Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Petzl. Made in Bulgaria

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Petzl. Made in Bulgaria

    Добре де, ама франсетата не си признават да произвеждат нещо тука, а с'я де!
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • #17
      От: Petzl. Made in Bulgaria

      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
      А какви пари ако не е тайна?
      49.95 €. Ама уцелих някакво коледно намаление та излезе 35,95.
      Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

      0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

      Коментар


      • #18
        От: Petzl. Made in Bulgaria

        Първоначално публикуван от Тодоров009 (Войводата) Преглед на мнение
        49.95 €.
        Аферим,ашкилсун,машаала………..тия вносно мито от Благоевград ли плащат или ги произвеждат в Евро???

        За 60 долара препорьчвам новата Зебра ма това става друга тема.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #19
          От: Petzl. Made in Bulgaria

          Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
          Добре де, ама франсетата не си признават да произвеждат нещо тука, а с'я де!
          В завода във Ботевград произвеждат доста модели petzl. Дори като влезеш там ги имат изложени във витринки.
          За протокола само, там не правят нищо за БГ пазара, и вярвайте ми качеството им не е типично Българско!
          LZ1JJJ

          Коментар


          • #20
            От: Petzl. Made in Bulgaria

            Наистина са чудни, а и не са от скоро.Само, че пусти малки ААА батерийки .
            А тези простотии се правят от името на всички ни.
            Даника
            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

            Коментар


            • #21
              От: Petzl. Made in Bulgaria

              Епик електроник си е френски, но силно ме съмнява, а и го няма вече в Ботевград. Всичко друго, но не и стария Епик, щях да усетя ако пак работи.
              Как щях да усетя ли, по джоба си. Те ми бяха много добър клиент за френските инструменти, че във френската конституция е записано -френска фирма да използва само френски (факомски) инструменти.
              подаръци за мъже от FACOM
              промоция на читави инструменти

              и на хоби такива

              тел. О879 Ч8Ч 2З5

              Коментар


              • #22
                От: Petzl. Made in Bulgaria

                Завода си е на мястото, само дето вече е под друга шапка и се казва Integrated Micro Electronic (IMI).
                Тези челници и доста други работи се правят в Ботевград, мога да го твърдя със сигурност.

                Коментар


                • #23
                  От: Petzl. Made in Bulgaria

                  Първоначално публикуван от dani Преглед на мнение
                  В завода във Ботевград произвеждат доста модели petzl. Дори като влезеш там ги имат изложени във витринки.
                  За протокола само, там не правят нищо за БГ пазара, и вярвайте ми качеството им не е типично Българско!
                  Потвърждавам - конкретния завод ми е клиент, но докато не им разгледах витринките в офиса - и аз не знаех че голяма част от моделите на Petzl се произвеждат в България. Очевидно - можем, ако искаме. Даже се канеха да започват производство на по хай-енд моделите (Myo ако не се лъжа). Тва по информация отпреди 2 години.

                  П.С. Да, става въпрос на въпрос за завода на IMI.
                  Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Petzl. Made in Bulgaria

                    Правят те, правят челници и други работи правят, използват евтина работна ръка от региона с някакви временни трудови договори и само гъчат хорицата. Както и много други чужди фирми у нас.
                    "If they give you ruled paper, write the other way." Juan Ramon Jimenez

                    Коментар


                    • #25
                      От: Petzl. Made in Bulgaria

                      Първоначално публикуван от ssaattyyrr Преглед на мнение
                      Правят те, правят челници и други работи правят, използват евтина работна ръка от региона с някакви временни трудови договори и само гъчат хорицата. Както и много други чужди фирми у нас.
                      Крайно време е да ги наритаме да си ходат гадните капиталисти дееева.....
                      Иначе аз имам същия модел но съм почти 100% че не е made in Bulgaria! Довечера ще го проверя.
                      В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                      Коментар


                      • #26
                        От: Petzl. Made in Bulgaria

                        Първоначално публикуван от ssaattyyrr Преглед на мнение
                        Правят те, правят челници и други работи правят, използват евтина работна ръка от региона с някакви временни трудови договори и само гъчат хорицата. Както и много други чужди фирми у нас.
                        Както всички други чужди фирми у нас. Сега няма какво да се заблуждаваме че са тук заради нещо различно от евтината работна ръка и евентуално някоя и друга процедура прекарана по тънката лаисна.
                        Заплатите са такива каквито са, но пък поне ги има на вереме. Или поне аз за 8 години нямам спомен за закъсняло плащане. Нещо с което не могат да се похвалят служителите в множество ДЪРЖАВНИ предприятия.
                        Но това няма много общо с темата за челниците де.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Petzl. Made in Bulgaria

                          Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                          Крайно време е да ги наритаме да си ходат гадните капиталисти дееева.....
                          Иначе аз имам същия модел но съм почти 100% че не е made in Bulgaria! Довечера ще го проверя.
                          На самия челник нищо не пише. Пишеше го на опаковката. А на хартишката дето беше вътре имаше обяснения на няколко езика и нито дума на български!
                          Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                          0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                          Коментар


                          • #28
                            От: Petzl. Made in Bulgaria

                            Да не е само опаковката правена в България?
                            If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                            Коментар


                            • #29
                              От: Petzl. Made in Bulgaria

                              Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                              Крайно време е да ги наритаме да си ходат гадните капиталисти дееева......
                              Чиба, слуга на международния финансов монопол ! И аз съм чувал ужасяващи истории - в някои от тези тюрми дори се налага да работиш, за да си вземеш заплатата. Бафмааму, и това ако е живот...
                              Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Petzl. Made in Bulgaria

                                Здравейте, Аз си купих челник Petz RXP, и на кутията пише Made in Bulgaria. В упътването няма изписано нищо на български. Отлични качество е, без забележки, точно каквото очаквах за 157 лева. Работи безупречно, ползвам го и го зареждам всеки ден. С едно зареждане изкарва минимум 6 часа работа на констант лайтинг, като съм настроил минималния режим да е на 100 лумена разходяща светлина.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X