Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ГРАЦИЯ И МОЩ 2007" II КРЪГ В БАНСКО !

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2007" II КРЪГ В БАНСКО !

    Малко снимки от първия ден.
    Прикачени файлове
    “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
    Walter Rohrl
    GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

    Коментар


    • #32
      До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2007" II КРЪГ В БАНСКО !

      Ето малко отзиви в пресата докато Жоро качи снимките !
      Прикачени файлове

      Коментар


      • #33
        Тодор Христов и спонсора "Ballantine's" VS Лагадови !

        Мда-а, така се получи на практика.
        Първо в събота Тодор Христов е.. мамата на водачката в дамската ранглиста при ATV - Дидка Лагадова, а в неделя главна вина за загубата и на двете при джиповете имаше спонсора "Ballantine's", боулинга в Банско, отново организаторът - Тодор Христов и по непотвърдени слухове - трасе координаторът Жоро Хаджиев, който бил направил трасето специално за Витара (къса база).
        Но всичко по реда си, документирано със снимки.


        В събота сутринта около старт-финала цареше трескаво оживление. Дами се разхождаха с бюлетини в ръка, както в случая, моята нова, симпарична приятелка Радостина - PR на агенция "От силикон до off road".


        В това време VIP off road-ърките правеха кръгчета на трасето, къде сами, къде на тумби и тренираха с голямо желание. В случая това е Елеонора Манчева - мисис "Вселена 2007".


        Топ водещият Крум Савов се беше приготвил да удари с един куршум два заека. Ем да бъде свидетел на лайф на състезанието, ем да подкрепи съпругата си, която се готвеше да разбие VIP-ките при ATV.


        A главният съдия Иван Маринов след като направи няколко опознавателни обиколки на трасето, кротко си седна на любимото жълто ATV и наблюдаваше отзад състезателките, дали постановката им за каране е правилна.


        Боже, още имало неща да ми се случват за първи път !


        Топ журналисти швъкаха насам-натам и си набелязваха места за снимане. Румен пак си избра най-правилното място и запечата 2 от 3 падания с ATV.


        За мен фаворитката при ATV беше Гери, но атрактивно салто с винт-ауербах през ATV-то и попречи да победи.


        Тодор Христов съветваше дамите в прецизна техника за каране на ATV. В случая към снажната Галена Стоичкова: "Виж к'во, ще даваш яко газ и т'ва е."


        Крум Савов се оказа голям авантюрист, щом имаше смелостта да се качи зад съпругата си за разходка.


        Мая Савова: "Ми то било фасулска работа. Сега гледай какво ги правя !"


        Междувременно уроците на Тодор продължаваха ...


        "Туй жълтото за к'во служи ?"


        Радост: "Боже, тръгнах ! Ще взема да уведомя преста за това."


        Мая: "Чудесно е да караш ATV, само дето от някъде ми духа повечко ... ?!"


        Дидака Лагадова: "Ами, ако вземат да ме бият ...
        после и мама ще ме бие сигурно ?!


        АТV "Хоби". Победителката - Любомира Прокопиева. Школата на Тодор Христов. Няма да се излагаме, я !


        Втората - Ваня Димитрова. Това момиче май само загряваше с ATV, за да покаже истинските си възможности с джип !


        Трета остана Мими Запрянова, но и тя дава газ.


        "Защо ли ги сложих тия джинси да ми пречат ?"


        Елеонора: "Какъв кеф бил off road-a ! Ще взема да зарежа вече тия досадни подиуми и ще се калям на воля ..."


        "Всъщност не съм много сигурна ... ?! Ще си помисля пак след награждаването."


        Гери наистина караше най-добре. Личеше си, че има добра подготовка от "някъде" ...


        "Спортно ATV е по-добре за тук, но и това ще ми свърши работа, стига да не падна."


        Вики от Мастило вложи много старание и хъс в състезанието, премина трасето много сигурно и ... спечели !


        Пък и постановката и е правилна.


        Галена Стоичкова - "Мис България - Вселена 2006". Всичко в този кадър е както трябва, само да не беше това бяло яке ...


        "Въх, какви камънаци ! Поне да го бяха асфалтирали."


