Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Hillclimb Andler.Белгия.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Hillclimb Andler.Белгия.


    След безцелно ровене в ютуб,попаднах на това(ако може да се нарече състезание).Тея хора направо си потрошаваха моторите без да им мигне окото.Има доста класически мотоциклети,но и доста тунинговани машини.Като знам,че тия мотори после ги внасяме в бг втора ръка и им се радваме,а за европа са все едно скрап ми става много тъпо.Та яко ще е да се направи и в бг такова състезание(не толкова брутално все пак).Ако някой има инфо за нещо подобно нека пише и да ходим.Зрелището е страшно!!

  • #2
    От: Hillclimb Andler.Белгия.

    Има много зрелишни хилклаиминги по родните Ендуро състезания,но те са само прелиудия към самите състезания а и нямаме такива ресурси за трошене,повечето сбирки са ташаклийски и за кеф.Не че тез в Белгия не ги боли за моторите им ама те си набавят нови по-лесно от нас.Разликата е огромна ,тва всеки го знай така че колега ще си гледаме за кеф и твай.Поздрави.

    Коментар


    • #3
      От: Hillclimb Andler.Белгия.

      Първоначално публикуван от taniaigo Преглед на мнение

      След безцелно ровене в ютуб,попаднах на това(ако може да се нарече състезание).Тея хора направо си потрошаваха моторите без да им мигне окото.Има доста класически мотоциклети,но и доста тунинговани машини.Като знам,че тия мотори после ги внасяме в бг втора ръка и им се радваме,а за европа са все едно скрап ми става много тъпо.Та яко ще е да се направи и в бг такова състезание(не толкова брутално все пак).Ако някой има инфо за нещо подобно нека пише и да ходим.Зрелището е страшно!!
      Излишно драматизираш!
      Повечето от моторите не бяха кой знае колко нови модели. Всеки си пазеше мотора доколкото може, просто няколко от тях имаха малшанса да напраявят някое и друго салто в повече . Последствията не бяха особенно жестоки за най-натъртените.
      Sent from my Nokia s fenerche

      Коментар


      • #4
        От: Hillclimb Andler.Белгия.

        Не съм казал ,че са последна година мотори и т.н.Просто ме изненада на какво ги подлагат(на клипа не изглежда толкова стръмно,но е доста).Според мен най-добре бяха двутактовите машинки период 90-98,достатъчно мощ,по лесно се ''прежалват'',но имаше и една камара ездачи дето направо се изложиха.(м/у другото незнам дали видяхте тоя с скутера и зеленото нещо,хахах хич нямаше да му се смея ако се беше изпльоскал по гол г*з)

        Коментар


        • #5
          От: Hillclimb Andler.Белгия.

          Май не си ходил на Ендуро състезания в България
          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X