Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гранд Витара XL-7

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Гранд Витара XL-7

    Нали не ти харесаха изгнилите прагове миналия месец , сега какво те привлече ? Със здраве да си я караш. Окачването , както си видял е същото като на предишните и лифта е същия. Ако ще и слагаш по тежка бутилка -метан , може да помислиш и за по твърди пружини. Иначе съм вдигал две такива по "стандартния начин" и нещата стават добре. Макс р-р гуми след лифт са 245/70/16 без да се реже нищо. Успех.
    0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

    Коментар


    • #17
      От: Гранд Витара XL-7

      И аз стигнах до извода след проучване,че най-добрият размер за Гранд и ХЛ е 235/70/16 ,а 245/70/16 е максималният,който влиза добре след лифт.
      Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

      Коментар


      • #18
        От: Гранд Витара XL-7

        Честито и мн.безавариини километри.

        Коментар


        • #19
          От: Гранд Витара XL-7

          Заради новите наредби я закарах да и слагат газ ,преди да я регистрирам.Майстора /колега/ ми обясни ,че надълго /успоредно на калника /вече е забранено да се монтират бутилки , а и останах неприятно изненадан ,след като разбрах ,че задните седалки не могат да лягат/да ти стане равен пода /.
          То в такъв случай остава вариантът 60 л бутилка успоредно на задните седалки,нямало и 60 л пури .
          0887/400121 Антон Донев

          Коментар


          • #20
            От: Гранд Витара XL-7

            Честито,ама и аз съм така с газовата бутилка.Лиших се от равния под,затова в багажника си направих стелажи.
            Нека силата да бъде с нас!
            Suzuki Grand Vitara
            +34 642 91 4154

            Коментар


            • #21
              От: Гранд Витара XL-7

              Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
              а и останах неприятно изненадан ,след като разбрах ,че задните седалки не могат да лягат/да ти стане равен пода /.
              Е тая глупост и аз неможах да я повярвам...Вчера ходих да гледам една ХЛ-7 и като видях тази глупост,реших че ще взимам Гранф Витарка.
              Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

              Коментар


              • #22
                От: Гранд Витара XL-7

                Все пак задните облегалки лягат върху седалките.Вече съм с регистрация и газ ,с 80 л бутилка ,такава ми пасна,пък и мразя често да зареждам, а и остана доста багажник .

                И сравнение на двете ми красавици
                Прикачени файлове
                0887/400121 Антон Донев

                Коментар


                • #23
                  От: Гранд Витара XL-7

                  Браво супер е витарката,само да те питам каква газова и сложи,и колко горе долу ти излезе че и на мен другата седмица ми предстои газифициране.
                  SUZUKI VITARA V6
                  HONDA CBR 919RR
                  MERCEDES ML
                  MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

                  Коментар


                  • #24
                    От: Гранд Витара XL-7

                    Супер е, Тони! Racing green, нали
                    Един лифт, като я гледам и един боди лифт, гуми 245 на 16 и си ти Голяма кофирейсърка ще стане!
                    Със здраве да я караш
                    о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                    Коментар


                    • #25
                      От: Гранд Витара XL-7

                      Сега съм пред следната дилема.

                      Нямам гуми /поизносени летни/ и трябва да купувам.Обаче ,ако купя стандартния размер и после правя лифт ще трябва пак да купувам ,ако лифта ми се види малък пак .

                      Освен това се колебая между А/Т-та или М+S или чисто зимни гуми.Имам наличен още един комплект джанти ,които мога да обуя.Кални няма да вземам ,защото джипката не е подходяща за сериозен офф,пък и с тоя мотор кой знае какво ще стане с каретата
                      0887/400121 Антон Донев

                      Коментар


                      • #26
                        От: Гранд Витара XL-7

                        Вземи си чисто зимни за зимата и летни за лятото,за този тип кола според мен не си струват неудобствата на А/Т при все че имаш 2 комплекта джанти. Зимата със зимни ще си в пъти по уверен особено при вас както няма сняг.
                        http://vbox7.com/play:398e8b82

                        Коментар


                        • #27
                          От: Гранд Витара XL-7

                          Първоначално публикуван от васето Преглед на мнение
                          Вземи си чисто зимни за зимата и летни за лятото
                          +1
                          Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

                          Коментар


                          • #28
                            От: Гранд Витара XL-7

                            Повдигнах я още на 10-я ден ,не се стърпях.Отпред с подложки,отзад с вартбургови пружини +подложки.Сложих едни опелови амове които дойдоха с добър ход,но много меки като за ХЛ-а и сега съм временно с оригиналните +удължения на шпилките.Търсят се амове сгънати 35-36см сгънати/60см и нагоре разгънати .Гумите са 245/70/16 и дойдоха малко големи,но ми изпаднаха много изгодно.
                            Опират отпред в шасито при пълен завой/стоманените джанти са с офсет 0,а лятите +5/,отзад също се чуват ,но е минимално, а и не съм удължил бъмпстопа.
                            Снимката с летите джанти е преди лифта.
                            Прикачени файлове
                            0887/400121 Антон Донев

                            Коментар


                            • #29
                              От: Гранд Витара XL-7

                              Шило в торба не стои!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Гранд Витара XL-7

                                Имам проблем.Откакто смених маслото на двигателя с 10W40 при първия студен старт за деня се чува едно тракане отпред откъм веригата.Продължава няколко секунди и спира и после цял ден не се чува.По съвет на Ванката Попов смених маслото с 5W30 ,но тракането остана.
                                Преди да сменя маслото ,проблема го нямаше.
                                Някакви идеи ?

                                пп. А бе къде са ми бушоните,че не мога да ги намеря?
                                0887/400121 Антон Донев

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X