Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Любим автовиц

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Любим автовиц

    БМВ изпреварва Трабант на завой.Скоростта била голяма. Дърветата много на гъсто.

    Свестил се в клиника целия гипсиран. В болничната стая имало и друг "колега " гипсиран до неузнаваемост.Споделил как карал БМВ то как изпреварил Трабата.

    "А ти за какво си тука?"

    "Аз съм шофьора на Трабанта. Ти като мина покрай мен , помислих , че съм спрял и слязох от колата!"

    Коментар


    • #32
      До: Любим автовиц

      Кара си един след като му сменили гумите в сервиза и получава sms:
      "Пешо, ако си жив още, спри внимателно и затегни болтовете, че ние забравихме."
      Аз не вярвам в чудеса!
      Разчитам на тях!

      Коментар


      • #33
        До: Любим автовиц

        Еххх...Някой хуморист не е подминал и моята кола.
        И така:

        "Една "Варшава" спира на селската бензиностанция на "Петрол".
        "Пешо, напълни догоре!", казва водачът на бензинджията, отваря вестник "Земеделско знаме" и се зачита... След около половин час стърчане с пистолет в ръка и наливане, бензинджията усеща, че нещо не е наред, заслушва се и буди задрямалия - "Абе Гошо, земи загаси тоя дзвер бе! Така нема да заредиш никога!"
        С "Фармахим" - непобедим
        Дизел - само дънки!

        Коментар


        • #34
          До: Любим автовиц

          Първоначално публикуван от m20_maniqk Преглед на мнение
          Еххх...Някой хуморист не е подминал и моята кола.
          И така:

          "Една "Варшава" спира на селската бензиностанция на "Петрол".
          "Пешо, напълни догоре!", казва водачът на бензинджията, отваря вестник "Земеделско знаме" и се зачита... След около половин час стърчане с пистолет в ръка и наливане, бензинджията усеща, че нещо не е наред, заслушва се и буди задрямалия - "Абе Гошо, земи загаси тоя дзвер бе! Така нема да заредиш никога!"
          Вече го пускаха тук...почти същия

          Коментар


          • #35
            До: Любим автовиц

            Тираджия сгазил две патки докато минавал през едно село.
            Спрял, вдигнал ги и се отправил към близката къща откъдето излетели пернатите. Видял една бабичка да копа в градината.
            - Бабке, сгазих ти патките, дай да ти ги платя!
            Бабето погледнало патките, поклатило глава и казало:
            - Ааа синко, не са мои тези патки. Моите не са толкова плоски.
            Aкълa e кaтo жeнскoтo нepaзпoлoжeниe. Нe ти ли дoйдe нa вpeмe, нe гo и чaкaй!

            Коментар


            • #36
              До: Любим автовиц

              Което ме подсети за действителен случай (с колата на брат ми), по който съставих гатанка и съм мъчил доста приятели и компании с нея. Ако не греша, отговора позна само един човек - това в рамките на десетина години.

              Ето гатанката:

              ОТКРАДНАХА МУ ДВЕ СИМЕТРИЧНО ЕДНАКВИ ЧАСТИ, БЕЗ КОИТО Е НЕВЪЗМОЖНО ДА СЕ КАРА КОЛАТА. КОИ СА ТЕ?


              Ако желаете, пробвайте се, преди да сте прочели по-надолу.






              А отговорът е:





              Двете предни седалки.

              (Аха, в една хубава есенна нощ. И без разбити ключалки иили стъкла, и без нищо друго липсващо. Има си майстори...)

              Поздрави!
              Искам България чиста!

              Коментар


              • #37
                До: Любим автовиц

                Съпруга се прибира след работа и казва на мъжа си милоо имам една лоша и една добра новина.Коя искаш да чуеш първо?
                Съпруг: Давай добрата.
                Тя: Aйрбега проработи.

                Коментар


                • #38
                  До: Любим автовиц

                  Жена се прибира в къщи и пита мъжа си:
                  -Пешо ти два лева смачкани виждал ли си?
                  -Да
                  - Ами пет лева смачкани?
                  -Да
                  -Ами десет?
                  -Абе виждал съм.
                  -А десет хиляди?
                  -Е, това не съм виждал.
                  -Тогава слез в гаража и виж.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • #39
                    До: Любим автовиц

                    Мъж кара по междуградски път. Пред него забелязва мъж в зелени дрехи, маха за автоспоп. Спира човекът, "зеленият" му казва:
                    - Аз съм педерасът в зелено. Може ли да ме повозите до следващият град?
                    Човекът го качил. След няколко киломерта случката се повтаря - до пътя седи мъж в жълти дрехи и маха за стоп.Спира човекът, "жълтият" му казва:
                    - Аз съм педерасът в жълто. Може ли да ме повозите до следващият град?
                    Човекът го качил. След няколко киломерта отново забелязал мъж, този път в сини дрехи - маха. Спира шофьорът и преди мъжът в синьо да му е проговорил, шофьорът казва:
                    - Знам, ти си педерасът в синьо. Качвай се.
                    Мъжът в синьо му креснал:
                    - Какъв педераст бе?!? Документи за проверка!
                    Аз не вярвам в чудеса!
                    Разчитам на тях!

