Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Банерните реклами на форума

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Банерните реклами на форума

    Замислих се.... 8 санта на месец..., след четири месеца.... след година, като ходя ще стърже по асфалта... айде нема нужда!
    В миналото ще остане, каквито сме били...

    Коментар


    • #32
      От: Банерните реклами на форума

      Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
      А аз имам статистика - 4 от 5 запитвания за компютърна помощ, които получавам от приятели са за това как се слага адблокър...

      Явно конкуренцията между сайтовете се изостря. Един друг български сайт дава цял сантиметър повече:

      [ATTACH=CONFIG]913272[/ATTACH]

      Офмедия да се стегнат.
      Ма и рекламата е плясната в подходящо обкръжение.
      Отдолу: Треньорката Ина Ананиева се ...
      Отгоре: Защо туркините раждат повече деца в Германия.
      И си викаш я виж ти [emoji5]
      Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

      Коментар


      • #33
        От: Банерните реклами на форума

        Нямам представа защо ръководството избира възможно най-дразнещите начини да изцеди някое левче от форума. Забелязвам, че при всяко първо влизане за деня (слага куки) през мобилен андроид браузер, сървъра съвсем брутално редиректва към плей стора и приложението Tera Charger Pro.

        Пермишъните на това "приложение" са:

        Първоначално публикуван от play store
        This app has access to:
        Location
        Uses the device's location

        Photos / Media / Files
        Uses one or more of: files on the device such as images, videos or audio, the device's external storage

        Wi-Fi connection information
        Allows the app to view information about Wi-Fi networking, such as whether Wi-Fi is enabled and names of connected Wi-Fi devices

        Device ID & call information

        Allows the app to determine the phone number and device IDs, whether a call is active and the remote number connected by a call
        Личен съвет - НИКОГА не инсталирайте такова приложение.

        Коментар


        • #34
          От: Банерните реклами на форума

          Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
          Нямам представа защо ръководството избира възможно най-дразнещите начини да изцеди някое левче от форума. Забелязвам, че при всяко първо влизане за деня (слага куки) през мобилен андроид браузер, сървъра съвсем брутално редиректва към плей стора и приложението Tera Charger Pro.

          Аз имам същия проблем. Действително дразнещо. Има ли вариант да фърля некви левчета на Йончев и Со, и да не ме занимават с тера-чарджери?

          Отделно - като влизам от служебния комп, и като цъкна на полето "username" служебната анти-нещо-си програма ме предупреждава, че съм на път да си предоставя данните на някакъв сайт за залагания. Всеки път на първото ми влизане за деня. Ама това го отдавам на прекалено подозрителлните ИТ-та в службата

          Добрата новина - засега не ми предлагат да си увелича пениса. То накъде и повече де
          Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

          Коментар


          • #35
            От: Банерните реклами на форума

            Ааа, аз проблеми нямам.

            Нито с увеличаването, нито със зареждането. Само дето съотношението дразнене/ползи от този форум почва да отива по дяволите от моя гледна точка...

            Оферта (дребни) левчета срещу спокойствие няма да получиш по ред причини.

            Коментар


            • #36
              От: Банерните реклами на форума

              Не допускам реклами около себе си по никакъв начин. Намирам начини. Горните ги виждам за първи път в темата. Телевизията я "уволних" преди шест години и всичките ТВ-та станаха монитори. В момента. когато получа месидж "за достъп до форума изключете адблокър" си вземаме сбогом и тук, въпреки дългогодишните комуникации и приятелства в национален мащаб.

              Коментар


              • #37
                От: Банерните реклами на форума

                Днес забелязах, че като сменям страницата на темата "влезнал като s_s1" в отделен прозорец ми отваря Бет 365 мозилата.
                Гадничко...
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • #38
                  От: Банерните реклами на форума

                  Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                  Отделно - като влизам от служебния комп, и като цъкна на полето "username" служебната анти-нещо-си програма ме предупреждава, че съм на път да си предоставя данните на някакъв сайт за залагания. Всеки път на първото ми влизане за деня. Ама това го отдавам на прекалено подозрителлните ИТ-та в службата
                  За да не съм голословен, ето какво ми излиза при опит за логин от браузър с неинсталиран ад-блокер:

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:gamling.jpg
Прегледи:1
Размер:136.5 КБ
ID:5755779

                  Да разбирам ли че Ръководството на Форума, и г-н Йончев в частност, ме насърчават да участвам в онлайн платформи за залагания? Във форума пишат и непълнолетни лица (доколкото имам понятие) - и тях ли ги насърчаваме да почнат с онлайн залозите?
                  Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Банерните реклами на форума

                    Решение - uBlock Origin.
                    По читаво от AD+, щото в последното имало възможност и да пропуска някои неща.
                    Пътят е целта.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Банерните реклами на форума

                      Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                      Да разбирам ли че Ръководството на Форума, и...
                      Не, не разбирай подобно нещо. Никой господин, не разчита който и да било от нас да бъде насърчен за каквото и да било. Разчита се на нас да си говорим за каквото и да било, дори за "ланския сняг" - само и само с присъствието си (активно и многобройно) да легитимираме "прожектирането" на подобни. Обратната връзка, не е колко души накрая фактически са играли комар (или са си купили органоудължител), а на колко души им е прожектиран агитационния материал.
                      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                      Коментар


                      • #41
                        От: Банерните реклами на форума

                        Само мен ли ме дразни наглото натискане да си инсталирам някакъв Tera Charger Pro?

                        Като влизам през смартфон, тази гад се активира и ми изпълва екрана с чудни обещания!

                        Как да не я виждам?

                        Т
                        Good guys drive Land Rovers!

                        Коментар


                        • #42
                          От: Банерните реклами на форума

                          Няма лесен начин. Аз например спрях да влизам през мобилно андроид устройство.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Банерните реклами на форума

                            Първоначално публикуван от Turbozmej Преглед на мнение
                            ...

                            Като влизам през смартфон, тази гад се активира и ми изпълва екрана с чудни обещания!

                            Как да не я виждам?

                            Т
                            Tapatalk
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • #44
                              От: Банерните реклами на форума

                              От трън та на глог
                              Good guys drive Land Rovers!

                              Коментар


                              • #45
                                От: Банерните реклами на форума

                                Случайно е, при мен поне само на два форума се появява,
                                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                                Даника
                                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X