Здравейте на всички. Въпросът ми е следният. Тъй като до сега не съм си имал работа с такъв вид GPS-и географски дължини и широчини... как бих могъл тези широчини и дължини, които ми се изписват на Google Earth да ги преобразувам и запиша на това устройство. Мислех, че е много елементарно но явно не е така, тъй като на Google Earth цифрите са 8 а на това устройство 7. Четох, че трябвало някак си да се преобразуват но така и не разбрах как ... Помогнете.
Обява
Свий
Няма добавени обяви.
Etrex 20
Свий
X
-
От: Etrex 20
Като за начало според мен трябва да прочтеш добре следните статии на колегата Tuono, а защо не и всичко останало на сайта му:
https://htftp.offroad-bulgaria.com/t...1/GPS_Info.htm
https://htftp.offroad-bulgaria.com/t.../Menu_Term.htm
След като се позапознаеш с това, мисля, че ще ти е доста лесно или да ползваш някой онлайн конвертор, или да си смениш формата на коордиантите директно от гпс-а.Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
Seat Leon 2007 1.9 TDI
-
От: Etrex 20
Здравейте.
След като се запознаете с основите от връзките, които Ви е дал Николай Календжиев прочетете и този документ http://gpshort.uga.edu/instructions/...ing%20Data.pdf . Той Ви дава конкретни насоки как да извършите преобразуването. Трябва да отбележа, че Etrex 20 разбира GPX файлове. Препоръчвам Ви като програма за конвертиране да ползвате GPSBabel. Тя е с много възможности и като я опознаете ще може да правите всякакви конвертирания.
Поздрави: Александър
Коментар
Активност за темата
Свий
В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.
Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.
Коментар