Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тест на обхвата на PMR446

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тест на обхвата на PMR446

    Здравейте,

    до ден-два завършвам един прототип на на антена за PMR446, ако има мераклии може да направим няколко проби за разстоянието. Според формулите антената ще насочи сигнала в търсената посока, а силата му ще се умножи близо 8 пъти, да видим какво ще покаже практиката.
    Аз съм в гр. Пещера, обл. ПАзарджик. Ще се оглеждам за кореспонденти примерно от Пловдив, които имат изглед в посока Изток. По карта е над 40 км.
    Ако има желаещи да уговорим удобно време за теста и атака

  • #2
    От: Тест на обхвата на PMR446

    Здрасти,с теб сме се свързвали на СБ ако искаш и на 446 може да се пробваме
    стига да влизаш в радиолюбителския обхват,че радиото ми няма точните ПМР-ки обхвати мога близко до тях да скоча с 50 вата все ще ме чуеш!

    Коментар


    • #3
      От: Тест на обхвата на PMR446

      В Пловдив съм, имам лидълски Пм- арки. Само, че след празниците съм на линия

      Коментар


      • #4
        От: Тест на обхвата на PMR446

        Първоначално публикуван от cb maistor Преглед на мнение
        Здрасти,с теб сме се свързвали на СБ ако искаш и на 446 може да се пробваме
        стига да влизаш в радиолюбителския обхват,че радиото ми няма точните ПМР-ки обхвати мога близко до тях да скоча с 50 вата все ще ме чуеш!
        Готово,
        имам 10 децибела яги за радиолюбителксия банд и още едно такова за PMR446. Ще се радвам да направим опит, аз играя с малка мощност, примерно 2 вата /радиото отива до 20 ако се наложи/. Утре вечер ще те чакам на CB-то

        Коментар


        • #5
          От: Тест на обхвата на PMR446

          Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
          В Пловдив съм, имам лидълски Пм- арки. Само, че след празниците съм на линия
          Супер, тъкмо ще ги изпробваме. Само виж да имаш изглед в посока Запад. След празниците ще тестваме, сега очаквам пратка с нови изолатори, тефлон, позлатени конектори, искам да се изтиска всичко от антенката. ЩЕ се уговорим за удобно време след празниците, тъкмо ако има още желаещи да се включат.
          Марин

          Коментар


          • #6
            От: Тест на обхвата на PMR446

            Здравейте, как преминаха тестовете, бихте ли споделили резултати и впечатления, ако обичате?
            Бъдете живи и здрави!

            Коментар


            • #7
              От: Тест на обхвата на PMR446

              Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
              Здравейте, как преминаха тестовете, бихте ли споделили резултати и впечатления, ако обичате?
              Последна активност: 23-02-14 19:32 ...
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #8
                От: Тест на обхвата на PMR446

                Може [COLOR=DimGray ]dobriq313[/COLOR] да са го хванали от КРС и са го тикнали в затвора

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X