                    Коментар


                    • #40
                      До: Любим автовиц

                      Един мъж влиза в бара и вика на бармана:
                      -Дай едно уиски.
                      Взима човека чашата и на екс:
                      -Ейййй,голям шофьор.Дай още едно.
                      Пак на екс:-Еййй,голям шофьор.
                      Бармана притеснен пита клиента:
                      -Г-не какво се е случило?
                      -Абе идвайки насам гледам един с голям камион иска да паркира на място където и кола няма да влезе и му викам :-"Абе колега не можеш да влезнеш там с този камион".
                      И той ми казва "Ако го вкарам на мястото ще ми направиш ли един минет"
                      Съгласих се аз.
                      Бармана гледа и пита:
                      -И какво?
                      Пиейки от уискито човека казва:
                      -Еййййй,голям шофьор.

                      Коментар


                      • #41
                        До: Любим автовиц

                        Тираджия влиза в селската кръчма:
                        -Барман дай едно голямо.
                        Барманът дава. Тираджията го люсва и пита:
                        - А бе вие тука котки имате ли?
                        -Имаме
                        - Я дай още едно голямо. А черни котки имате ли? - и люсва питието.
                        - Имаме, разбира се, всякакви цветове имаме.
                        - Я дай още едно. А по-едри имате ли?
                        - Имаме всякакви - едри, дребни - малко учудено отговорил барманът.
                        -А, дай още едно. А да имате черна котка някъде към метър и 60 дълга?
                        - Еее, чака такава нямаме
                        -Мамка му, значи съм сгазил попа!

                        Коментар


                        • #42
                          До: Любим автовиц

                          Две приятелки си говорят,да знаеш миме как бих изкала да съм на мястото на колата,защо бе ,как защо мъжът ми цял ден лежи под нея,че накрая отиде и и купи нещо.
                          FORD MAVERIK 2.7TD
                          Тел.0898662817
                          LZ1IID

                          Коментар


                          • #43
                            До: Любим автовиц

                            В една черна, черна галактика, на една черна, черна планета, в подножието на една черна, черна планина, където течала черна, черна река имало черна, черна пещера. В нея до огън, бълващ черен, черен дим седяли двама черни, черни хора. Единия черен, черен човек казал:
                            - Абе баджанак, нали ти казах да не горим тия гуми бе...
                            Аз не вярвам в чудеса!
                            Разчитам на тях!

                            Коментар


                            • #44
                              До: Любим автовиц

                              Супер!

                              Естествено, като всеки нашенец, знам този виц в друг вариант. Само че той е от категорията, да речем, на жесто-мимичните вицове и няма как да го споделя чрез нета.

                              Това за мен е съвсем ново - и на всичкото отгоре екологично актуално.

                              Поздрави!
                              Искам България чиста!

                              Коментар


                              • #45
                                До: Любим автовиц

                                Седят си дядо Господ и свети Петър на един облак, дзяпат надолу и си приказват: Този дава ляв мигач пък завива надясно, значи кара към нас!


                                Един кърски е..ч закарал поредното си завоевание на една поляна да вършат работа, но в последният момент тя нещо се задърпала и даже слязла от колата да си ходи. Тогава той й казал:
                                - Само се наведи през прозореца, нещо да ти кажа!
                                Тя се навела, а той затворил бързо стъклото, минал отзад и свършил работа. На цялата работа, свидетел станал един овчар.
                                - М..ма му стара, за цяла кола и да не събера пари, една врата непременно ще си взема!


                                Една мутра се опитва да вкара новата си джипка в гаража. Колата, обаче е висока и не влиза. Тогава той слязъл и със бухалката намачкал покрива. Вкарал колата, а съседа му, който също бил мутра и го гледал през цялото време му казва:
                                - Пеше, Пеше, тъпо копеле си ти, не можа ли да спаднеш гумите и да я вкараш!
                                Първият отговаря:
                                - Ти си тъпо парче Гоше, не видя ли, че тя не влиза отгоре, не отдолу!


                                Шефа купил на две от подчинените си мутри нови мобифони и за да проверят до къде хващат ги пратил: единият по северната магистрала, другият по южната. Инструктирал ги периодически да се обаждат помежду си, за да видят докога ще се чуват. И така пътуват двамата, звънят си отвреме-навреме, а единият си пуснал и радиото. По едно едно време слуша информация за състоянието на пътищата, която завършва със извънредно съобщение:
                                - По автомагистрала "Хемус", се движи черно БМВ, със превишена скорост и в насрещното платно!
                                Веднага звъни на колегата:
                                - Колега, внимавай много, там при теб, един ненормалник кара в насрещното!
                                - Какъв един бе, всички са срещу мен!


                                На кръстовище, сфетофара светва червено, Мерцедес спира пръв, след него Трабант не успява и се блъска в него. От Мерцедеса слизат мутри и се запътват ядосани към шофьора на Трабанта. Той го удря на молба:
                                - А бе, момчета, вижте ми дереджето, какво искате от мен и т. н. и т. н.
                                Разминало му се. Сфетофара ги пуска и те продължават. На следващият сфетофар всичко се повтаря. И така, няколко пъти. При поредното блъскане, мутрите вече се запътват много ядосани.
                                - Е тоя път няма да се оттърва! - Мисли си трабантаджията, докато мутрите го наближават. Когато идват до него, вече извън кожата си единият му крещи:
                                - Добре бе, ти с тази трошка, ако не бяхме ние - как щеше да спираш!!!
                                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X