Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Honda CB500X???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Honda CB500X???

    И в Гърция има представителство на Хонда! Че е и по-читаво и по-близо сякаш!
    "Do not correct a fool, for he will hate you;
    Correct a wise man, for he will appreciate you."

    Коментар


    • #17
      От: Honda CB500X???

      капарирал съм един такъв в Хонда България. Ще доиде март месец. Ако може колегата с куфарите да даде малко повече инфо по какъв начин мога да се сдобия поне със стойка за 3 куфара ще съм много благодарен (гледах по разни сайтове, ама намирам или само за топкасата или само за страничните).

      Коментар


      • #18
        От: Honda CB500X???

        Онзи ден бях в представителството на Хонда в Пловдив. Продавача ми обясни че е задължително за гаранционната поддръжка смяната на маслото и филтрите при тях. Труда излизал около 35-40 лв, докато регулирането на клапаните струвало 90 лв.

        Коментар


        • #19
          От: Honda CB500X???

          Първоначално публикуван от tsb Преглед на мнение
          Онзи ден бях в представителството на Хонда в Пловдив. Продавача ми обясни че е задължително за гаранционната поддръжка смяната на маслото и филтрите при тях. Труда излизал около 35-40 лв, докато регулирането на клапаните струвало 90 лв.
          Всички казват, че е задължително заради гаранцията (за смяната на маслото става въпрос, не за реглажа на клапаните), но един приятел, адвокат, се беше опънал по този въпрос и станало "пожелателно", вместо залължително.
          За съжаление този опит не е от разправия с Хонда, а с друга марка, така че не приемаите писаното от мен за факт.
          Пиша го ако някой колега си е направил смяната сам и се опитват да му вменят, че гаранцията отпада, да се бори докрай.
          Поздрави

          Коментар


          • #20
            От: Honda CB500X???

            По повода за гаранциите - има едно хубаво европейско нещо от преди няколко години.
            Евро директива по този въпрос!
            Бях я пускал някъде из форума, но ... не се сещам къде.
            Задължителна е и в България.

            P.S.
            Намерих я:

            РЕГЛАМЕНТ (ЕС) № 461/2010 НА КОМИСИЯТА
            от 27 май 2010 година
            относно прилагането на член 101, параграф 3 от Договора за функционирането на Европейския
            съюз към категориите вертикални споразумения и съгласувани практики в сектора на моторните
            превозни средства

            http://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/...052:01:BG:HTML

            http://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/...52:0057:BG:PDF
            Последно редактирано от CarTest™; 16-01-14, 17:51.
            Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

            Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

            Коментар


            • #21
              От: Honda CB500X???

              Приятел си купи скутер от Хонда и когато дойде ред за смяна на масло (1000 км.) просто поискаха да си купи масло от тях и да вземе бележка от сервиза където ще го смени. За реглаж на клапани още не е дошло ред.
              "Do not correct a fool, for he will hate you;
              Correct a wise man, for he will appreciate you."

              Коментар


              • #22
                От: Honda CB500X???

                Ами стана тя каквато стана... След няколко разговора с бултрако сригнахме до консенсус. Не направиха отстъпка от цената за редовни клиенти, но изврънках подарък - ръкохватки с подгрев. И мотора е капариран Очаквана доставка края на Април. Поръчахме червен щото всички знаем че те са най-бързи Булка ще трябва да черпи!
                Калин - О88 б579I9I
                Обичам да пътувам, не обичам да пристигам.

                Коментар


                • #23
                  От: Honda CB500X???

                  Браво, да ти е честит!!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Honda CB500X???

                    Честито и от мен!
                    Аз още се колебая м/у тaз Хондa и Сузуки В стром650

                    Коментар


                    • #25
                      От: Honda CB500X???

                      Честито,
                      Така се прави колега, "След няколко разговора.... ...мотора е капариран"
                      Не искам да съм на твое място докато пристигне стоката (макар, че до преди седмица и аз бях), но така е по-сладко...
                      Успех и здраве!!!!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Honda CB500X???

                        Пристигна

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:cb500x (1 of 3).jpg
Прегледи:1
Размер:570.0 КБ
ID:5583114

                        Бултрако поискаха 250лв. за да го регистрирате те Естествено го метнахме в един бус и го регистрирах аз. В КАТ всичко стана "безпроблемно" има няма 6 часа висене и бях готов Таралеж да родят дано... Общо разходи 34лв... малка разлика...

                        Първата ми задача, след кратка консултация с ръководството бе да махна лепенките "Х". На снимките не си личи много, но наживо определено е много по-добре без лепенките:

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:cb500x (2 of 3).jpg
Прегледи:1
Размер:659.6 КБ
ID:5583116

                        Последва монтаж на ролбари и стойки за куфари, и топ каса:

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:cb500x (3 of 3).jpg
Прегледи:1
Размер:571.5 КБ
ID:5583117

                        На дневен ред остават централна стойка и "ръкобрани".

                        Първи впечатления: Чувства се много лек и маневрен. Сам ляга в завоите само като го натисна с тялото (то вярно че и аз бая тяло си имам). Двигателя работи много "мазно" без никакви вибрации. По-подробно мнение - като го покарам повече... ако ми го дадат
                        Калин - О88 б579I9I
                        Обичам да пътувам, не обичам да пристигам.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Honda CB500X???

                          Перфектен. 47 коня, ама два цилиндъра. За това е толкова мазен. Хубаво, че си махнал тези шарени Х-ове. Ръкохватките Оксфорд са много хубави. Централна стойка си трябва, макар че сигурно Бултрако ще те издялкат здрави пари за нея.
                          Със здраве да си го караш и много хиляди километри да му навъртиш!
                          Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                          Златомир Попов - Forry

                          Коментар


                          • #28
                            От: Honda CB500X???

                            Честито, със здраве да му се радвате! А ролбара от къде и за колко, ако не е тайна?
                            "Do not correct a fool, for he will hate you;
                            Correct a wise man, for he will appreciate you."

                            Коментар


                            • #29
                              От: Honda CB500X???

                              Не е тайна, купих ги от тук - марката е Kappa:

                              ролбари KN1121
                              стойки за куфари KL1121
                              Стойка за топ каса KZ1121

                              Цена общо за трите ~580лв.

                              Централни стойки има оригинални в ибей от дилъри на хонда в Англия за около 80 паунда. Бултако изобщо не можаха да дадат цена с коментара че за този модел не се предлага....

                              Благодаря за пожеланията, да ви се връща тъпкано!
                              Калин - О88 б579I9I
                              Обичам да пътувам, не обичам да пристигам.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Honda CB500X???

                                А ма хубавец!!!
                                Със много здраве и късмет да го юркаш!!!
                                Браво!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X