        Мая Савова такова желание имаше да кара сред големите камъни, че раздаде яка газ след старта и се намъкна директно през храстите в каменната река. То бива, бива мерак за off road, ама чак толкова ... Хубаво, че беше джипа на Верчето, та да измъкнат ATV-то !
        Така е, ендурото не е шега работа ... !


        "Скъпи, въдя ли ме как се забих в трънките ? Я ме запиши от догодина в женския ендуро шампионат, то било голям кеф !"
        Между другото готина е Мая Савова. Нямаше лигвщини и мрънкания след инцидента, а усмивката не слезе от лицето и. Поздравления за нея !


        Емо Доцов направи хубави кадри, като не пропусна и това мероприятие.


        Клас състезателен. Не знаех, че Верчето била сред професионалистките при ATV, но вече ще го знам.


        Дидка като истинска "Pro" завъртя гъзе през екстриймните участъци и пак даде най-добро време. Ученото си е учено.


        Но след триумфа на династията Лагадови при ATV, организаторът замисли пъклен план. Обяви директен двубой на Дидка, за да свали лавровия вечнец от главата и.


        И през цялото време и правеше тапи в екстремните участъци, като по този начин и ... (виж второто изречение) !

        "Скъпи, Румен дали ме е снимал ?! "
        Не, дори Румен беше хванат неподготвен по това време, но Мая Савова получи наградата за "Мъжко поведение".
        Не въднъж сме го казвали: "Така се става мъж!"


        Ето и призовата тройка при състезателния клас: Дидка, Верчето и Вирджиния Иванова.


        ... и Верчето гордо се пъчи с колието - подарък за призовата тройка.


        Призовата тройка във VIP класа: Вики, Гери и Елеонора.
        Между другото, да си призная честно, бях предварително предубеден за участието на тези дами, но се изненадах, че всички те се бориха по мъжки и с желание в състезанието помежду си. Нямаше маркиране и участие само заради PR, което идва да покаже, че момичетата наистина обичат Off road-а и с желание карат ATV и джипове.
        Неприятното за мен бе това, че през втория ден заради "неотложен ангажимент" след участието си, цялата тумба веднага беше наградена и си тъгна без да погледат техните колежки от състезателния клас, от които имаше какво да научат още за този спорт, но ...
        ... VIP-a си е VIP, докато един ден това агрегатно състояние премине в друго.


        И тъй като Иван Маринов успя да отложи своя агажимент в "Мистър World" се отдадохме на боулинг.


        Голям палавник се извъди Иван и след като изпи набързо 5 коли, направо налетя на фамилия Лагадови, провокирайки ги със спонсора "Балантайн'с". Хубаво беше, че Верчето и Дидка са все пак състезателки и дисциплината при тях е на ниво, та се прибраха в хотела преди закуска.


        Ден втори. Състезание с джипове. Сутринта е ясна, времето - тихо и слънчево. Не така е обаче в главите на някои.


        Заварвам VIP-ките, които с охота позират на Тодор Христов.


        И точно в 12:00 га-аз с джиповете.


        Този път наистина Гери от "Огледала" победи Вики от "Мастило" и Галена Стоичкова (ми тя пък от къде ли е ... ? ) и не допусна никакви изненади, защото явно от джипа на Тодор беше по трудно да се падне ?!
        Тук очаквахме участието на поне три паркетника, но нещо всички предпочетоха да карат джипа на Тодор Христов. След като той научи за тази радостна новина, съоветно съкрати състезателните обиколки на една, а така им се караше на момичетата.


        Чух няколко яки удара от камъни по едно време, но вече беше късно Христов да намали обиколките на половина.


        Призовата тройка в джиповото състезание при VIP-ките. Е, това че всички караха с един и същ джип не бе чак толкова лошо. Поне бяха поставени при еднакви условия.

        СЛЕДВА ПРОДЪЛЖЕНИЕ:
        Последно редактирано от Жоро Хаджиев; 24-09-07, 15:18.
        Ендурото и сексът не са шега работа !
        -------------
        Животът се измерва с броят на издишванията !

        http://sixdayscrazyjob.com
        http://crazy-job.com

        Коментар


        • #34
          Продължение на онова за ... мамата ! )


          Докъде бях стигнал ... Аха, абе готини момичета са и трите и караха джипа на Тодор като на истински off road, за което му съчувствам !


