Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Любим автовиц

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Любим автовиц

    Катаджия спира кола за проверка и пита:
    Катаджията - Винетка???
    Шофьора - Амииии, от зад е.
    Катаджията - е как от зад трябва да е отпред
    Шофьора се обръща назад и казва на жена си- Я мини бързо отпред ма
    LZ1PER

    Коментар


    • #17
      До: Любим автовиц

      Варна, Цветния квартал.
      Прибира се съпругата от работа и минавайки покрай гаража, какво да види: мъжът й под колата, по къси гащи, нещо ремонтира, а оная му работа на вън. Навела се тя, поприбрала му малко такъмите, че съседките само това чакат, и се качила. Звъннала на вратата - отваря й мъжът й. Смутила се, отишла да си върши домакинската работа. След минута, на вратата се звъни на пожар. Мъжът й отваря, тя наднича и вижда грамаден мъж, по къси гащи и омазнен, с кървяща рана на челото.
      - Пешо, ибати ку*вите у вашия квартал, като ма хвана за пакета, гледай ко са направих в дифeрeнциала

      -------------------------------------------------------------------
      Семейство си купува нова кола. Бащата качва шестгодишния си син, за да го повози. След завръщането малкият се хвали на майка си:
      - Беше много хубаво. По пътя изпреварихме трима идиоти, седем говеда, петима глупаци, девет мърльовци и една маймуна!

      -------------------------------------------------------------------
      На пътя е спряло BMW и не тръгва. Отзад се е наредила голяма опашка от коли. Всички свирят с клаксоните. От BMW-то излиза красива блондинка, приближава се към най-близкият автомобил и казва на шофьора:
      - Господине, бихте ли погледнали, какво й има на моята кола, а аз тука ще натискам клаксона вместо вас...
      ------------------------------
      Клиент се качва в такси. Таксиджията без да иска пръднал. Пътникът усетил неприятната миризма и тактично попитал:
      - Извинете, колко коня е вашият автомобил?
      - Ами, 75.
      - Май един от тях се е насрал!
      -------------------------------
      Качил се един човек в такси и казал на шофьора:
      - Карай към Галата.
      Закарал го до Галата, а пътника му казал учудено:
      - Не до тази Гала, до ЖП галата.

      ----------------------------------
      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • #18
        До: Любим автовиц

        Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
        Варна, Цветния квартал.
        Прибира се съпругата от работа и минавайки покрай гаража, какво да види: мъжът й под колата, по къси гащи, нещо ремонтира, а оная му работа на вън. Навела се тя, поприбрала му малко такъмите, че съседките само това чакат, и се качила. Звъннала на вратата - отваря й мъжът й. Смутила се, отишла да си върши домакинската работа. След минута, на вратата се звъни на пожар. Мъжът й отваря, тя наднича и вижда грамаден мъж, по къси гащи и омазнен, с кървяща рана на челото.
        - Пешо, ибати ку*вите у вашия квартал, като ма хвана за пакета, гледай ко са направих в дифeрeнциала

        -------------------------------------------------------------------
        Семейство си купува нова кола. Бащата качва шестгодишния си син, за да го повози. След завръщането малкият се хвали на майка си:
        - Беше много хубаво. По пътя изпреварихме трима идиоти, седем говеда, петима глупаци, девет мърльовци и една маймуна!

        -------------------------------------------------------------------
        На пътя е спряло BMW и не тръгва. Отзад се е наредила голяма опашка от коли. Всички свирят с клаксоните. От BMW-то излиза красива блондинка, приближава се към най-близкият автомобил и казва на шофьора:
        - Господине, бихте ли погледнали, какво й има на моята кола, а аз тука ще натискам клаксона вместо вас...
        ------------------------------
        Клиент се качва в такси. Таксиджията без да иска пръднал. Пътникът усетил неприятната миризма и тактично попитал:
        - Извинете, колко коня е вашият автомобил?
        - Ами, 75.
        - Май един от тях се е насрал!
        -------------------------------
        Качил се един човек в такси и казал на шофьора:
        - Карай към Галата.
        Закарал го до Галата, а пътника му казал учудено:
        - Не до тази Гала, до ЖП галата.

        ----------------------------------
        Първият и четвъртият са направо уникални

        Коментар


        • #19
          До: Любим автовиц

          Нотариус е поканен в дома на умиращ, за да запише неговото завещание.
          - И накрая, господин нотариус, моля запишете, че искам да бъда погребан заедно с автомобила си.
          Колкото и да се опитвали нотариусът и съпругата му да го разубедят, човекът бил непреклонен.
          - Работата е там, - признал си той накрая - че до този момент, не е имало нито една дупка, от която да не мога да изляза с любимия си ФОРД...

