Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

    Първоначално публикуван от Русанов Преглед на мнение
    Ае банда ко стана с репортажа от Хобито че нещо грам не съм в час..
    п.П А Тоше нали знаеш винаги трябва да има някой виновен... и това си ТИ!
    Добре , признавам си .Аз съм виновен за първата световна война ,аз съм виновен и за втората световна война, аз виновен и за глада в Сомалия
    Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

    Коментар


    • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

      Днес случайно се видях с Денито от Хобитв и каза , че най-рано след 2 седмици ще е репортажа , ще уведоми Марин по електронната поща и всички ще разберем .

      П.П. Джимито е виновен за всичко , дори и за конфликта Северна и Южна Корея.
      ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
      тел. 0889 017703
      0897 516030

      Коментар


      • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

        Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
        Добре , признавам си .Аз съм виновен за първата световна война ,аз съм виновен и за втората световна война, аз виновен и за глада в Сомалия
        А за пясъчните бури и скакалците отричаш ли?
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

          Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение

          П.П. Джимито е виновен за всичко , дори и за конфликта Северна и Южна Корея.


          Бреиии... чак до там ли се прочу, тоз наш ТодАр. Ама да му мисли че скоро е Тодоровден.
          ТЛК-120 Николай Колев
          0898521295

          Коментар


          • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

            Брей брей... а аз си мислех че е виновен само за дребните неща случващи се по нашите земи а то до къде се бил простирал.. хммм
            Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
            КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

            Коментар


            • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

              Ще ме уморите , а и преди малко четох един виц в бар наздраве, че сега и тука пиша през сълзи

              пп Ще го постна след малко в темата с вицовете ,та да се посмеете . Ето и линка http://www.offroad-bulgaria.com/show...=5506&page=334
              Последно редактирано от jimito; 13-02-14, 21:38.
              Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

              Коментар


              • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                Купите от мен върнати на Славин миналата седмица ! Въпреки молбите да бъда махнат от класирането и да ми изтриете мненията в тази тема все още няма резултат!
                0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                Коментар


                • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                  Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                  Купите от мен върнати на Славин миналата седмица ! Въпреки молбите да бъда махнат от класирането и да ми изтриете мненията в тази тема все още няма резултат!
                  Хубаво, че си писал тук, защото не знаех, че си ги пратил. И утре ако не бях отишъл щели да ми звънят.
                  OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                  Коментар


                  • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                    Иван Попов , имаш вид на улегнал човек, купите можеше да ги дадеш на някое цигане да си купи хляб, сърдиш се като малко дете за глупости а какво да кажем за световни първенства по футбол примерно където съдията не е видял нещо и всичко приключва в ущърб на цяла държава тогава какво правим. От страни тази случка изглежда смешна. И мен на твое място щеше да ме е яд но такъв е живота.
                    Пп Мен ме е яд че не се записах за траяла макар и с фероза, но догодина.

                    Коментар


                    • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                      Ае аз нали съм последна дупка на кавала и винаги последен разбирам че се надува... Та ко стана с филма от Хобито и ако го има къде може да се види(изгледа)
                      Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
                      КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

                      Коментар


                      • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                        Първоначално публикуван от Русанов Преглед на мнение
                        Ае аз нали съм последна дупка на кавала и винаги последен разбирам че се надува... Та ко стана с филма от Хобито и ако го има къде може да се види(изгледа)
                        Чакаме още
                        OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X