместо Гранд, да се чете Рейндж, грешка моя !
                          0899 шест5313нула
                          За всекиго по нещо

                          Коментар


                          • #14
                            От: Land rover Range Rover P38, 4.6 vs Jeep Grand Cherokee WJ- 4.7

                            Гранда.
                            "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Land rover Range Rover P38, 4.6 vs Jeep Grand Cherokee WJ- 4.7

                              Не съм карал Рейндж за сега, но тествах 4гранда. Може би защото ходих до там с леката кола (на която се чудя вече дали да не спирам обявата...), но не ме впечатли динамиката, поне според предварителните очаквания...
                              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X