Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin nuvi 40LM

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Несъвместимост с изгледите на разклонения при моделите nuvi 30, nuvi 40 и nuvi 50

    Колеги, някй може ли да ми каже, как мога да си обновя навигацията: nuvi 40. Благодаря предварително.

    Коментар


    • #17
      От: Garmin nuvi 40LM

      Изтегляте си програмата Garmin Express и чрез нея си обновявате софтуера и картите, ако за последните имате доживотен абонамент.
      Nothing comes from nothing...

      Коментар


      • #18
        От: Garmin nuvi 40LM

        Здравейте колеги

        Искам да попитам някой с този модел навигация може ли да качи тук файла за бг клавиатурата.
        Нещо се скапа и с Гармин експреса не може да я качи, нито с ъеб ъпдейтъра.

        Благодаря предварително!

        Коментар


        • #19
          От: Garmin nuvi 40LM

          Заповядай
          http://dox.bg/files/dw?a=70c782d645

          Коментар


          • #20
            От: Garmin nuvi 40LM

            Благодаря Колега

            Лек Ден!

            Коментар


            • #21
              От: Garmin nuvi 40LM

              Здравейте,

              Боря се с една навигация на едно приятелче и ми е нужна малко помощ.
              Искам да попитам може ли да се смени логото (да се сложи заводското на Garmin) на този модел навигация, защото при стартиране на навигацията излиза следния екран и е малко дразнещо. На всичко отгоре като че ли това фирмено лого малко бави навигацията.
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:550.jpg
Прегледи:2
Размер:24.6 КБ
ID:5675988
              Пробвах със смяна на фърмуера, но няма ефект.
              Ако някой даде идея как да го върна към оригиналното на Garmin ще съм благодарен.

              Лек ден.

              Коментар


              • #22
                От: Garmin nuvi 40LM

                Не знам как е точно при този модел.
                От опитът ми с други модели мога да предположа следното:
                При докосване върху иконата/файла на качена картинка някъде в паметта на устройството се избира опция наподобяваща на "избор за начален екран".
                Вероятно не съм достатъчно прецизен... успех!
                Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
                GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

                Коментар


                • #23
                  От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2016.10/2016.20

                  Здравейте! Случайно някой може ли да ми прати някак си езиковият файл en_US.kbd защото по случайност го изтрих, а ще ми трябва и английски език, или ако може да ме насочите от къде мога да си го дръпна! Благодаря Ви!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2016.10/2016.20

                    Първоначално публикуван от vaseto_sh Преглед на мнение
                    Здравейте! Случайно някой може ли да ми прати някак си езиковият файл en_US.kbd защото по случайност го изтрих, а ще ми трябва и английски език, или ако може да ме насочите от къде мога да си го дръпна! Благодаря Ви!
                    За кой модел нуви устройство е файла?
                    Nothing comes from nothing...

                    Коментар


                    • #25
                      От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2016.10/2016.20

                      Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
                      За кой модел нуви устройство е файла?
                      40LM

                      Коментар


                      • #26
                        От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2016.20/2016.30

                        Благодаря за вниманието, намерих си файла

                        Коментар


                        • #27
                          От: Garmin nuvi 40LM

                          Здравейте, картите за 40LM и 50LM едни и същи ли са. Имам 50LM купен от САЩ, мога ли да си дръпна от някъде картата за Европа?

                          Коментар


                          • #28
                            От: Garmin nuvi 40LM

                            Еднакви са. За моженето можеш, но с отключването ще имаш проблем.
                            Nothing comes from nothing...

                            Коментар


                            • #29
                              От: Garmin nuvi 40LM

                              А кой Гармин или друга марка ГПС е лесен за отключване и има карти за БГ.
                              В ebay се намират доста грмини и др ГПСи за по 10-20 $

                              http://www.ebay.com/sch/GPS-Units

                              http://www.ebay.com/sch/i.html?_nkw=GPS+Units&_sop=15

                              Коментар


                              • #30
                                От: Garmin nuvi 40LM

                                На теория най-лесен за отключване е Айгоу. Картите са добри опции много. А за този модел Гармин, освен картата, която трябва да отключите, ще трябва премахнете и проверката за истинността на картата (демек дали някой я е отключвал). Това става с промяна софтуера на уреда. Не е сложно, но не е за всеки. Ако смятате, че ще се справи те купете Гармин 40. Но ако не можете купете си Гармин 35х0 или 35х7. Стават и 2ххх серията но избягвайте всичко завършващо на 7, 8 или 9. Всяка навигация работеща с Айгоу също е ок.
                                Nothing comes from nothing...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X