          "Нюанс в злато"


          Шампионката при ATV този път остана извън тройката, но Тодор май пак измисли нещо ...
          Така VIP-ките след награждаването си тръгнаха за родната Италия ...


          ... и оставиха тъжна многобройната публика, която напразно четеше списание "Езда" и се надяваше на ... още шоу.


          Сега затаете дъх, набийте и изгонете децата, които ви досаждат надничайки през рамото ви, че идва ред на голямата новина
          Гранд дамата на BG off road, шампионката, състезателката в шампионата при мъжете, най-готината, голямата приятелка на ендурото - ВЕРА ЛАГАДОВА беше победена за първи път ! (чакайте да порева малко в някое кюше и идвам да пиша пак !)
          ............
          Мда-а, това стана действителност. Ето:

          Първа - Ваня Димитрова, втора- Вера Лагадова, трета - Красимира Стратиева.
          В интерес на истината, още когато правихме трасето за състезателния клас, разбрахме че то ще облагодетелства най-леките и къси джипки, ама го оставихме така за да направим мръсно на Вера, за което си признавам чистосърдечно.
          Крайно време беше някой да и свие перките !


          По този начин никак не искам да умаловажа победата на талантливата Вяна Димитрова, която показа, че е научила достатъчно как се кара off road !


          Веднага на младата надеждна състезателка бе отправено предложение от страна на клуб "Crazy job" да се състезава за него, но разбира се след като победителката си купи джип, оборудва го, вземе си подходящ навигатор и уреди още някои такива малки подробности ...
          ... oстаналото - мъже и пиене от Crazy job !

          Ето още малко снимки, че честно да си призная, вече ми дойде до гуша да пиша !












          Ами ... общо взето това е от мен. Определено беше интересно, имаше много фън, спонсори, не като в професионалния шампионат ...
          Ей такива работи.

          За вас писа и снима:
          Жоро от "Лудницата".
          Ендурото и сексът не са шега работа !
          -------------
          Животът се измерва с броят на издишванията !

          http://sixdayscrazyjob.com
          http://crazy-job.com

          Коментар


          • #35
            До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2007" II КРЪГ В БАНСКО !

            Жоро, виновен си, че ме боли корема от смях ... Може би това е най-точното и прецизно отразяване на купона Тази вечер след 19 часа ще има репортаж в спортните новини на телевизия "Европа", а в сряда в 20.10 часа в предаването "Тази вечер" на същата телевизия ще има подробен репортаж !Снимки и класиране има и тук - www.4x4bg.com
            Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 24-09-07, 16:58.

            Коментар


            • #36
              До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2007" II КРЪГ В БАНСКО !

              Жоре,ако знаех че толкова ще плачеш щях да я разкова тази тойота.
              Истината е ,че си прекарахме много весело.Ваня си спечели напълно заслужено и всички се забавляваха много ( особено работниците от съседния строеж ).
              Благодаря на организатора Тодор Христов-когато става въпрос за жени той е във вихъра си.
              Спонсорите също останаха доволни,нищо че паднаха на боулинг.

              Коментар


              • #37
                До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2007" II КРЪГ В БАНСКО !

                Като чета и гледам, нашите момичета се мерят достойно с "миските" Жоро, защо не си избираме и ние "Мис и Мисис Офф Роуд" от двата шампионата ?!?!?!?!?!

                Коментар


                • #38
                  До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2007" II КРЪГ В БАНСКО !

                  Първоначално публикуван от VE LA Преглед на мнение
                  Жоре,ако знаех че толкова ще плачеш щях да я разкова тази тойота.
                  Истината е ,че си прекарахме много весело.Ваня си спечели напълно заслужено и всички се забавляваха много ( особено работниците от съседния строеж ).
                  Благодаря на организатора Тодор Христов-когато става въпрос за жени той е във вихъра си.
                  Спонсорите също останаха доволни,нищо че паднаха на боулинг.
                  Винаги съм казвал, че Вера е истинска дама, когато се наложи и това личи от изказването и !

                  Колкото до спонсорите, те много добре играха боулинг, ама при тия случайни 5 страйка дето ги направих ... нямаше как.
                  Тодоре, идеята за "мис" и "мисис" шампионат остава да я осъществите вие, защото ние в ендурото я имаме от 2005-та година. Ето и победителката от тогава:


                  И виж кой връчва приза
                  Като гледам така Иван Маринов след като удари още 5-6 коли, може да спечели конкурса "Мокър корем" ...
                  Ендурото и сексът не са шега работа !
                  -------------
                  Животът се измерва с броят на издишванията !

                  http://sixdayscrazyjob.com
                  http://crazy-job.com

                  Коментар


                  • #39
                    До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2007" II КРЪГ В БАНСКО !

