Обява

Свий
Няма добавени обяви.

БЕРЕТА 92

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • БЕРЕТА 92

    http://www.youtube.com/watch?v=heKAnIMSwy4

  • #2
    От: БЕРЕТА 92

    И? Не е като ПМ. Ама и стрелбата и не е като на ПМ. И пораженията, които нанася също.
    If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

    Коментар


    • #3
      От: БЕРЕТА 92

      Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
      И? Не е като ПМ. Ама и стрелбата и не е като на ПМ. И пораженията, които нанася също.
      Бяха се появили разни еротични мисли за разглобяване ма ми мина резко.

      Коментар


      • #4
        От: БЕРЕТА 92

        Аз съм си разглобявал и двете М9. Ей така от любопитство, хем да убия малко време. Е после ги сглобих. Че и работеха.
        If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

        Коментар


        • #5
          От: БЕРЕТА 92

          Това с избивката под цевта задължително ли се прави при всяко почистване ? Много дребни части и пружинки има тая Берета .
          Последно редактирано от sek.1; 08-12-13, 05:07.
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • #6
            От: БЕРЕТА 92

            Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
            Това с избивката под цевта задължително ли се прави при всяко почистване ? Много дребни части и пружинки има тая Берета .
            Точно заради тази уйня търсих клипа. При едно чистене изпадна сама и после 40мин се мъчих да я сложа обратно , без да се избива щифта.Затова чистя пищова с ВД-то и компресора.

            Коментар


            • #7
              От: БЕРЕТА 92

              За Берета Кугар съм чувал че е сложно разглобяването.
              Не знам дали е така или е слух.

              Коментар


              • #8
                От: БЕРЕТА 92

                Иво, при стрелбата в четвъртък / 05.12.2013г. /, когато бяхме в ,,THE GYM" с теб и Сибирски, когато погледнах в цевта на твоята иначе чудесна Берета, открих, че имаш леки / наистина са леки /, но се виждат отлагания по полетата.....Не че пречи..Не ти обърнах внимание, защото се бяхме вглъбили в стрелбата...
                Препоръчвам чистене с Балистол и телена четка....
                Нищо няма да повредиш с телена четка / месинг /...

                ПППП Берета 92 в 9х19 е мнооого приятна за стрелба...Много...Мазен, нищожен откат.....Кеф...
                https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                Коментар


                • #9
                  От: БЕРЕТА 92

                  За мен до сега това е оръжието за най-лесна стрелба. Прилична цев, тежък, голям, позволяващ добър хват...но цената му е височка (в сравнение с Глок-а) и голям ми идва за ежедневно носене.
                  If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                  Коментар


                  • #10
                    От: БЕРЕТА 92

                    Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                    Иво, при стрелбата в четвъртък / 05.12.2013г. /, когато бяхме в ,,THE GYM" с теб и Сибирски, когато погледнах в цевта на твоята иначе чудесна Берета, открих, че имаш леки / наистина са леки /, но се виждат отлагания по полетата.....Не че пречи..Не ти обърнах внимание, защото се бяхме вглъбили в стрелбата...
                    Препоръчвам чистене с Балистол и телена четка....
                    Нищо няма да повредиш с телена четка / месинг /...

                    ПППП Берета 92 в 9х19 е мнооого приятна за стрелба...Много...Мазен, нищожен откат.....Кеф...
                    Как мина срещата? Яд ме е че не мога да присъствам на някое от тея събирания да почерпа опит от старило, патило и учИло.
                    П.п.
                    И на мен Беретата ми легна на сърце. Иска свикване от спусък на спусък но все пак е прелест за стрелба.
                    42

                    Коментар


                    • #11
                      От: БЕРЕТА 92

                      Хех, то пред Аркус-а и прашката е прелест за стрелба....
                      If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                      Коментар


                      • #12
                        От: БЕРЕТА 92

                        Смит 357, направих опит да ти напиша ЛС.....Явно си ме блокирал. Не възразявам да ми бъде наложено форумно наказание....наистина има защо..Спирам да пиша.
                        https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                        Коментар


                        • #13
                          От: БЕРЕТА 92

                          Понеже си говорите за Берети ... имам едно питане за Гирсан Явуз (ако правилно го произнасям).
                          Доколкото зная е копие на Берета 92Ф. Има ли някой преки впечатления и отзиви?
                          ето за ко иде реч ..

                          Коментар


                          • #14
                            От: БЕРЕТА 92

                            Това поне аз не съм чувал/виждал да го внасят в България . А и при съществуващото предубеждение към турските стоки няма много смисъл въпреки че турското машиностроене произвежда машини по нищо не отстъпващи на немските .
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • #15
                              От: БЕРЕТА 92

                              Абе в пистолетите има какво да учат още.... без Стожър - щото там си е жива Берета....
                              А за отлагания в цевъта- Робла соло мил...
                              Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                              No man left's behind !!!!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X