Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Преложения за съдийски състав за Войната 3

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Преложения за съдийски състав за Войната 3

    Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
    На никой отбор не е задължителен повече от един съдия. Това, което можехме да наравим е съдията да е играещ. Пък като го убият, отборът отнася -5 точки. Засега регламентът е приет и ако не възникне някакво сериозно съображение, няма да го променяме.

    Тони, две корекции - третият може и да спечели, но и за това място има конкуренция; "професионализация" има за който иска да дърпа в класирането, а който иска просто да стреля и да се кефи, няма грижи.
    Абе к'ъв готов регламент има?! Има чернова.
    Това на Венци бяха "окончателни" предложения,
    но никой не е заявил, от капитаните, че ги приема безусловно...!
    Нито някой е казал, че няма да се доуточняват и внасят корекции, напротив! Или, че трябва да се приемат, като безусловно завършени, под които просто да се "подпишем"!
    Ако се лъжа в нещо, дайте да го уточним, за да не си въобразяваме, че дискутираме!!!!
    Ако пишещият регламента и правилата иска безусловен "подпис", то най-малкото не върви и да участва, като друг, освен съдия!!!Това важи за всички и за Венци и за теб и за мен. Иначе е ясно кой ще спечели от самото начало и няма да са много желаещите да играят ролята на "пушечната мръвка", за да може някой да се титулoва с тиквения медал, на края........!!!
    Последно редактирано от Тони Груев(GAD/dag); 30-08-07, 22:28.

    Коментар


    • #17
      До: Преложения за съдийски състав за Войната 3

      Венци там е написал, че това са окончателните правила, а не предложения, ама явно не ти остава време да четеш от натискането на удивителната. Пък и никъде не е ставало дума, че капитаните трябва да ги приемат безусловно и това да се удостоверява с подпис.

      Регламентът трябва да е кратък и лесен за възприемане. Щото миналия път от вашия отбор имаше юнаци, които точно преди старта питаха буквално "кога си убит".

      Коментар


      • #18
        До: Преложения за съдийски състав за Войната 3

        Вярно, написано е че са окончателните правила, признавам. (Виждам, дори когато натискам ето така!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
        Ако ти виждаш, никой и не ги оспорва, защото те без яснота по мисиите са само скелета на играта.
        Само, че къде са окончателните мисии, че не ги виждам пак!!! Да не би мисиите да не са част от играта и нейните правила?
        Що ми се струва, че мисиите са по-важни и от правилата за отсъждане, разбирай регламента и трябва да се уточнят окончателно от всички капитани тепърва. Или ти вече ги знаеш какви ще са, кои ще бъдат "приети" и кой ще ги спечели на Войната?!

        Коментар


        • #19
          До: Преложения за съдийски състав за Войната 3

          Айде сега йезуитщини. Не го овъртай, щото двете неща са резлични. Мисиите са допълнение към регламента и даже има възможност някои от тях да не се задават до началото на играта.

          Не само, че ги знам, ами ги моделираме да ни паснат най-добре на нас, за да ви победим. Защото много ни е страх от вашия отбор. Това, че конкретно нашият отбор е доникъде с транспорта е лека досада...

          Коментар


          • #20
            До: Преложения за съдийски състав за Войната 3

            Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
            Айде сега йезуитщини. Не го овъртай, щото двете неща са резлични. Мисиите са допълнение към регламента и даже има възможност някои от тях да не се задават до началото на играта.

