Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Диференциални и трансмисионни масла?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    О, значи е много хубава! Супер добавка!
    Ми ако му се е сторило че си таковал жена му, пък той човека кротък и ти препоръча просто ситен пясък с ултра добавка за гориво - истинска кубинска захар?

    Коментар


    • #47
      бе ти жена му виждал ли си я? висока, стройна, с къси крака. ако успее да се вдигне на пръсти, става около 135 см. мечтата на пикасо.

      сериозно - казаха ми че за моя модел изискването е масло и добавка
      Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
      http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
      http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

      Коментар


      • #48
        Аз такова ... От малък си бех бавноразвиващ се, и такваз турбопичка не заслужавам((((
        Па твойта жена сигурно е българка, с последствията за външния И вид, те затова и ше ти набутат пясък в дифовете, завистта е страшна работа ... Тва ние сме свикнали на българки, а ония смотаняци от къде?

        Коментар


        • #49
          До: Диференциални и трансмисионни масла?

          Другари четох четох,но или няма писано което силно ме съмнява или аз нещо не мога да се преборя

          Интересува ме на Уаз с шпер диф какво масло е най-добре да се сложи

          Благодаря предварително

          Коментар


          • #50
            До: Диференциални и трансмисионни масла?

            Слагай нигрол,няма проблеми.

            Коментар


            • #51
              До: Диференциални и трансмисионни масла?

              Странно е ама и аз нищо конкретно не научих. Масла много, дифове разни, скорасти разни а търговци дето не знаят какво продават, валяло. Ако може да се пусне нещо като табличка и който има инфо за даден модел, диф или скорости да попълва. Също и места от където може да си купи човек читаво масло. Не от оня варел с многото кранове. Па макар и по-скъпо. Да има някой който знае на Нисан къде какво се слага, примерно. Аз предпочитам да дам 5 лв. повече и да нямам ядове. А и чарковете скъпи, за една грешка-нов диф.
              Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
              Към модераторите-А изтрийте го сега.
              Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

              Коментар


              • #52
                До: Диференциални и трансмисионни масла?

                Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                ... Ако може да се пусне нещо като табличка и който има инфо за даден модел, диф или скорости да попълва ...
                А какъв е смисълът? В почти всеки от подфорумите по марки има теми по този въпрос. И въпреки това въпросът се повдига отново и отново.
                Например вече и на сън да ме бутнеш, ще ти кажа, че на Фронтера в скоростната кутия се сипва моторно масло.
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • #53
                  До: Диференциални и трансмисионни масла?

                  Здравеите и от мен. В Ауто Дата има данни за всичко -масла,проблеми и тн. Има малко несъответсвие с литрите.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Диференциални и трансмисионни масла?

                    а в раздатката ше ми кайеш ли мнение имам исузу тропер с м20б227 от бмв е мотора има много сила ама нешо удря раздатката като слабо място и сега се чудя какфо масло да и сложа и чета отзиви ако имаш нешо предвид мерсии и безавариии да в горите

                    Коментар


                    • #55
                      От: Диференциални и трансмисионни масла?

                      I men mi i intesen odgovora.
                      Sory za latinicata!
                      Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                      Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Диференциални и трансмисионни масла?

                        Здравейте,

                        Взех си масло за скоростите и раздатката, но като се зачетох не съм сигурен дали е правилното. Моля някой ако знае да посъветва за следното:
                        Производителя препоръчва маслото да е GL4, а това което аз съм взел се води GL4+ ,като на етикета пише API GL4; API GL5. Са тая пущина 4 ли е, 5 ли е? Някой срещал ли е такова животно? Също така ако не става за скоростите на дифовете може ли да го капна? Там произвидителя пише GL5 да е маслото, няма ЛСД.

                        Поздрави.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Диференциални и трансмисионни масла?

                          Има тема за масла GL4 и GL5, като там доста добре е обяснено всичко.
                          Потърси я, да не пишем едно и също в различни теми.
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • #58
                            От: Диференциални и трансмисионни масла?

                            Дай линк моля, търсачката нещо не вади резултат?

                            Коментар


                            • #59
                              От: Диференциални и трансмисионни масла?

                              Зарежи търсачката и прегледай заглавията на темите в горива и смазочни материали.
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар


                              • #60
                                От: Диференциални и трансмисионни масла?

                                Можеш да го монтираш навсякъде по трансмисията.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X