Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Nikkor 18-70mm

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Nikkor 18-70mm

    Здравейте, търся обектив Nikkor 18-70mm, "леко" ми е спешен и затова нямам алтернатива с поръчка от E@ey, а в страната се продава само един или поне само за него ми е известно, познавам човека, който го продава и знам как е стопанисван обектива, така че.. по-скоро не.
    Та ако има колеги дето им е омръзнало от подобо стъкло или имат излишно някъде по гардеробите, моля да се обадят тук или на лични

    Поздрави

  • #2
    От: Nikkor 18-70mm

    -Tака си и мислех, рядък обектив, поне в момента. Някой има ли идея за колко време ще пристигне от Англия с нормална пратка >?


    Поздрави !

    Коментар


    • #3
      От: Nikkor 18-70mm

      Мисля, че за около седмица и нещо, две, трябва да пристигне. Поне други неща, които съм поръчвал от там пристигат за толкова.
      Ако е машина, нека бъде немска!
      XJR 1200
      ETZ 150
      Kawasaki Ninja ZX10R

      Коментар


      • #4
        От: Nikkor 18-70mm

        Благодаря все пак и аз така учаквах.. А както винаги обектива ми трябва за "вчера". Някакви идеии в Пловдив къде може да се намери въпросното стъкло - магазин за фототехника, било то и от заложна къща, просто за момента нямам друг избор!

        Коментар


        • #5
          От: Nikkor 18-70mm

          Това за фф или за дх ти трябва?

          Коментар


          • #6
            От: Nikkor 18-70mm

            Първоначално публикуван от Георги Крумов Преглед на мнение
            Това за фф или за дх ти трябва?
            DX

            Коментар


            • #7
              От: Nikkor 18-70mm

              18-70 беше китака на D70 и навремето направих огромна грешка, че не го купих с него.
              Наистина не е обектив, който се намира така лесно в момента както 18-55.
              Враг усраине

              Коментар


              • #8
                От: Nikkor 18-70mm

                Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
                18-70 беше китака на D70 и навремето направих огромна грешка, че не го купих с него.
                Наистина не е обектив, който се намира така лесно в момента както 18-55.
                Аз бях решил да си купувам 18-105мм, за щастие приятел има и двата (18-105 и 18-70), даде ми ги и двата да ги пробвам на моето тяло. Ами разлика почти не успях да намеря, само дето 18-70мм беше изработен като обектив, а 18-105мм като награда за "зрънчо".. Пък и си имам 80-210мм и реално си търся нещо да покрива по-долния обхват. Наистина останах очарован от 18-70, дано в скоро време да намеря

                Весели Празници!

                Коментар


                • #9
                  От: Nikkor 18-70mm

                  Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                  .. а 18-105мм като награда за "зрънчо"..
                  Я се обоснови, че ми е интересно каква е тая награда от ''зрънчо'' за 500 лева. Пък и искам да си взимам такъв.
                  ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                  0878 23 58 34- Радо

                  Коментар


                  • #10
                    От: Nikkor 18-70mm

                    Ами първо и най - вече пладтмасов байонет който имаш усещането, че всяко следващо сваляне ще му е последно. Фокус ринга що -годе добре, мма зумм - а се движи тегаво. Иначе кефи с остротата си..
                    Единственият минус на 18-70 е липсата на стабишизация.
                    Но имай предвид че съм крайно предубеден.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Nikkor 18-70mm

                      Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                      Ами първо и най - вече пладтмасов байонет който имаш усещането, че всяко следващо сваляне ще му е последно. Фокус ринга що -годе добре, мма зумм - а се движи тегаво. Иначе кефи с остротата си..
                      Единственият минус на 18-70 е липсата на стабишизация.
                      Но имай предвид че съм крайно предубеден.
                      Честно казано/при мен е от опит/,на 18-105 хич и не му се движи тегаво пръстена за зума.Нещо тествана бройка трябва да не е била както трябва.За този обектив съм слушал какви ли не неща/влючително и това,че заради пластмасовия байонет не трябвало да се държи за обектива,защото щял да се строши/.Ами...вече година го ползвам,14000 кадъра имам с него и го държа постоянно за обектива,като тялото си му тежи в другия край...нищо не се е строшило и вероятно няма и да се строши.
                      За свалянето и слагането...ами то ако заложиш на 18-105 слагане и махане ще са в редки случаи,защото фокусното разстояние което покрива е доста универсално/не случайно го водят най-добрия туристически обектив/.
                      Честно казано...ако човек не иска да се цели твърде високо този обектив е едно много добро решение,а за парите си е направо бижу!
                      Поздрави!
                      NISSAN FOREVER
                      -----------------------------------------------------------------------------
                      Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Nikkor 18-70mm

                        Ами де да знам, шично на мен 18-70 ми допада повече (не го.налагам на никого) . Пък дано Дядо Коледа ме изненада.

                        Весели празници

                        Коментар


                        • #13
                          От: Nikkor 18-70mm

                          Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                          Ами де да знам, шично на мен 18-70 ми допада повече (не го.налагам на никого) . Пък дано Дядо Коледа ме изненада.

                          Весели празници
                          Е не...не става въпрос да се налага нещо.Аз просто споделям опит с 18-105.Естествено,че избора си е твой...
                          Според мен е рано още за празниците,ама щом си казал...
                          Весели празници и от мен
                          NISSAN FOREVER
                          -----------------------------------------------------------------------------
                          Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Nikkor 18-70mm

                            Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                            Ами де да знам, шично на мен 18-70 ми допада повече (не го.налагам на никого) . Пък дано Дядо Коледа ме изненада.

                            Весели празници
                            Няма обективна причина да ти хареса повече 18-70. Пласмасовия байонет не е причина за безпокойство, а остротата и обхвата правят 18-105 един от най-добрите китаци!
                            0899 шест5313нула
                            За всекиго по нещо

                            Коментар


                            • #15
                              От: Nikkor 18-70mm

                              Ами незнам... Навил се бях на 18-70, пък ако до ден - два бе излезне нещо ще помисля за 18-105..

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X