            Не само, че ги знам, ами ги моделираме да ни паснат най-добре на нас, за да ви победим. Защото много ни е страх от вашия отбор. Това, че конкретно нашият отбор е доникъде с транспорта е лека досада...
            Добре. Приемаме, че овъртам и съм от ордена на йезуитите, но имам въпрос. Ако се приеме дадена мисия на събранието на капитаните и тя налага лека промяна на правилата, какво правим? 1) Променяме леко правилата. 2) Не приемаме мисии, които противоречат на правилата.
            Това трябва да се каже и уточни категорично най-после!
            И какво значи, че има мисии които "не се задават до началото на играта"?! По-точно, това значи ли, че тези мисии никой отбор не ги знае какви са...?!
            Виж, ако беше казал, че от избраните, приемливи за всички отбори мисии, преди старта, ще се тегли жребий, за да се разбере по кои от тях ще играе, това е друга бира.....!?
            А пренебрежението с което говориш, за предстоящата си победата над нас, говори, ако не друго, то поне това, че силите са ясни и надали, ще важи онова което написа Венци, че и отбор от двама, без пушки би могъл да спечели, ако се пласира правилно.
            Съгласен съм, че в състезанията има много участници, но ги печелят най-добре подготвените. Така и трябва да е! Както и това, че регламента(и мисиите) трябва да осигуряват "равен старт" и шанс за всички. А кой какъв е, колко е добър и кой ще спечели, ще покаже единствено бъдещето и самото състезание!

            И още нещо.
            Обявих, че съм "замразил" участието на отбора
            и все още не съм казвал обратното.
            Това, че участвам в дискусията, значи единствено,
            че ме касае.
            Далеч съм от мисълта, че съм много ценен участник
            и от липсата на тоя отбор ще загуби пейтбола в галактичен мащаб.
            Но. Ще се "размразя" единствено след като се срещнем,
            уточним подробностите, по мисиите и играта
            и те бъдат публикувани тук, черно на бяло.
            Не обичам да "купувам котка в чувал"!
            А в игри от типа, "бръкни в чувала, за да разбереш к'во има вътре",
            изобщо, ама никакво, желание нямам да участвам.....!

            И премести тия постове, ако искаш, щото съвсем избягахме от темата за съдиите.
            Последно редактирано от Тони Груев(GAD/dag); 31-08-07, 00:51.

            Коментар


            • #21
              До: Преложения за съдийски състав за Войната 3

              Ало, доброволци за съдии няма ли???!!!
              Що си мълчите бре,
              или 50лв. за един ден са ви малко...???!!!

              Коментар


              • #22
                До: Преложения за съдийски състав за Войната 3

                Мълчат, защото много хора не посещават тази част на форума и не знаят, иначе сигурно ще са мераклии за гледане и съдийстване, че и с джипове може да са.... Затова тази тема трябваше да стане залепена за целия форум до запълване на съдийския състав (вкл. някоя и друга резерва).

                Коментар


                • #23
                  До: Преложения за съдийски състав за Войната 3

                  Може да предложим на Ребълс (пейнтбол отбор) да съдийстват. Като цяло те не проявяват интерес към горския пейнтбол т.е. не мисля, че ще искат да играят в ГВ 3, не че не се интересуват от уудбол.

                  За съжаление не разполагат нито с джипове, нито с ГПС, но така или иначе ще се движат с отборите си. Поне разбират от пейнтбол съдийстване.

                  Ако искате може да говоря с тях (или някой друг - Стоян и Марто ги познават).

                  Коментар


                  • #24
                    До: Преложения за съдийски състав за Войната 3

                    Осигуряването на личните съдии е грижа на самите отбори. Освен тях ще има един общ главен съдия и това е. В тази връзка, нека първо да се определят отборите към момента и тогава ще си търсят съдии. Като гледам, от записаните към момента отбори всички си имат съдийски състав, макар и да не са го обявили.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Преложения за съдийски състав за Войната 3

                      Ако всеки отбор сам посочи своя съдия, то се създават условия за корупция. После ще има мрънкания към съдиите на противниковите отбори.

                      Още по-важно е, че хората, които се събираме в отбора, се събираме не за да съдийства някой от нас, а за да играем.

                      Според мен трябва след като се разбере колко отбора ще играят, да се набере съответния брой съдии от организаторите и да бъдат разпределени чрез жребий в деня на ГВ.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X