Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Теглич за VW Touareg?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Теглич за VW Touareg?

    Трябва ми теглич за Туарег. Някакви идеи? И по възможност да не са свързани с Порше Бг!

  • #2
    До: Теглич за VW Touareg?

    А в Юнитрейд-Х пробва ли?
    LZ1PER

    Коментар


    • #3
      До: Теглич за VW Touareg?

      В Юнитрейд ме мотат. Било "специален аксесоар", ставало с поръчка и не при тях, а на друго място?! Не казват и цена.

      Коментар


      • #4
        До: Теглич за VW Touareg?

        Незнам от къде си,но моят за Гранда го поставях в гр.Стмаболийски.Има цех за производство на тегличи със сертификат са,и ги поставят качественно,няма външна разлика от заводските.Ако имаш път към Пловдив,мога да те опътя.Струваше 140 лева май с поставянето,за един ден.
        TLC 120 Executive 3.0 D-4D,163 h.p.
        Honda CBR 4cyl/4str/105 h.p.
        Honda Boad 4m/Yamaha 15 h.p.
        Всички превозни средтсва за мен са просто начин да ида за риба

        Коментар


        • #5
          До: Теглич за VW Touareg?

          До Стефан ЕРА.
          От София съм, но няма проблем. Ако можеш дай някакви координати на тези пичове от Стамболийски. Супер би било ако имаш и някакъв телефон там!

          Коментар


          • #6
            До: Теглич за VW Touareg?

            Първоначално публикуван от Стефан ERA Преглед на мнение
            Струваше 140 лева май с поставянето,за един ден.
            това за целия теглич с монтажа или само за това, което стърчи отвън? /повечето класически джиове си имат фабрично дупки по средата на рамата отзад и ти трябва само нещо като фланец с топката на него/...
            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

            Коментар


            • #7
              До: Теглич за VW Touareg?

              При мен е заедно с три точково окачване,което си е в цената,иначе пластмасата на бронята е изрязана много финно,закрепването на самият теглич е с двойни гайки,мисля,че мераклийски работят.
              TLC 120 Executive 3.0 D-4D,163 h.p.
              Honda CBR 4cyl/4str/105 h.p.
              Honda Boad 4m/Yamaha 15 h.p.
              Всички превозни средтсва за мен са просто начин да ида за риба

              Коментар


              • #8
                До: Теглич за VW Touareg?

                значи е направо без пари!
                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                Коментар


                • #9
                  До: Теглич за VW Touareg?

                  При Туарега е възможно да се появи и проблем с тоците за ремаркето. При варианта с връзването на светлините на ремаркето, паралелно към съществуващите задни светлини на автомобила, най-вероятно ще сработи сигнализацията за изгорели крушки. Ако габарита и стопа са реализирани с една крушка с една светлина (както е на накои други автомобили на VW), трябва да се мисли за разделянето на сигнала. Другото решение е оригинален модул за управление на светлините на ремаркето, но най верочтно ще е скъпичък.
                  Не чета коментари и не отговарям на такива.

                  И коментаторите...

                  Коментар


                  • #10
                    До: Теглич за VW Touareg?

                    В магазина за лодки MARINE на Самоковско шосе след СБА посока Самоков продават тегличи и цените са прилични
                    За витарата в Миркат ми искат 860 лв. а там 320 лв. ДДС

                    Коментар


                    • #11
                      До: Теглич за VW Touareg?

                      Аз си имам такъв фабрично, но е вярно, че е опция и то много скъпа. Сега не се сещам точно за какво идеше реч, но беше в хиляди евро и не е само топката дето стърчи, има под бронята промени и още не знам какво.
                      VW Touareg V10, 5000cc

                      Коментар


                      • #12
                        До: Теглич за VW Touareg?

                        Нашата група пазарува при Краси - над 10 различни коли и джипа около 500лв.Тоците при електричар за 100лв.

                        Всичко оригинално е скъпо поради много причини,все положителни

                        0888802665 Краси - Кало Комерс
                        IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

                        Коментар


                        • #13
                          До: Теглич за VW Touareg?

                          Аз също търся теглич за Туарег. В Юнитрейд е близо 3 хиляди !
                          Намерих в един магазин - Теглич за VW Touareg - 725 лв. Мисля, че е добра оферта , но това с тоците... дали може да се оправи , как мислите?
                          Колко може да струва "оригинален модул за управление на светлините на ремаркето" ?
                          Последно редактирано от niki_atv; 21-10-08, 19:09.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Теглич за VW Touareg?

                            Първоначално публикуван от niki_atv Преглед на мнение
                            Аз също търся теглич за Туарег. В Юнитрейд е близо 3 хиляди !
                            Намерих в един магазин - Теглич за VW Touareg - 725 лв. Мисля, че е добра оферта , но това с тоците... дали може да се оправи , как мислите?
                            Колко може да струва "оригинален модул за управление на светлините на ремаркето" ?
                            Едва ли е добра оферта щом не е оригинален. По-добре действително отиди до Стамболийски.

                            Управлението на светлините на ремаркето се извършва от блок J345, който управлява и задните светлини, най-вероятно (мое предположение, изхождам от опит с предишни коли) ти трябва само кабел. Е, и някой който да го свърже

                            Коментар


                            • #15
                              До: Теглич за VW Touareg?

                              Тишо от Княжево има златни ръце и само такива работи прави. Теглича е теглич! Най прости здраво заварени железа. Какво като е Туарег! Къде го пращате в Стамболийски човека Там да не би да ги правят някакви позлатени.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X