                    Жоре, внимавай, че утре тази снимка може да се появи някъде в жълтата преса - Билянка сега е много актуална
                    [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

                    Коментар


                    • #40
                      До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2007" II КРЪГ В БАНСКО !

                      Жоро вие май завиждате за хубавата снимка. Аз съм там само за фон, но хубава е станала.
                      А не казваш нищо за резултата от боулинга.
                      Иначе фанелките ми са все на глобус гладени,но важното е да не ти пука.

                      Коментар


                      • #41
                        До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2007" II КРЪГ В БАНСКО !

                        Личи че вдичко е било добре организирано, но и дамите са се представили отлично, имало е какво да се види и на какво да се аплодира. Е дано не прозвуча пристрасно но аз се възхищавах на клас Хоби и Състезателен. Випките бяха хубави но мисля че всяко трето момиче с повечко грим и качено на АТВ или джип може да мине за вип. А си мисля че скоро ще ви се наложи да включите към застраховката " Пробив и изтичане на силиконовите подплънки на вип пилотките"
                        Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                        Коментар


                        • #42
                          До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2007" II КРЪГ В БАНСКО !

                          Фенове на VIP персоните не се видяха кой знае колко.На миските безплатна реклама,а за другите участнички"кучетата ги яли".Уж златни колиета......

                          Коментар


                          • #43
                            До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2007" II КРЪГ В БАНСКО !

                            Първоначално публикуван от Shaka Преглед на мнение
                            Фенове на VIP персоните не се видяха кой знае колко.На миските безплатна реклама,а за другите участнички"кучетата ги яли".Уж златни колиета......
                            ?!? Не ти схванах мисълта нещо...!?!
                            Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 26-09-07, 10:02.

                            Коментар


                            • #44
                              До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2007" II КРЪГ В БАНСКО !

                              В интерес на истината, някои от VIP дамите дадоха по-добри времена от хоби класа

                              Колкото до колиетата, те бяха раздадени на всички призови тройки без значение от кой клас те са излъчени.
                              Всички дами получиха и много други подаръци.

                              Ето:



                              Не е лошо, когато нещо се пише от официален източнк, да не се перефразира на кой както му отърва.
                              И аз понякога се дразня от прекаления шум, който се вдига около някои персони незаслужено, но в случая фактите са си факти и всички момичета без изключение се трудиха много по трасето, вложиха много старание и спортен хъс в борбата без значение дали циците им ги грози опастност или не !
                              VIP персони в България напоследък с лопата да ги ринеш, но само няколко се осмелиха да вземат участие в непревлекателното и трудно off road състезание. Падаха, ставаха, но не се оплакваха ! Редно е да ги поздравим за това, че вместо да си стоят на уютно и комфортно, дръзнаха да се пуснат в състезание именно от нашия любим спорт и то явно защото имат интерес към него !
                              Няма значение какви са нашите фенове, нека не ги пъдим с такива приказки !
                              В края на краищата, VIP-ките и те са хора.
                              Последно редактирано от Жоро Хаджиев; 26-09-07, 10:44.
                              Ендурото и сексът не са шега работа !
                              -------------
                              Животът се измерва с броят на издишванията !

                              http://sixdayscrazyjob.com
                              http://crazy-job.com

                              Коментар


                              • #45
                                До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2007" II КРЪГ В БАНСКО !

                                Прав си Жоро това че са дали добри вемена е хубаво това че са се държали като мъжки момичета също но дали е било нужно тогава да има вип класа, и дали е трябвало да се съобщава че в момента на старта е Вики от мастило да речем. Неможе ли те да се обявяват като всички останали момичата и дами,Дали на другите учаснички не им е минала мисълта че видиш ли те са извесни ние не.Не ви съдя само размишлявам,по мое време на ралитата на старта казваха само номера името и какво си постигнал в състезанията и в кои.Не се споменаваше кой си какво работиш или нещо различно от това в живота как се изявяваш.
                                Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X