Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Land Rover Range Rover VOGUE 2004 3.0 disel

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Land Rover Range Rover VOGUE 2004 3.0 disel

    Здравеѝте да питам Land Rover Range Rover VOGUE 2004 3.0 disel става ли за offroad .

  • #2
    От: Land Rover Range Rover VOGUE 2004 3.0 disel

    Да, колега, става, взимай смело. После ела да те разходим.

    Коментар


    • #3
      От: Land Rover Range Rover VOGUE 2004 3.0 disel

      Това е като да вкараш прасе в хола си ....става, но ще го помниш дълго.

      Коментар


      • #4
        От: Land Rover Range Rover VOGUE 2004 3.0 disel

        Всичко става, стига да имаш въображение

        Коментар


        • #5
          От: Land Rover Range Rover VOGUE 2004 3.0 disel

          Първоначално публикуван от P2P Преглед на мнение
          Да, колега, става, взимай смело. После ела да те разходим.
          А като здравина как е ? Притеснява ме окачването по специално амортесиорите ,с повдигането как стоят нещата

          Коментар


          • #6
            От: Land Rover Range Rover VOGUE 2004 3.0 disel

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Range-Rover-Vogue-625x416.jpg
Прегледи:1
Размер:84.3 КБ
ID:5543094
            LR Discovery 300Tdi 1996
            Subaru Outback 2.5 1998
            Subaru Legacy 2.2GX 1995 - продадено ;(

            Коментар


            • #7
              От: Land Rover Range Rover VOGUE 2004 3.0 disel

              Първоначално публикуван от popaiiii Преглед на мнение
              Здравеѝте да питам Land Rover Range Rover VOGUE 2004 3.0 disel става ли за offroad .
              Ако те види Петракиев, първо ще напише, да посочиш от къде си. Второ с този въпрос ще те бъзикат доста дълго. И досега Петракиев да е намерил доста места на които ще напише "ЦЪК" във подфорума на Ланд Ровър. Демек, ползвай търсачката и чети. Поздрави.
              Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
              "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
              "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

              Коментар


              • #8
                От: Land Rover Range Rover VOGUE 2004 3.0 disel

                Първоначално публикуван от popaiiii Преглед на мнение
                А като здравина как е ? Притеснява ме окачването по специално амортесиорите ,с повдигането как стоят нещата
                Повдигането - с бутон от купето. Като здравина - не знам. Тук като се каже офроуд - имаме малко по-различни разбирания. Ходим с талиги от 80-те.

                Коментар


                • #9
                  От: Land Rover Range Rover VOGUE 2004 3.0 disel

                  В петък гледах един рейндж точно от тоя вариант, стоеше все едно при 100кмч е натисната спирачката до долу
                  Собственикът покарал офроуд и останал много впечатлен от възможностите му, но за съжаление спукал възглавница и ще му струва около 1700лв ремонта.
                  помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                  Коментар


                  • #10
                    От: Land Rover Range Rover VOGUE 2004 3.0 disel

                    Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                    Собственикът покарал офроуд и останал много впечатлен от възможностите му, но за съжаление спукал възглавница и ще му струва около 1700лв ремонта.
                    Видно е, че после и на сервиз е случил
                    Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Land Rover Range Rover VOGUE 2004 3.0 disel

                      Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                      ... за съжаление спукал възглавница и ще му струва около 1700лв ремонта.
                      В кой сервиз това? Щото моите 2 задни на Диското ги смени "майстоР" за 200 лв., а после намерих Майстор, който го прави за по 40 лв.на брой.
                      ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                      Коментар


                      • #12
                        От: Land Rover Range Rover VOGUE 2004 3.0 disel

                        Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                        В петък гледах един рейндж точно от тоя вариант, стоеше все едно при 100кмч е натисната спирачката до долу
                        Собственикът покарал офроуд и останал много впечатлен от възможностите му, но за съжаление спукал възглавница и ще му струва около 1700лв ремонта.
                        За това точно питам ,как стоят нещата.Да не стане след всяко излизане в гората да съм с по 1000 -2000 лв по маѝстори.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Land Rover Range Rover VOGUE 2004 3.0 disel

                          Зависи как го караш и какво имаш предвид офроуд. Вкарвал съм многократно Диско 3 което беше на година в калта .. проблема беше че освен хубави гуми (2006та нямаше гуми такъв размер, камоли по-така шарка) му бяха клонаците и драскулките по боята. Откъм окачване ( пак въздух) не е имал никакви грижи. И не съм правил никакви ремонти... както и издевателства. И все пак колата е била на доста места ... ако ти се търси из форума - Диско 3 и Рио де Лайнаре. От други места нямам снимки за съжаление.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Land Rover Range Rover VOGUE 2004 3.0 disel

                            Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
                            Зависи как го караш и какво имаш предвид офроуд. Вкарвал съм многократно Диско 3 което беше на година в калта .. проблема беше че освен хубави гуми (2006та нямаше гуми такъв размер, камоли по-така шарка) му бяха клонаците и драскулките по боята. Откъм окачване ( пак въздух) не е имал никакви грижи. И не съм правил никакви ремонти... както и издевателства. И все пак колата е била на доста места ... ако ти се търси из форума - Диско 3 и Рио де Лайнаре. От други места нямам снимки за съжаление.
                            Имам в предвид ходене с него на лов, а не на някакъв тежък терен и издевателства с джипа. А за клоните съм наясно ,имам галопер и е добре издран.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Land Rover Range Rover VOGUE 2004 3.0 disel

                              Не знам, какъв съвет искаш. От къде си, какъв ти е терена за лов или ..... По принцип всички бягат или повечето от този двигател. Твърди се , че е слаб за това купе. Ти искаш в гора да го вкараш. Ако е, като при моя лов ще ти вземе акъла с този голям автомобил. И т.н., т.н..... Поздрави.
                              Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                              "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                              "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X