          Коментар


          • #20
            До: Любим автовиц

            Две мутри се хвалят.
            Първият казва:
            - Значи вчера с моето BMW така се бех засилил по магистралата, че дърветата ми се струваха като стена...
            Вторият го затапва:
            - Тва не е нищо... Аз вчера такъв завой направих, че си видях задния номер...

            .....................................................................................

            А това е за всички фенове а тази марка.......

            Правоъгълна кутийка
            без багажник - с колела,
            със моторче доста шумно
            набедено за кола.

            Майка му е костенурка,
            возиш се във него свит,
            то в Европа е ненужно,
            но у нас е супер хит.

            Захабена немска бричка
            и с дизайн на всъдеход,
            то купува се страхотно
            от дебил и идиот.

            Имидж страшен има, братко,
            внасяме го и до днес,
            и поне сме мазохисти
            мажеме се здраво с грес.

            Ремонтираме, но знаем,
            туй е здравата кола,
            и пред никого не ще признаем
            как е гадничко това.

            Хванеш ли обаче Голфа
            ще се друсаш здраво, знай,
            от цени и от павета
            пломбите ще ти изпадат май.

            Коментар


            • #21
              До: Любим автовиц

              Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение

              -------------------------------------------------------------------
              На пътя е спряло BMW и не тръгва. Отзад се е наредила голяма опашка от коли. Всички свирят с клаксоните. От BMW-то излиза красива блондинка, приближава се към най-близкият автомобил и казва на шофьора:
              - Господине, бихте ли погледнали, какво й има на моята кола, а аз тука ще натискам клаксона вместо вас...
              -----------------------------
              Това ми хареса,ще го ползвам някой път.Нищо че е виц за блондинка има логика
              Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
              Дий Снайдер

              Коментар


              • #22
                До: Любим автовиц

                И преди съм го пускал този, ама ми е любимият !

                Жена звъни на мъжъ си по телефона:
                - Милооооооо, в карбуратора на колата има вода !
                - Бе мамето ти д**ба, преди седмица изкара книжка, не знаеш резервната гума къде е, мигач не знаеше от къде да пуснеш, сега много взе да разбираш ! Къде е колата ма ???
                - Миии в басейна !
                Р.П.(RFF) 0898677590
                Пътна помощ
                ДЕНОНОЩНО

                Коментар


                • #23
                  До: Любим автовиц

                  Един КРАЗ си седял в канавката, и си чешел кардана !
                  Минава ЗИЛ и го пита:
                  - К'во стаа бе братче ???
                  - Абе онзи ден са плющяхме с една TATRA, че хванах полски фиатчета !!!
                  Р.П.(RFF) 0898677590
                  Пътна помощ
                  ДЕНОНОЩНО

                  Коментар


                  • #24
                    До: Любим автовиц

                    - Къде предпочиташ да си по време на секс?
                    - Отгоре.
                    - А аз отдолу.
                    - Защо?
                    - Представям си, че поправям колата.


                    Из обяснителна записка за катастрофа:
                    "Аз управлявах машината, а съпругът ми беше зад волана"...


                    Един мъж започнал работа като таксиметров шофьор. Качил се първият му пътник и потеглили. По някое време пътникът потупал шофьора по рамото, за да спре колата. Шофьорът обаче така се ошашкал, че загубва контрол над колата и едва не се блъснали. Като се посъвзел от уплахата, казал на пътника:
                    - Абе, човек, не ме бутай така отзад! За пръв път съм на смяна, а до вчера бях шофьор на катафалка...


                    Шофьор прегазва петел на пътя. Притеснен, той спира, излиза от колата и отива при стопанката на петела.
                    - Много съжалявам, госпожо, наистина, не беше нарочно... Ако може някак да ви го заменя...
                    - Заповядайте - казва стопанката. - Кокошките са там, зад къщата...
                    Последно редактирано от Chinela; 30-08-07, 16:56.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Любим автовиц

                      Катаджия сои цял ден на някакъв път, ама нема и една кола да мине, цял ден нищо не е изкарал. По едно време писва радара - идва некакъв Мерцедес с бясна скорост. Палката и...
                      - Малиийй, с колко караме а? Сега треа да пишем... А, да пишем ли а...?
                      - Нема да пишем нищо - казва шофьора на мерцедеса - ела да ти кажа какво ще направим.
                      Катаджията пъха глава през прозореца.... В това време оня в мерцедеса вдига съклото (колкото трябва) слиза от другата страна, сваля му панталоните "гресира" го качва се на колата и отпрашва с мръсна гас...
                      Есин овчар станал неволен свидетел сценката. Полицая му крещи:
                      - ВИДЯ И ГО БЕ... ВИДЯ ЛИ МУ НОМЕРА БЕ ... А? ВИДЯ ЛИ МУ ГО БЕ????
                      - Видях го....... такъв номер и в цирка нема....
                      Don't hunt IF you can't kill
                      първо 0883 после 333 накрая 448

