Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И аз в клуба на танковете

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: И аз в клуба на танковете

    Ще станат.
    Но не мисля че от това ти е проблема
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #77
      От: И аз в клуба на танковете

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      Ще станат.
      Но не мисля че от това ти е проблема
      Ударих яко на камък. Махнал съм кантар, махнал съм рестриктора и не става. Смених сервото с друго, уш по съвременно. Отпред държи страшно много, спира валовете на прегледа, обаче отзад.....просто няма никой. Наковах ново феродо, сложих нови цилиндърчета, барабаните изглеждат наред и пак греда.

      Коментар


      • #78
        От: И аз в клуба на танковете

        Добър вечер! Колеги, пропоръчайте масло за раздатъчната кутия, диференциали и скорости. Идва време за ревизия и смяна, а се колебая много. Ще съм много благодарен за компетентно мнение, че марки, визкозитети и прочие много. Благодаря предварително

        Коментар


        • #79
          От: И аз в клуба на танковете

          Първоначално публикуван от Rocco Преглед на мнение
          Ударих яко на камък. Махнал съм кантар, махнал съм рестриктора и не става. Смених сервото с друго, уш по съвременно. Отпред държи страшно много, спира валовете на прегледа, обаче отзад.....просто няма никой. Наковах ново феродо, сложих нови цилиндърчета, барабаните изглеждат наред и пак греда.

          Колега как реши проблема със спирачките?
          Луд умора нема,само се поти!!!

          Коментар


          • #80
            От: И аз в клуба на танковете

            Първоначално публикуван от Tsvetan Преглед на мнение
            Колега как реши проблема със спирачките?
            Серво и попма от W140(чисто, без вакумни клапани и други боклуци), 250лв пълно рециклиране на предните спирачни апарати. Отзад наковах по-дебело феродо и сега валяка започна да спира, като истинска кола.

            Коментар


            • #81
              От: И аз в клуба на танковете

              Първоначално публикуван от Rocco Преглед на мнение
              Серво и попма от W140(чисто, без вакумни клапани и други боклуци), 250лв пълно рециклиране на предните спирачни апарати. Отзад наковах по-дебело феродо и сега валяка започна да спира, като истинска кола.
              Мерси.
              Луд умора нема,само се поти!!!

              Коментар


              • #82
                От: И аз в клуба на танковете

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180311_172202.jpg
Прегледи:1
Размер:391.8 КБ
ID:5783635 Добър вечер! Колеги, моля за помощ. Аджеба, как се монтира тоя демпфер. Стойките не за като на оригиналния. В сгънато положение и на прав волан ли е или има друг фокус. Реших да се допитам до вас, че да не объркам нещо. Благодаря предварително

                Коментар


                • #83
                  От: И аз в клуба на танковете

                  Добър вечер! Колеги, имам едно питане. Има ли шанс да се вкара 35ца в Г-то. Ще издържи ли лагерната група на главините (че туй си е малко кофти по дъртите модели)
                  Мисля да метна и едни 38мм фланци, та да не земе да му тежи прекалено много.
                  Ако някой го е правил, ще съм много благодарен, да разясни, какво трябва да бъде отстранено от купето и шасито.
                  Благодаря предварително.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X