Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ГРАЦИЯ И МОЩ 2007" II КРЪГ В БАНСКО !

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2007" II КРЪГ В БАНСКО !

    Първоначално публикуван от donia Преглед на мнение
    по мое време на ралитата на старта казваха само номера името и какво си постигнал в състезанията и в кои.Не се споменаваше кой си какво работиш или нещо различно от това в живота как се изявяваш.
    Ами времената се менят...
    Такава им е схемата на организаторите, тако го правят. Защо им търсите кусури? Присъствието на известни хора помага на отразяването. По добре е да се говори, че е имало такова събитие, за да има пак, отколкото да си остане незабелязано. Навремето подобни неща са били субсидирани, а не на самоиздръжка.
    Живей за всеки дъх!

    Коментар


    • #47
      До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2007" II КРЪГ В БАНСКО !

      Аз не търся кусури, по скоро изказвам мнение или виждане явно всеки го разбира различно. Колкото до едно вереме тогава нямаше спонсори трошахме си колите не заради наградите които бяха съвсем символични,Генерално класиране първо място-грамота,30лв, и купа, ІІмясто грамота 20лв.и купа, ІІІмясто грамота 10лв. и купа, на останалите от първо до трето в класовете само грамота и купа, единственото реално нещо беше тръпката от старта и миризмата на бензин, дори съдиите получаваха по 4-5лв.хонорар, в зависимост от ранга на състезанието и на съдията, да не говорим как ти измръзваха ръцете когато държиш хронометъра или химикала, но народът е казал който го е страх от мечки да не ходи в гората.Затова си мисля че в реалния живот много хора работейки и усъвършенствайки се са постигнали много но обществото не е чувало за тях защо да не чуе на едно такова събитие. А и у нас това ВИП нещо май не е съвсем ВИП.Сигурна съм че спорта е достатъчно атрактивен а и модерен напоследък, организаторите отдавна се бяха погрижили за рекламата така че и фенове и зрители не липсваха.
      Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

      Коментар


      • #48
        До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2007" II КРЪГ В БАНСКО !

        Първоначално публикуван от donia Преглед на мнение
        ... организаторите отдавна се бяха погрижили за рекламата така че и фенове и зрители не липсваха.
        Така е, дори се бяха качили по съседните сгради и аплодираха от там !
        ... защото там си работеха.
        Не мисля, че разгласата в самото Банско е била на нужното ниво !

        Ще се разправям с PR-a, отговорен за това мероприятие ! )
        Ендурото и сексът не са шега работа !
        -------------
        Животът се измерва с броят на издишванията !

        http://sixdayscrazyjob.com
        http://crazy-job.com

        Коментар


        • #49
          До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2007" II КРЪГ В БАНСКО !

          Жоро обърни се към Тодор Христов и неговата агенция относно PR въпросите, а доколкото разбирам към него относно медиите ще трябва да се обръщаме всички през 2008 г.

          Коментар


          • #50
            До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2007" II КРЪГ В БАНСКО !

            Колеги, днес след 17 часа в предаването "Спортен Свят" по НОВА ще има репортаж от Дамското състезание в Банско !
            Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 30-09-07, 15:29.

            Коментар


            • #51
              До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2007" II КРЪГ В БАНСКО !

              Първоначално публикуван от djipar69 Преглед на мнение
              Колеги, фнес след 17 часа в предаването "Спортен Свят" по НОВА ще има репортаж от Дамското състезание в Банско !

              мерси . нали става въпрос за днес че една буквичка там...
              винаги саме кефили жените шофиори - особено в такива ситуации.
              boko
              Jeeep---KIA
              https://www.facebook.com/autoboko/

              Коментар


              • #52
                До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2007" II КРЪГ В БАНСКО !

                Гледах и по Нова и в интернет много ми хареса кадрите бяха добре подбрани и коментирането също, но ми се щеше да има повече отзиви за онези готините и не вип състезателки. Извинете ме ако съм засегнала някого, нямам такова намерение, но съм го преживяла, трепех ги на аладжата но пак само за маисторите на спорта пишеха във весниците.После им съдииствах на същите тези майстори но не съм им гонила зъб.
                Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                Коментар


                • #53
                  До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2007" II КРЪГ В БАНСКО !

                  Ето още отзиви в пресата
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • #54
                    До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2007" II КРЪГ В БАНСКО !

                    А това е най-пълното и подробно отразяване до сега на "Грация и Мощ" - "4х4 Списание" !
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • #55
                      До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2007" II КРЪГ В БАНСКО !

                      Репортаж от състезанието ще има и в неделя 14.10 по Моторшоу на НТВ
                      Живей за всеки дъх!

                      Коментар


                      • #56
                        До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2007" II КРЪГ В БАНСКО !

                        Отлично отразяване и в списание "ЕЗДА"
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • #57
                          До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2007" II КРЪГ В БАНСКО !

                          Първоначално публикуван от roumen5 Преглед на мнение
                          Репортаж от състезанието ще има и в неделя 14.10 по Моторшоу на НТВ
                          Румене, малко си сгрешил часа на предаването в неделя - 12:04“Мотор шоу” – предаване за автомобили

                          Коментар


                          • #58
                            До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2007" II КРЪГ В БАНСКО !

                            Нее, имах предвид датата - неделя е 14.10л.2007 от 12 часа по Нова Тв , предаване Моторшоу...
                            а няколко часа по-късно зрителите ще могат да видят виртуозите от ендуро шампионата , както и няколко други любопитки от родния офф-роуд в предаването "Спортен свят" . В следващите седмици и други неща...Сори за лошата формулировка !!!
                            Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 17-07-08, 23:41.
                            Живей за всеки дъх!

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X