Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Банерните реклами на форума

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Банерните реклами на форума

    Цъкам си днес и попаднах на интересна реклама:
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:baner.jpg
Прегледи:1
Размер:67.8 КБ
ID:5742823Само някакви си 233% увеличава мощността... Как хубаво звучи.... дали да не пробвам?!?
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #17
      От: Банерните реклами на форума

      Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
      Цъкам си днес и попаднах на интересна реклама:
      [ATTACH=CONFIG]900869[/ATTACH]Само някакви си 233% увеличава мощността... Как хубаво звучи.... дали да не пробвам?!?

      Де да беше само тази реклама, цъкни на x от там посочи че рекламата е неподходяща и вече няма да се покаже, и така докато не си зачистиш кеша и пак наново.

      Коментар


      • #18
        От: Банерните реклами на форума

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2017-02-05-22-23-15.png
Прегледи:1
Размер:361.6 КБ
ID:5742854
        Тук стои през цялото време, но е необходимо такова повишаване на мощността
        А тези простотии се правят от името на всички ни.
        Даника
        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

        Коментар


        • #19
          От: Банерните реклами на форума

          Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
          [ATTACH=CONFIG]900916[/ATTACH]
          Тук стои през цялото време, но е необходимо такова повишаване на мощността
          Явор с лопатата няма нужда от увеличаване на мощта (не мощноста - правете разлика).
          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

          Коментар


          • #20
            От: Банерните реклами на форума

            То и банерът се засрами и изчезна, явно и той разбра
            А тези простотии се правят от името на всички ни.
            Даника
            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

            Коментар


            • #21
              От: Банерните реклами на форума

              Колеги, ако искате да не ви излизат досадните реклами си качете adblock plus .
              Nissan Terrano R20 2.7TDI
              Toyota RAV 4 2.2 D-4D

              Коментар


              • #22
                От: Банерните реклами на форума

                Първоначално публикуван от Botev Преглед на мнение
                Колеги, ако искате да не ви излизат досадните реклами си качете adblock plus .

                Аз основно съм под Линукс и се чудя що ги нема тия глупости ...
                Оказа се, че съм си го инсталнал кога съм бил млад. ....

                А Таргата мисли че съм му наборче ...
                Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                Коментар


                • #23
                  От: Банерните реклами на форума

                  Ето и следващата нежна реклама която не се връзва много с мототрипа на Любака.

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:kyp.JPG
Прегледи:1
Размер:89.2 КБ
ID:5752616
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • #24
                    От: Банерните реклами на форума

                    Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                    Ето и следващата нежна реклама която не се връзва много с мототрипа на Любака.
                    Късметлия, де на мен да ми порасне толкова!
                    ________________________________________________
                    Subaru OUTBACK 2,5
                    Hyundai TUCSON 2.0

                    Коментар


                    • #25
                      От: Банерните реклами на форума

                      Ясен имаше теория за това на кой какви реклами се показват...
                      The Flat Earth Society has members all around the globe.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Банерните реклами на форума

                        А аз имам статистика - 4 от 5 запитвания за компютърна помощ, които получавам от приятели са за това как се слага адблокър...

                        Явно конкуренцията между сайтовете се изостря. Един друг български сайт дава цял сантиметър повече:

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:pe.PNG
Прегледи:1
Размер:85.2 КБ
ID:5752631

                        Офмедия да се стегнат.
                        Последно редактирано от bokomo; 11-05-17, 11:43.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Банерните реклами на форума

                          Първоначално публикуван от Вива ViRuS4eto Преглед на мнение
                          Ясен имаше теория за това на кой какви реклами се показват...
                          До сега никога не съм си търсил такива к*р увеличаващи и повдигащи средства, не съм и хазартно зависим, никога даже 1 билетче не съм си купувал, но спама на пощата ми е пълен със зарибявки на такива теми.
                          Ама за да ме облъчват с такива неща явно-имам нужда.
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • #28
                            От: Банерните реклами на форума

                            Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                            До сега никога не съм си търсил такива к*р увеличаващи и повдигащи средства, не съм и хазартно зависим, никога даже 1 билетче не съм си купувал, но спама на пощата ми е пълен със зарибявки на такива теми.
                            Ама за да ме облъчват с такива неща явно-имам нужда.
                            Покрай "поумняването" на мрежата, в зависимост от това, което търсиш, гледаш, четеш и пр, ти пращат съответната таргет група реклами. Не винаги е така, ама забелязвам странни тенденции. Гледах няколко клипа на мощни руски/съветски оружия в Сирия и на други места, и като резултат взех да получавам новини в "News Republik" от "Russia Beyond The Headlines" за още по-нови и по-суперски оръжия и средства за масово убиване(нещо което е много далече от моите интереси) без изобщо да съм се абонирал за новини от там. Като резултат трябваше да блокирам работата на "News Republik" и да спра всички новини, вкл и абонираните.
                            Мисълта ми е че маркетолозите и рекламистите са много изобретателни когато става въпрос да намерят някой да им купи рекламирания продукт(аз бих го нарекъл друго яче )
                            ВѢРНОСТЬ И ПОСТОЯНСТВО

                            Коментар


                            • #29
                              От: Банерните реклами на форума

                              Първоначално публикуван от D-MAX Преглед на мнение
                              Мисълта ми е че маркетолозите и рекламистите са много изобретателни когато става въпрос да намерят някой да им купи рекламирания продукт(аз бих го нарекъл друго яче )
                              Много са изобретателни да си гонят клиентите на сила! Аз лично се отказах от няколко продукта само и единствено заради натрапчивите, нахални и дразнещи реклами в интернет!
                              Специално щоколадите "милка" ги намразих заради реклама в оффнюз.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Банерните реклами на форума

                                Адблокер ON --> Реклама OFF. А те ако искат да обещават увеличение и по педя на ден...
                                А ако рекламодателите се чувстват прецакани, да се оплачат на адблокера, на лелята на адблокера и т.н...
                                Не чета коментари и не отговарям на такива.

                                И коментаторите...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X