Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подходяща газова уредба за Териос двигател К-3 VE + смазване на клапани система

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Подходяща газова уредба за Териос двигател К-3 VE + смазване на клапани система

    Здравейте понеже ми се случва 2 пъти да правя глава а не е евтино искам да попитам коя газова уредба би била подходяща за този двигател и нужно ли е да има смазване на клапаните в комплекта газова уредба. Аз в момента имам БРЦ - Италия но нямам смазване на клапаните ! Дали за това имам проблеми ? Даите съвет.. Имам чувството че тази глава пак ще се прецака ..

  • #2
    От: Подходяща газова уредба за Териос двигател К-3 VE + смазване на клапани система

    Защо правиш 2х глава, какъв е проблема?
    Духа гарнитура или гори изпускателни клапани?
    Ако духа гарнитура след кратък пробег след ремонта, възможно е блока да има проблем. Когато един двигател , непосредствено след ремонта му създава чувството , че ще се сговни всеки един момент ми се струва , че е настъпило време за раздяла.

    Коментар


    • #3
      От: Подходяща газова уредба за Териос двигател К-3 VE + смазване на клапани система

      Не знам дали е по добре да се купи нов двигател или да се направи цялостен основен ремонт на двигателя.... ако се закупи на старо ....пак не се знае в какво състояние е а и каква му е цената ? Доколкото знам не се намира лесно този двигател в България на старо... все още няма много коли от този модел в България.

      Коментар


      • #4
        От: Подходяща газова уредба за Териос двигател К-3 VE + смазване на клапани система

        Проблема е в газовата уредба . Май ще трябва да я продам. Ако продължавам да карам на газ пак ще правя клапани ! Това ми е ясно. Но пустия бензин и неговата цена......... Имало вече пройзводство на някакви по специални клапани ( от друг метал ) които издържат на по висока темпреатура т. е. и на газ но за моята кола ги няма като пройзводство ( за пежо имало разбрах ) . Така че за момента ще мина на бензин за постоянно гориво.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X