                      LZ1BGD

                      Коментар


                      • #26
                        До: Любим автовиц

                        Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                        Един мъж започнал работа като таксиметров шофьор. Качил се първият му пътник и потеглили. По някое време пътникът потупал шофьора по рамото, за да спре колата. Шофьорът обаче така се ошашкал, че загубва контрол над колата и едва не се блъснали. Като се посъвзел от уплахата, казал на пътника:
                        - Абе, човек, не ме бутай така отзад! За пръв път съм на смяна, а до вчера бях шофьор на катафалка...
                        По този повод една истинска случка . Още като бяхме студенти един приятел почна работа като таксиджия. Първата му смяна нощна. Та качва се той на колата и се запътва към центъра. По пътя обаче нещо го налегнали някакви мисли и се разсеял. Забравил, че кара такси. Пък някакъв мъж му маха усилено . А той е малко нервак... Та спрял и през отворения прозорец му се развика "К`во ми махаш, бе, п**л! Наиш ли, ако ти сляза!".
                        Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Любим автовиц

                          Един човек си купил Мерцедес и отишъл на село да се похвали на баща си. Докато го возел баща му постоянно питал : Това копче за какво е?
                          -За климатика.
                          - А това?
                          -За фаровете.
                          .......
                          Стигнал до емблемата отпред на капака- ами това за какво служи? И понеже на сина му писнало решил да се избъзика:
                          - това ми е мерника - като реша да блъсна някого с него се меря, и виждайки един колоездач на пътя се престорил,че го мери през " мерника". В последния момент разбира се кривнал за да не удари човека, но какво било учудването му, когато видял същия този да се търкаля на асфалта..., а баща му- язък ти сине за парите, калпава кола си взел- крив и е мерника. Ако не бях отворил вратата щяхме да го изтървем тоя...

                          _______________________________________________________


                          Звъни телефона на един мутренски бос.
                          -Ало шефе, Ела ме измъкни, че закъсах със джипа.
                          Отишъл шефа и какво да види: Паджерото/ Тойотата; БМВ-то; Нисана... Моля да няма засегнати/ потънало в едно езеро, така, че само тавана се вижда.
                          Кво стана бе компир, ти не знаеш ли, че тук е дълбоко?
                          -А бе шефе как да ти кажа, И аз си помислих, че е дълбоко, ама преди малко едно пате мина- на него му беше до корема, и аз реших да мина...
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • #28
                            До: Любим автовиц

                            Баща и син катаджии....
                            сутрин.... 9ч. бащата нервно буди сина:
                            -ай ставай че са успахме, в 7 требваше да сме на смяна!!!
                            Синът:
                            - чай малко, че найш къв убаф сън сънувах.....
                            Бащата:
                            -к'во ща чакам бе, ай ставай, че ония вече 2 часа карат безплатно!!!
                            ________________________________________________
                            Subaru OUTBACK 2,5
                            Hyundai TUCSON 2.0

                            Коментар


                            • #29
                              До: Любим автовиц

                              Две борчета се позамогнали и решили да си купят по-добри коли. И двамата се спрели на последен модел на "Мерцедес", който им се сторил най-бърз и най-лъскав. Купили си те два еднакви автомобила и още на другия ден объркали кой на кого е. Мислили, мислили, какво да направят за да ги разпознават, накрая единия, предложил да си счупят по един от предните и задните мигачи и така следващият път да могат да си ги разпознаят. Взели по един камък и... тряс! И така до другия ден, когато отново объркали колите. Този път предложили да си счупят съответно левия фар на единия Мерцедес и десния на другия, та дано вече ги разпознаят без проблем. Взели по един камък и... тряс! На другия ден отново объркали колите, докато единия отново предложил блестяща идея - да си счупят съответно предното и задното стъкло, така нямало да има грешка. Взели по един камък и тряс! И така до другия ден, когато ОТНОВО объркали автомобилите. Тогава по-тъпия не издържал и наредил: - Абе брато, стига сме ги чупили тия коли - аз ще взема белия а ти вземи черния...
                              Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                              A2 (+)

                              Коментар


                              • #30
                                До: Любим автовиц

                                aaa и тоя за 2-та мерца ми е любим, ама много дълъг за писане
                                ________________________________________________
                                Subaru OUTBACK 2,5
                                Hyundai TUCSON 2.0

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X