Обява

Свий
Няма добавени обяви.

търся си разширително казанче.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • търся си разширително казанче.

    търся си разширително казанче за охладителната течност на Фронтера КБ-98г. 2.0i, предложения и тел. за контакти тук и на лична /влизам често/ ако някой знае и цена на ново моля за инфо. предварително благодаря.

  • #2
    До: търся си разширително казанче.

    ако не намериш ползвай бутилка от кока-кола 1-2л. като вкараш маркуча уплътни със силикон. действа
    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

    Коментар


    • #3
      До: търся си разширително казанче.

      Първоначално публикуван от Plamen_varna Преглед на мнение
      ако не намериш ползвай бутилка от кока-кола 1-2л. като вкараш маркуча уплътни със силикон. действа
      тва бъзик ли трябваше да бъде, че не знам как да го разбирам, на мен ми трябва оригинално втора употреба ако ли не ще взема ново, ама бутилки , парцалчета и дъвки по двигателния отсек не ща.

      Коментар


      • #4
        До: търся си разширително казанче.

        на състезателния ми патрул този въпрос бе решен по неволя по този начин за две години.
        не бе бъзик. последен бастион е!
        п.п. не ползвай парцалчета!
        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

        Коментар


        • #5
          До: търся си разширително казанче.

          Охладителните системи на двата автомобила би трябвало да са доста различни. Варианта с шишето не е много удачен за Опела.
          Не чета коментари и не отговарям на такива.

          И коментаторите...

          Коментар


          • #6
            До: търся си разширително казанче.

            Даже никак ! не вярвам силикони дъвки и други такива глупости да могат да издържат 1.2 атмосфери

            Потърси Лозан - Isuzu тук във форума мисля че има такова, ако не ще стане от по-старата фронтера което има със сигурност.
            no signature no problems

            Коментар


            • #7
              До: търся си разширително казанче.

              Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
              Даже никак ! не вярвам силикони дъвки и други такива глупости да могат да издържат 1.2 атмосфери

              Потърси Лозан - Isuzu тук във форума мисля че има такова, ако не ще стане от по-старата фронтера което има със сигурност.
              свързах се с него и се разбрахме, а тва за парцалчетата и дъвките го казах образно, не че някой ми е давал някакъв подобен съвет, но не мисля да си правя експерименти, обичам всичко по колата да ми е перфектно / затова сега имам резервен съединител де/, и затова най вероятно ще взема ново, след като намеря де, че явно в Казанлък няма да е, и между другото, в моя малък и красив град станаха 6 или 7 фронтери ако не и повече, ако има и друг във форума от тук нека пише да се видим да обменим инфо, да пием по .....

              Коментар


              • #8
                До: търся си разширително казанче.

                при мен е вече звънни ми да ти го пратя
                МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X