Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Планка с пирони

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Планка с пирони

    Първоначално публикуван от miro1972 Преглед на мнение
    Пусни една снимка и ще ти кажа.
    остеогенезис иперфекта(стъклени кости)Доктора ми каза че всичко е наред но аз не се чувствам добре,и кракът ми постоянно прищраква.Моля за съвет
    Здравейте, на 3 януари 2017 ме оперираха след като счупих и двете кости под коляното 10 месеца носих импланта и преди един месец ми го свалиха,но усещам болка и стягане в областта на счупеното и подуване ,не съм стабилна при ходене и бързо се изморява кракът,страдам от рядкото заболяване на лекар специалист.предварително благодаря.

    Коментар


    • #47
      От: Планка с пирони

      Здравейте, да използвам старата тема на колегата, ..... На 47 съм и имам фрактура на лъчевата кост на лявата ръка, дясната само я навехнах. Първоначално за 2 седмици беше обездвижена ръката с гипсова шина, като уж не се налагало наместване или операция. Смених лекаря - цял доцент, защото се покри и не ми вдига телефона от 2 дни дори и в деня за ... каквото беше предвидил там (искаше ме жаден и гладен) и отидох на преглед в Пловдив Евро Хоспитал. Предлагат операция с плака или фиксиране с игли за което не дават гаранция, че ще е перфектно. Какво да избера, с иглите, което е по-евтино, уж по-несигурно, но без да ти режат и отварят ръката или с плаката - 3 до 6 пъти по-скъпо , уж по-сигурно, но си е жива операция, рязане, шиене и после нова операция за махане на плаката. Моля спешно за съвет, защото в неделя влизам и трябва да им кажа!
      Може ли да се мине без операция или е наложително? - клик
      Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. Сократ

      HONDA DOMINATOR 650NX

      Коментар


      • #48
        От: Планка с пирони

        Първоначално публикуван от toni71 Преглед на мнение
        остеогенезис иперфекта(стъклени кости)Доктора ми каза че всичко е наред но аз не се чувствам добре,и кракът ми постоянно прищраква.Моля за съвет
        Здравейте, на 3 януари 2017 ме оперираха след като счупих и двете кости под коляното 10 месеца носих импланта и преди един месец ми го свалиха,но усещам болка и стягане в областта на счупеното и подуване ,не съм стабилна при ходене и бързо се изморява кракът,страдам от рядкото заболяване на лекар специалист.предварително благодаря.
        Това счупване/фрактура радии ин локо типико,фрактура на Колес/ се лекува с безкръвна репозиция под Ро контрол и гипсова имобилизация за 30-40 дни с последваща рехабилитация!Всичко друго е търговия и продажба на остеосинтезиращи изделия!
        МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

        Коментар


        • #49
          От: Планка с пирони

          Първоначално публикуван от jik-tak Преглед на мнение
          Здравейте, да използвам старата тема на колегата, ..... На 47 съм и имам фрактура на лъчевата кост на лявата ръка, дясната само я навехнах. Първоначално за 2 седмици беше обездвижена ръката с гипсова шина, като уж не се налагало наместване или операция. Смених лекаря - цял доцент, защото се покри и не ми вдига телефона от 2 дни дори и в деня за ... каквото беше предвидил там (искаше ме жаден и гладен) и отидох на преглед в Пловдив Евро Хоспитал. Предлагат операция с плака или фиксиране с игли за което не дават гаранция, че ще е перфектно. Какво да избера, с иглите, което е по-евтино, уж по-несигурно, но без да ти режат и отварят ръката или с плаката - 3 до 6 пъти по-скъпо , уж по-сигурно, но си е жива операция, рязане, шиене и после нова операция за махане на плаката. Моля спешно за съвет, защото в неделя влизам и трябва да им кажа!
          Може ли да се мине без операция или е наложително? - клик
          Благодаря за своевременните отговори и помощта!
          Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. Сократ

          HONDA DOMINATOR 650NX

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X